Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Kontrakty terminowe na kakao US - Mar. '22 (CCH2)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
2.452,00 -15,00    -0,61%
16:07:05 - Dane pochodne na żywo. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Rolnictwo
Jednostka:  1 tona metryczna
  • Zamknięcie: 2.467,00
  • Otwarcie: 2.477,00
  • Zakres dzienny: 2.444,50 - 2.491,50
Kakao US 2.452,00 -15,00 -0,61%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Christian Schmitz40403587.5+64.37%
2Nicola A.53534177.36+49.25%
3gianfranco occhipinti55480+41.52%
4Mercy Gonzalez555100+40.72%
5Enrique Candell444100+37.12%
6Ralph Döhring1110880+35.95%
7Marcin Cetnarski25251768+33.38%
8Col Sagal88562.5+32.21%
9Guss Guss76583.33+32.12%
10Waldemar Schmidt99555.56+32.07%
11Michael Scott222100+32.05%
12Hg Greenmoore19119117692.15+30.38%
13RODRIGO TAKASHIMA55480+30.16%
14svein petter tømmerås rygh99666.67+29.71%
15rafay alrafai22222195.45+27.98%
16Gerald Krieg33266.67+27.69%
17Andrea Vicario111100+26.9%
18Michael Mazzu111100+25.83%
19Juraj Čutka111100+25.83%
20Victor Wilson66350+25.68%
21ProESM ProESM111100+25.61%
22syed rafay 2121212100+25.12%
23luis sanchez34342676.47+25.1%
24Qaseem Zalmai111100+24.53%
25Nico Sierra88787.5+24.37%
26Wojciech Chrzanowski1111872.73+24.09%
27Ekaterina Kutnyak222100+23.54%
28syed abdulsami101010100+23.41%
29Bernd Pohlmann111100+23.3%
30Swaminathan Kalyanaraman77457.14+23.25%
31Ciuzcap Ciuzcap555100+22.71%
32Jahiro Salmeron111100+22.71%
33сергей тарасов16161275+22.7%
34Moravid Ecks16161062.5+21.45%
35jorge xf222100+21.45%
36Dash Cervantes Owaki111100+21.23%
37Tahere Niknam79796481.01+20.22%
38Mariusz Koziol44375+20.2%
39BSbroker111100+20.09%
40jose carlos Zamora111100+19.46%
41Raja As1414964.29+19.14%
42Ronald Castillo322100+18.98%
43Zbyněk Novák33266.67+18.68%
44Luis Orozco111100+18.46%
45Fabio Pancani222100+18.03%
46Krystian .111100+18.01%
47Emilien MARY111100+17.96%
48pedro primeiro25251976+17.92%
49Ma Gu111100+17.67%
50Mario Di tella222100+17.5%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na kakao US

Napisz co myślisz o Kontrakty terminowe na kakao US
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Igor Palii
Igor Palii 05.11.2021 22:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Według serwisu Gov Capital, konsensus analityków co do ceny tony kakao na koniec 2021 roku 4 348 USD. To oznacza, że kakao w ciągu 12 miesięcy ma potencjał do około 59%
Igor Janeczek
Igor Janeczek 05.11.2021 22:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na koniec chyba 2022?
Marek Konc
Marek Konc 02.11.2021 20:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kakao ma bardzo podrożeć do 2050r. Tak więc kupować
Bingo Katowice
Bingo Katowice 02.11.2021 20:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Skad takie stwiwrdzenie po drugie 2050 to ty dozyj
Igor Palii
Igor Palii 22.07.2021 22:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pójdzie do gury???
Andrzej DI
Andrzej DI 22.07.2021 22:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
do "gury", to chyba nic nie pójdzie
Igor Palii
Igor Palii 22.07.2021 22:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
🦾👍🏻
Piotr Gisicz
Piotr Gisicz 20.07.2021 18:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
w tamtym roku lipiec sierpień najniżej było 2112 więc jeszcze jest toche miejsca od 2250
Andrzej DI
Andrzej DI 20.07.2021 18:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
natomiast tworzą pinbar i zbliża się koniec lipca. teoretycznie dotknęli półki na 2230, może to być dobry punkt zwrotny.
Piotr Gisicz
Piotr Gisicz 20.07.2021 18:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na początku lipca też był pinbar, o po wzroście zleciało na łeb, trzeba pamiętać że w tym roku są największe zbiory od 10 lat
Piotr Gisicz
Piotr Gisicz 20.07.2021 18:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
w pół sierpnia zobaczymy jeszcze 2160
Andrzej DI
Andrzej DI 20.07.2021 18:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
każdy gra według swojej strategii. Natomiast nigdy nie patrzyłbym na wykres historycznie 1 do 1. Bo w każdym roku są inne uwarunkowania. Oczywiście wielkość zbiorów jest ważna, ale to nie jedyny aspekt, który trzyma cenę.
Dominik Domin
Dominik Domin 20.07.2021 9:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tez utknalem na 2469 ;/ od marca ;/ bede teraz usrednial i czekam na kolejna pozycje w okolicach 2218 :)
Damian Płóciniczak
Damian Płóciniczak 17.07.2021 16:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja podobnie okolice 2.400 czy odbije? Sam chciałbym to wiedzieć :) co sądzicie?
Zwykły JA
Zwykły JA 17.07.2021 16:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
długo inwestujesz juz na giełdzie???
Damian Płóciniczak
Damian Płóciniczak 17.07.2021 16:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niewiele. Nieco ponad rok. Sam nie wiem jak sie teraz zachowa 🤔
Damian Płóciniczak
Damian Płóciniczak 17.07.2021 16:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Caly moj portfel obecnie leci w dół
Zwykły JA
Zwykły JA 17.07.2021 16:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Daj na wstrzymanie
Zwykły JA
Zwykły JA 16.07.2021 19:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak myślicie pójdzie w przyszłym tygodniu w górę utknąłem na 2.400
Dominik Domin
Dominik Domin 08.07.2021 9:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja gram na XTB od 2014r. Wczesniej na surowcach np. Oil, Kawa, Kakao byly tylko miesieczne albo co 3 miesiace rolowanie..... teraz sa doliczane do tego dzienne SWAP-y jak np na walutach. Troche mnie to nie pokoi .... i zastanawiam sie nad zmiana platformy .... moze jakies propozycje ? Na surowcach nie da rady przez jeden dzien zarobic ..... trzymasz pozycje dlugo. I jak dzienne Swapy beda to juz w ogole zero zarobku ;/
Lucek Hel
Lucek Hel 08.07.2021 9:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zrezygnowałem z gry na kakao przez to. Czasami trzymałem pozycje i dwa miesiace. Teraz otwierając pozycje czujesz smrodliwy oddech kosztow
Andrzej DI
Andrzej DI 08.07.2021 9:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
w mForex w mbanku nie ma kosztów SWAP na surowcach rolnych. polecam jako alternatywę
krzysztof lipka
krzysztof lipka 08.07.2021 9:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mam z nimi to samo. chyba zostawię u nich akcje a z resztą może tms ?
Roberto AKA
Roberto AKA 07.07.2021 22:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
witam,czy ktoś z was używa xtb, jeśli tak to ku przestrodze ostrzegam że od 5 lipca wprowadzili na gazie jak i kawie,kako,ropie koszt nocnego finansowania, oczywiście na niekorzyść zawierających transakcje, zarówno na opcję kup jak i sprzedaj,w skali miesiąca jeśli ktoś przetrzymuje pozycję tak długo robia się już spore koszty :/
Marcin Marcin
Marcin Marcin 07.07.2021 22:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
w xtb juz na wszystkim jest swap, nawet na indexach, najwyraźniej powoli na wypłaty nie mają, tez mnie to martwi
Dominik Domin
Dominik Domin 07.07.2021 11:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co dalej z Kakaem ? moim zdaniem 2220 i w góre ....
Andrzej DI
Andrzej DI 07.07.2021 11:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
coś już próbują, pytanie czy w tym roku będzie 2220.
Mateusz Ruszkowski
Mateusz Ruszkowski 08.06.2021 11:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Odbije czy nie?
Marcin Marcin
Marcin Marcin 08.06.2021 11:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja myślę że tak, jesteśmy na dolku
Big smoke
Big smoke 24.02.2021 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ładnie leci na północ jak i pozostałe produkty rolników :)
Sebastian Łacina
Sebastian Łacina 24.02.2021 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cel 2700 do końca może do połowy marca. Może nawet 2900. Pozdrawiam
grace xx
grace xx 29.01.2021 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dzieje się tutaj cos? macie jakieś pozycje, prognozy?
Paweł Alefierowicz
Paweł Alefierowicz 29.01.2021 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja mam longa ale na stracie ciągle odbija się odoporow
Sebastian Łacina
Sebastian Łacina 29.01.2021 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Trzymam longa od 2500, 2750 do końca lutego realne. pozdro
Sebastian Łacina
Sebastian Łacina 29.01.2021 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Longa zacząłem od 2500 , 2750 do końca lutego realne. pozdro
Konrad Klimek
Konrad Klimek 29.01.2021 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
haha nierealne
Prince Phee
Prince Phee 04.11.2020 13:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kakao posuwa mnie w kakao
zyg zak
zygzak 10.07.2020 19:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tylko chwilowe wybicie i znów spadki?
Andrzej Gawlikowski
Andrzej Gawlikowski 08.07.2020 13:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
drugie pytanie do ilu dobije???
terte tert
terte tert 08.07.2020 13:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zrobili podpuche z 2210 na 2390, zjada na 2000 lub nizej i pokisza tam pare mcy i rolowaniami wyroluja Lkowiczow jak na ropie i gazie, ze ci co brali po 2300 i 2200 beda sie modlic zeby wyjsc na zero
platynowy Wojtek
platynowy Wojtek 08.07.2020 13:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
terte tert  Jeden Rabin powie tak drugi Rabin powie nie.  Może tak być jak mówisz, a może się zdarzyć coś innego. Do wejścia nowego kontraktu  jeszcze miesiąc, nie takie rzeczy widzieliśmy.
terte tert
terte tert 08.07.2020 13:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja mam wlasnie L z 2300 i 2200, myslalem ze promocja, a zrobili mnie w kakao, a wczesniej zagazowali i zropnialem od L na gazie i ropie, temu sie modle zeby na zero wyjsc chociaz
platynowy Wojtek
platynowy Wojtek 08.07.2020 13:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
terte tert   od kontraktów krótkoterminowych lepiej się trzymać z daleka. Contango i tak zaorze większość inwestorów.
terte tert
terte tert 08.07.2020 13:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No zobaczymy i kisimy, 5 rolowan w roku na rolnych to nie dymanie x12 lub wiecej jak na natgas i wti
Andrzej Gawlikowski
Andrzej Gawlikowski 08.07.2020 0:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myślicie że dobije do 2400 przez miesiac?
terte tert
terte tert 07.07.2020 18:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Longi znowu na rolowaniu w plecy beda? Chyba zjada na 1800 lub 1000 w tym roku
Mariusz Tomica
Mariusz Tomica 07.07.2020 18:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja slyszalem ze maja doplacac do kakao jak do ropy🤣
Pawel Bak
Pawel Bak 07.07.2020 11:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja mam nakupione za 20k. za 2148 i czekam:)
platynowy Wojtek
platynowy Wojtek 07.07.2020 10:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupuje ktoś? Podobno, że przez sprzyjająca pogodę zbiory będą obfite z kolei cena dobija do minimów.
Tomek Poland
Tomek Poland 15.04.2020 7:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czekam na longa na 2200
Marcin Różycki
Marcin Różycki 07.04.2020 1:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupujcie czarne złoto!!
Dr Majkol
Dr Majkol 07.04.2020 1:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czemu warto kupić? Na co zwrócić uwagę przy kakao?
Marcin Różycki
Marcin Różycki 07.04.2020 1:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
1. produkcja Afryka i marne szanse na dokładne dane co do liczby zarażonych z uwagi na brak testów 2. zbiory były do marca więc firmy będą teraz zabezpieczać stany magazynowe 3. aktualny problem z logistyką 4. zanotowało bardzo duży spadek i teraz czas za wzrost 5. dzisiejszy zjazd aby inwestorzy wyprzedawali akcje, cena pójdzie w górę 6. trzeba być cierpliwym
Marcin Różycki
Marcin Różycki 30.03.2020 23:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czy ktoś inwestuje teraz w kakao?
Daniel Platkowski
Daniel Platkowski 23.02.2019 20:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tylko trzeba porównać wzrost ceny w zeszłym roku do tego wzrostu produkcji - te 10% może akurat spowoduje że nie dobije do ceny 2900 tylko może do 2700?  Mam takie wrażenie - druga sprawa mamy początek roku czy czasem firmy nie będą zabezpieczać zapasów magazynowych?
Magda Sławek Wojdyła
Magda Sławek Wojdyła 23.02.2019 14:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wygląda na spadki, ponieważ kluczowi światowi producenci ogłosili plany znacznie większej produkcji (prawie 10%). ale będzie to raczej długa pozycja. Jeśli ktoś ma inne ino będę wdzięczny bo wszystkie założone w środę pozycje mam na razie na ładnym plusie.
Daniel Platkowski
Daniel Platkowski 23.02.2019 14:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.