Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Noworoczna PROMOCJA: do 40% ZNIŻKI na InvestingPro+ SKORZYSTAJ Z OFERTY
Zamknij

Kontrakty terminowe na emisję CO2 - Mar. '23 (CFI2H3)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
86,94 +0,15    +0,17%
27/01 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Energia
Jednostka:  1 tona
  • Zamknięcie: 86,79
  • Otwarcie: 86,81
  • Zakres dzienny: 86,37 - 88,00
Emisja CO2 86,94 +0,15 +0,17%

Wykres interaktywny Kontrakty terminowe na emisję CO2

 
Ta strona oferuje natychmiastowy dostęp do bezpłatnego, zaawansowanego wykresu w czasie rzeczywistym dla instrumentu: Emisja CO2. Wykres możesz dostosowywać do swoich potrzeb, dokonując zmiany skali czasu, na jakiej analizujesz kurs instrumnetu, typu wykresu, czy jego rozmiaru. Możesz tworzyć swoje własne analizy i nastepnie zapisywać je i wracać do nich w dowolnym momencie.
Zaloguj się / Zarejestruj się za darmo aby zachować swoje ustawienia wykresów.
Naciśnij ESC aby wyłączyć tryb pełnoekranowy
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na emisję CO2

Napisz co myślisz o Kontrakty terminowe na emisję CO2
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Sady StaX
SadystaX 25.04.2022 15:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W jakiej pozycji teraz siedzicie? Ja short. Myślicie, że to korekta i idziemy na 100? Kiedy działania o ile takowe będą europarlamentu będą miały wpływ na kurs?
Ad Orzech
Ad Orzech 25.04.2022 15:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czy zwykly obywatel moze jakos kupic ten instrument?
Sady StaX
SadystaX 25.04.2022 15:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Np. na xtb jest instrument pochodny emiss co2.
Katarzyna Plewa
Katarzyna Plewa 21.04.2022 10:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W kwietniu na dziś, wzrosły już 12%. Wykluczenie instytucji finansowych z systemu ETS.  https://polskieradio24.pl › artykul › 2942650,wyklucze... 18 godzin temu — "Ma to zapobiec spekulacyjnemu podnoszeniu cen uprawnień do emisji CO2, ... sprawie ostatecznego kształtu reformy systemu handlu pozwoleniami na emisję CO2.
Krzysztof Paw
Krzysztof Paw 07.03.2022 20:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gdzie można kupić ????
Adrian Sadowski
Adrian Sadowski 07.03.2022 20:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Po co to wszystko bedzie modyfikowane razem z ra cala polityka klimatyczna
Mateusz Sromek
Mateusz Sromek 03.03.2022 9:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Parodia
Reflex Kaliny
Reflex Kaliny 04.02.2022 12:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
instytucje finansowe spekulują i zarabiają na kontraktach, a my za to płacimy!
Fifonż Tczewski
Fifonż Tczewski 04.02.2022 12:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kto płaci ten płaci
Adam Kwaśnica
Adam Kwaśnica 04.02.2022 12:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
juz chyba niezbyt
Janusz Pajak
Janusz Pajak 22.12.2021 11:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mysle ze wsparcie koło 70
TT Jan
TT Jan 09.12.2021 13:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jest na to jakis ETF ?
Kamil Szos
Kamil Szos 09.12.2021 13:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja inwestuje przez CMD
Tomasz Radosław
Tomasz Radosław 09.12.2021 13:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kamil Szos  Cześć, co to jest CMD? platforma tradingowa czy instrument?
Kamil Szos
Kamil Szos 09.12.2021 13:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chore czasy ale jak dla mnie łatwy pieniądz
Marcin Górski
Marcin Górski 08.12.2021 15:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Handel powietrzem, czego to nie wymysla do tej plandemi.
Pan Cogito
Pan Cogito 02.12.2021 12:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.