Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Kontrakty terminowe na emisję CO2 - Gru. '24 (CFI2Z4)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
66,00 -0,44    -0,66%
19/07 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Energia
Jednostka:  1 tona
  • Zamknięcie: 66,44
  • Otwarcie: 66,35
  • Zakres dzienny: 65,72 - 67,49
Emisja CO2 66,00 -0,44 -0,66%

Rankingi użytkowników dla Kontrakty terminowe na emisję CO2

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się osoby, które czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na instrumencie: Emisja CO2.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Romel Miranda Ribeiro38383181.58+69.52%
2D.. J..222100+40.11%
3Maciej Surdyk15151066.67+34.7%
4Алексей Кочеров111100+34.13%
5Rafael Celso Pereira1313753.85+31.86%
6Robin Bansal21211676.19+31.15%
7Shunsuke Dogaki22150+27.08%
8Ankur Goel44375+24.89%
9syed rafay 1101010100+24.53%
10Roy Chambers111100+24.43%
11Malgorzata Legwant111100+24.03%
12Dilpreet Matharu111100+24.03%
13Stéphane Croteau111100+23.32%
14Stefan Spelkens22150+22.5%
15Three Tons111100+22.36%
16JeanF Rock111100+22.17%
17Вячеслав Семушин111100+20.83%
18Wing Ari111100+20.09%
19Thomas Harding111100+19.71%
20Stefano Nanni111100+19.15%
21LondonGold Mines and Precious Metals Dubai555100+18.1%
22Gihan Weerasingha111100+17.55%
23Ryszard Boratynski111100+17.04%
24Chris Guth222100+16.44%
25Abhishek vijay44375+16.19%
26Sebastian Batorski111100+15.11%
27Jack Tomaszewicz111100+14.77%
28Ignacio Garcia111100+14.09%
29David Abady111100+14.06%
30Marc Gratton111100+13.89%
31Kalman Konat222100+13.76%
32Kobus Nel111100+13.29%
33Alejandro Gonzalo111100+13.07%
34xavier capell777100+12.43%
35Daniel Ducanovic111100+12.3%
36Nico Steger111100+12.18%
37Rafał Biesaga111100+12.18%
38syed rafay555100+12.14%
39syed fahad1222100+11.67%
40Kika Kika111100+11.63%
41Paulo Santos111100+11.37%
42Jaco Pienaar111100+11.01%
43londonmetalsandgold trading111100+10.98%
44Olivier Biton111100+10.86%
45Finn Fuelbier111100+10.82%
46Kackadua Det55360+10.52%
47Marek Szota33266.67+10.36%
48André Coutinho111100+10.17%
49Angel Quesada111100+10.12%
50syed abdulsami55360+10.02%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na emisję CO2

Napisz co myślisz o Kontrakty terminowe na emisję CO2
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
piotr bigas
piotr bigas 28.02.2024 11:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
25-35 , czyli obecnie korekta ? Czy odbicie już ?
Tomasz Wiewiórka
Tomasz Wiewiórka 25.02.2024 10:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zapotrzebowanie na energię elektryczną spada, inwestycje w oze- 150% normy, w najbliższych 6 miesiącach cena spadnie w widełki 25-35 euro.
szymonszanowny Kociuba
szymonszanowny Kociuba 19.02.2024 17:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Siema jak myślicie odbije to w górę trochę ?
Lu Ko
Lu Ko 06.12.2023 6:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oby spadło w końcu do 0.
Marcin Pyzowski
Marcin Pyzowski 21.02.2023 23:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak myślicie kiedy zaczną spadać ? Czaje się na pozycje short...wiecznie rosnąć nie będzię i wkońcu odwrócą trend i zaczną zarabiać na spadkach...Wygląda to na potrójny szczyt,ale trzeba uważać gdyby spekulacyjnie poszło jeszcze wyżej...
Jarosław Ślązak
Jarosław Ślązak 21.02.2023 18:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę że ktoś dobrze na tym zarabia,a to nie o to chodziło abyśmy my musieli za wszystko bulic aby jednostki odpływały w luksusie.
Sady StaX
SadystaX 25.04.2022 15:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W jakiej pozycji teraz siedzicie? Ja short. Myślicie, że to korekta i idziemy na 100? Kiedy działania o ile takowe będą europarlamentu będą miały wpływ na kurs?
Ad Orzech
Ad Orzech 25.04.2022 15:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czy zwykly obywatel moze jakos kupic ten instrument?
Sady StaX
SadystaX 25.04.2022 15:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Np. na xtb jest instrument pochodny emiss co2.
Krzysztof Paw
Krzysztof Paw 07.03.2022 20:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gdzie można kupić ????
Adrian Sadowski
Adrian Sadowski 07.03.2022 20:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Po co to wszystko bedzie modyfikowane razem z ra cala polityka klimatyczna
Dariusz Przybyłowski
Dariusz Przybyłowski 07.03.2022 20:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
w mBanku otworzyć konto forem i można działać
Mateusz Sromek
Mateusz Sromek 03.03.2022 9:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Parodia
Reflex Kaliny
Reflex Kaliny 04.02.2022 12:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
instytucje finansowe spekulują i zarabiają na kontraktach, a my za to płacimy!
Fifonż Tczewski
Fifonż Tczewski 04.02.2022 12:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kto płaci ten płaci
Adam Kwaśnica
Adam Kwaśnica 04.02.2022 12:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
juz chyba niezbyt
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail