Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Rentownosć obligacji: Polska 5-letnie

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
6,298 +-0,060    +-0,94%
19/08 - Zamknięty. ( Zastrzeżenie )
Typ:  Obligacja
Grupa:  Skarbowe
Rynek:  Polska
  • Zamknięcie: 6,357
  • Zakres dzienny: 6,196 - 6,529
Polska 5-letnie 6,298 +-0,060 +-0,94%
Podsumowanie:Mocne kup
Średnie kroczące:KupKup (8)Sprzedaj (4)
Wskaźniki techniczne:Mocne kupKup (8)Sprzedaj (1)

Pivot Points19.08.2022 15:03 GMT

Nazwa S3 S2 S1 Pivot Point R1 R2 R3
Klasyczna 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306
Fibonacci 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306
Camarilla 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306
Woodie 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306 6,306
DeMark's - - 6,306 6,306 6,306 - -

Wskaźniki techniczne19.08.2022 15:03 GMT

Nazwa Wartość Akcja
RSI(14) 63,201 Kup
STOCH(9,6) 69,270 Kup
STOCHRSI(14) 0,973 Wyprzedaż
MACD(12,26) 0,119 Kup
ADX(14) 47,760 Sprzedaj
Williams %R -43,419 Kup
CCI(14) 25,1325 Neutralny
ATR(14) 0,0520 Większa lotność
Highs/Lows(14) 0,0113 Kup
Ultimate Oscillator 53,612 Kup
ROC 2,540 Kup
Bull/Bear Power(13) 0,0360 Kup

Kup: 8

Sprzedaj: 1

Neutralny: 1


Podsumowanie:Mocne kup

Średnie kroczące19.08.2022 15:03 GMT

Okres Prosty Wykładniczy
MA5 6,337
Sprzedaj
6,323
Sprzedaj
MA10 6,334
Sprzedaj
6,305
Sprzedaj
MA20 6,221
Kup
6,215
Kup
MA50 5,953
Kup
6,066
Kup
MA100 5,940
Kup
6,017
Kup
MA200 6,063
Kup
6,173
Kup

Kup: 8

Sprzedaj: 4


Podsumowanie:Kup

Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Polska 5-letnie

Napisz co myślisz o zysku z obligacji Polska 5-letnie
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Scot Bill
Scot Bill 13 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W takich czasach musimy zainwestować w naszą przyszłość bogaci stają się bogatsi, obserwowałem historię Elona Muska, zanim stał się najbogatszym człowiekiem na świecie, który zainwestował tak wiele w przyszłość, dziękuję panu henry Anderson fxtrade za pomoc w mojej inwestycji, handluję z tobą od lat i masz dowód na to, że jestem najlepszy. Prowadzę teraz mój wymarzony samochód, a wszystko to dzięki temu, że śledzisz go na Insta💬 @henry_Anderson_fxtrade i otrzymujesz własny dowód jego dobrej roboty.
Robert Thomas
Robert Thomas 11.08.2022 21:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Obecnie powiększam swój portfel o jego sygnały handlowe, ponieważ są one dokładne i zapewniają stałe zarobki. Cotygodniowe transakcje to to, co z nim robię i zarabiam 30k tygodniowo z jego platformy inwestycyjnej. oficjalne_georgefx_parker1 @intas⚓⚓gram
Kris Krisowski
Kris Krisowski 13.06.2022 13:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak ślicznie ktoś to ujął: Titanic tonie...........
Kris Krisowski
Kris Krisowski 13.06.2022 13:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pisałem swego czasu, że stopa referencyjna w Polsce pod koniec roku będzie 7,5 % Wszystkich przepraszam bo juz wiem się pomyliłem bo będzie wyższa ........
Kris Krisowski
Kris Krisowski 13.06.2022 13:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Rentowności polskich 5 Y   7,745% nie są nawet w połowie drogi do celu......nie będzie na spłatę odsetek......BRAWO RZĄDZĄCY.........społeczeństwo przecież za to i tak zapłaci......
Piotr Piotr
Piotr Piotr 31.05.2022 8:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kiszka 😡
Agnieszka Agnieszka
Agnieszka Agnieszka 27.04.2022 8:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czas na odwrócenie kiedy? już w krótce? druga połowa roku? kiedy to się unormuje w koncu? jak długo jeszcze....?
Matt Sko
Matt Sko 27.04.2022 8:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie unormuje się. Kraj jest w zasadzie bankrutem.
Matt Sko
Matt Sko 27.03.2022 22:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pięknie... Titanic tonie.
Agnieszka Agnieszka
Agnieszka Agnieszka 19.05.2021 14:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
będą dopłacać
Van Dziadzia
Van Dziadzia 18.01.2021 21:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.