Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Zaktualizuj teraz
Zamknij

DAX New Volatility (V1XI)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
32,77 +1,50    +4,80%
29/09 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Indeks
Rynek:  Niemcy
  • Zamknięcie: 32,77
  • Otwarcie: 32,02
  • Zakres dzienny: 31,64 - 33,17
VDAX New 32,77 +1,50 +4,80%

Rankingi użytkowników dla DAX New Volatility

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) dla indeksu: VDAX.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1davide garulli1091098678.9+741.97%
2Markus Siegl30302170+124.45%
3Victor Ferrer111100+91.2%
4mehmet minkari111100+53.41%
5François Lavilotte Rolle111100+43.04%
6Sebastian Möser111100+37.65%
7tolga vermez111100+27.03%
8Robert Zach/Investing.com111100+25.76%
9Selim Topcu111100+22.81%
10Fahri Celikkan111100+19.97%
11GUIDO MORETTO111100+19.95%
12Mario Seidlitz111100+18.34%
13LUCIO PRUDENTE111100+17.66%
14SUBO LE222100+15.75%
15carlito brigante111100+15.57%
16wa gri111100+15.15%
17forexise Dax22150+14.36%
18Jeroen Jacobs111100+14.35%
19Arend Wolven222100+14.22%
20Werner Wieden111100+13.22%
21Gustav Geyer111100+13.19%
22Mick Raw111100+12.6%
23nelio batista111100+11.52%
24Knut Bork111100+10.18%
25Jesús Femenía222100+9.25%
26Hermann Albrecht77685.71+9.22%
27Matteo Gasparini111100+8.9%
28pavel georgiev111100+7.78%
29Eivind Sageng111100+6.63%
30Kozin Latif111100+4.98%
31Lars Kok111100+4.89%
32Giv Gekko111100+4.73%
33Bicu Alexandru111100+3.98%
34Анатолий Логвиненко444100+3.48%
35willi schmitt111100+3.23%
36Ahmed Soliman111100+2.13%
37Raoul Vmax111100+1.64%
38Paula Paladino22150+0.67%
39marco santarelli11000%
40samir KL11000%
41Menno Beaumont11000%
42Sylvain Loganadin1100-0.43%
43Manuel Ebb1100-2.42%
44Andrea Trevisan1100-2.72%
45رضوان ديغش1100-2.99%
46Zs Matolcsi1100-4.08%
47Sendoa Casaña1100-4.42%
48miguel ribas1100-4.48%
49Rami Isbaih1100-4.95%
50Dmitry Zadorozhny1100-4.97%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: VDAX New?
lub
Rynek jest obecnie zamknięty, głosowanie jest możliwe wyłącznie w godzinach funkcjonowania rynku.
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. DAX New Volatility

Napisz co myślisz o DAX New Volatility
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail