Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

iShares Silver Trust (SLV)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
22,31 +0,02    +0,09%
18:55:53 - Real-time Cboe. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  ETF
Emitent:  iShares
ISIN:  US46428Q1094 
CUSIP:  46428Q109
Bazowy:  Srebro
Klasa aktywu:  Towar
  • Wolumen: 9.636.906
  • Kupno/Sprzedaż: 22,30 / 22,31
  • Zakres dzienny: 22,18 - 22,45
iShares Silver 22,31 +0,02 +0,09%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Rajeev Aggarwal666100+42.2%
2Jobe Leonard222100+30.25%
3Terry Toth55360+23.12%
4Ryan Wargo111100+19.71%
5R. Apellido111100+18.72%
6Remko Rijper111100+18.63%
7Norm Hagen111100+18.41%
8Egor Kislik111100+17.62%
9JK JK111100+17.62%
10jian guo111100+17.62%
11Charlie Sin22150+17.46%
12Pavel Skaba44375+17.23%
13Milos Fortunat111100+17.05%
14Владислав Заровнятных111100+16.72%
15Peter Beheer111100+16.7%
16Rodrigo Garcia Salas111100+16.66%
17Arthur G22150+16.12%
18juan pablo donoso vial111100+15.85%
19Lana Zakh111100+15.68%
20Алексей Кирсанов111100+15.47%
21Andrew Alfredson111100+15.47%
22Jordan Anger111100+15.13%
23Bryan Alighieri111100+14.92%
24Paolo Bertozzi33266.67+14.83%
25Jose Alejandro Lopez Veyro222100+14.64%
26land smart111100+14.42%
27Lucas Tcherkezian111100+14.05%
28Ivan Tretyakov111100+13.88%
29Curious Coffee222100+12.79%
30Vi Za22150+12.49%
31Luis Corrales33266.67+12.25%
32Taylor Duran111100+12.09%
33승우 이111100+11.89%
34bryce sorlie111100+11.52%
35juan ramirez111100+11.43%
36Chris Whitehurst111100+11.4%
37Matt Rittorno333100+10.84%
38Tom Darden111100+10.79%
39Jiuk Choi44375+10.55%
40Tomas Vaclavicek111100+10.47%
41Josh Ader111100+10.21%
42Dimitar Troshanov222100+9.83%
43David Mrak111100+8.55%
44Carlos Araos111100+8.5%
45Kam Pui Wong33266.67+8.01%
46Sonny Alba322100+7.83%
47Joe Gado111100+7.81%
48Orhan Gazi33266.67+7.75%
49Claudio Perrotti111100+7.67%
50gabriel me111100+7.56%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Komentarze dla SLV

Napisz co myślisz o iShares Silver Trust
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Niebezpieczny Rowerzysta
Niebezpieczny Rowerzysta 01.02.2021 15:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trzymamy się GME!
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie notowania CFD (akcje, indeksy, futures), notowania kryptowalut oraz walut, nie są nam dostarczane przez konkretne giełdy, tylko przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Ani Fusion Media, ani osoby zaangażowane w Fusion Media, nie ponoszą odpowiedzialności za utratę środków i powstałą szkodę w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej, włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail