Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Direxion Daily MSCI Emerging Markets Bear 3X Shares (EDZ)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
214,89 +9,13    +4,47%
03/12 - Zamknięty. Wartość w MXN ( Zastrzeżenie )
Typ:  ETF
Rynek:  Meksyk
Emitent:  Direxion
ISIN:  US25460E5472 
Bazowy:  MSCI EM Net USD
Klasa aktywu:  Akcja
  • Wolumen: 64.295
  • Kupno/Sprzedaż: 213,00 / 213,50
  • Zakres dzienny: 201,71 - 217,99
Direxion Daily Emerging Markets Bear 3X Shares 214,89 +9,13 +4,47%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1ALEJANDRO KARG ELIAS33266.67+77.49%
2Angel Somohano111100+76.18%
3Jesus Gallardo33133.33+66.59%
4José Chávez C222100+29.66%
5César Ortega de la Roquette111100+17.1%
6MIGUEL PERAZA111100+16.94%
7david almada romero111100+14.58%
8luis mario cantu rios111100+10.06%
9Miguel Alfaro111100+9.31%
10JOSE MIGUEL ENRIQUEZ322100+6.8%
11Lalo Lalo111100+5.43%
12Jorge Ivan Barrios111100+4.44%
13Guillermo Ruiz Martínez111100+4.26%
14Jesus Gallardo111100+3.61%
15Victor Hevia Herrera222100+3.16%
16Jeronimo Vergara111100+2.35%
17Angel Alexander Ramirez Melendez111100+1.35%
18Gus Zheis11000%
19Paris Sánchez1100-0.2%
20Diego Mejia1100-1.13%
21Miguel Go1100-1.73%
22Art Nice1100-4.02%
23Rene Ruisanchez1100-4.46%
24Rodolfo Aguirre3300-5.41%
25Alberto Hernandez Lopez1100-5.52%
26Gerardo Pastor Herrera Sepulveda1100-6.5%
27Carlos Vieyra22150-7.26%
28Arturo Ramos1100-11.03%
29Jorge Ramirez Reyes22150-12.06%
30javier Benavides1100-12.45%
31oscar perez1100-12.85%
32Antonio González1100-14.89%
33Paris Sánchez1100-16.53%
34Diego Barocio1100-17.13%
35armando rueda1100-17.71%
36Daniel Villarreal2200-73.04%
37Mario Monge1100-73.05%
38Jose Antonio De Zamacona B1100-75.73%
39Сагат Жаксыбаев1100-76.4%
40Carlos Bulmaro Gallegos Ugarte1100-77.06%
41Francisco Rivera2200-86.89%
42MrLreyes7277 .2200-149.91%
43MOISES SALAME3300-156.24%
44Absalon Joel Sosa Olvera44125-416.29%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Komentarze dla EDZ

Napisz co myślisz o Direxion Daily Emerging Markets Bear 3X Shares
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie notowania CFD (akcje, indeksy, futures), notowania kryptowalut oraz walut, nie są nam dostarczane przez konkretne giełdy, tylko przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Ani Fusion Media, ani osoby zaangażowane w Fusion Media, nie ponoszą odpowiedzialności za utratę środków i powstałą szkodę w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej, włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail