Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
💼 Chroń swój portfel dzięki akcjom wybranym przez AI w usłudze InvestingPro — TERAZ nawet 50% TANIEJ SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

SPDR® Dow Jones Industrial Average ETF Trust (DIA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
404,15 +1,20    +0,30%
22/07 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
404,12
-0,03
-0,01%
1:54:13 - Dane na żywo
Typ:  ETF
Bazowy:  Dow Jones
Klasa aktywu:  Akcja
  • Wolumen: 2.292.644
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 402,22 - 404,73
SPDR Dow Jones Industrial Average 404,15 +1,20 +0,30%

Rankingi użytkowników dla DIA

 
Na tej stronie użytkownicy uszeregowani są zgodnie z osiągnięciami ich nastrojów w zakresie funduszu ETF SPDR® Dow Jones Industrial Average ETF Trust. Osoby, które trafnie wytypowały ostatnie trendy na danym funduszu, znajdują się na górze listy. Użytkownicy zostali poproszeni o wybór między byczym a niedźwiedzim nastrojem względem danego instrumentu.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Рахимжан Юлдашев222100+20.82%
2Davy van der Zee111100+19.87%
3sun air111100+19.66%
4Mohamed Zahrir111100+19.25%
5jorge philipps111100+19.24%
6German Cappellin111100+18.39%
7Ali Darvish111100+17.69%
8Dmytro Berbasov111100+17.44%
9Ron Ullrich111100+16.92%
10Cris Chin222100+16.72%
11Mark Woods111100+16.56%
12Marco Antonello111100+15.94%
13andrea scipione111100+15.22%
14sultan sa111100+14.41%
15Roland Moy111100+14.07%
16chris forster111100+13.67%
17Christopher Scheidler111100+13.17%
18emre ersoy111100+11.85%
19Ruben Sanchez111100+11.49%
20Claudio Mandracchia111100+10.75%
21Ahmet YARAN111100+10.63%
22Ma Se111100+10.3%
23ryan riemensnider111100+9.93%
24VICTOR MARTINEZ333100+9.82%
25Артур Семушев111100+9.68%
26Zeina Youssef222100+9.49%
27Domenico Molino111100+8.81%
28Matias Contreras111100+8.33%
29Jesus OV111100+8.13%
30찬영 이111100+8.09%
31frank wu111100+7.94%
32Anton Anhof111100+7.53%
33ناصر الشهراني111100+6.89%
34Marco Aurélio111100+6.87%
35Jeff Novak111100+6.68%
36Erivaldo Mariano da Silva111100+6.62%
37FRANCESCO LOREDO111100+6.59%
38Mattia Parrillo111100+6.47%
39Sergio Gutiérrez111100+6.19%
40Joey Rainey111100+6.02%
41Evgeny Korotaev111100+5.91%
42Agus Sutanto111100+5.8%
43Evgeny Buryakov111100+5.6%
44ray kreeter111100+5.54%
45Danish Butt111100+5.53%
46Konrad Smigacz111100+5.44%
47Choy Meichoy111100+5.4%
48سلطان السبيعي222100+5.19%
49Matii Lovric111100+5.03%
50Sergio Roussenq111100+4.94%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Komentarze dla DIA

Napisz co myślisz o SPDR® Dow Jones Industrial Average ETF Trust
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail