Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

SPDR® Dow Jones Industrial Average ETF Trust (DIA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
313,18 -2,37    -0,75%
19/05 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
313,88
+0,70
+0,22%
2:00:00 - Dane na żywo
Typ:  ETF
ISIN:  US78467X1090 
CUSIP:  78467X109
Bazowy:  Dow Jones
Klasa aktywu:  Akcja
  • Wolumen: 3.819.792
  • Kupno/Sprzedaż: 313,80 / 313,95
  • Zakres dzienny: 310,83 - 316,35
SPDR Dow Jones Industrial Average 313,18 -2,37 -0,75%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Рахимжан Юлдашев222100+20.82%
2Davy van der Zee111100+19.87%
3sun air111100+19.66%
4Mohamed Zahrir111100+19.25%
5jorge philipps111100+19.24%
6German Cappellin111100+18.39%
7Ali Darvish111100+17.69%
8Dmytro Berbasov111100+17.44%
9Ron Ullrich111100+16.92%
10Cris Chin222100+16.72%
11Mark Woods111100+16.56%
12Marco Antonello111100+15.94%
13andrea scipione111100+15.22%
14sultan sa111100+14.41%
15Roland Moy111100+14.07%
16chris forster111100+13.67%
17Christopher Scheidler111100+13.17%
18umberto morganti111100+12.45%
19emre ersoy111100+11.85%
20Ruben Sanchez111100+11.49%
21Claudio Mandracchia111100+10.75%
22Ahmet YARAN111100+10.63%
23Ma Se111100+10.3%
24ryan riemensnider111100+9.93%
25VICTOR MARTINEZ333100+9.82%
26Артур Семушев111100+9.68%
27Zeina Youssef222100+9.49%
28Domenico Molino111100+8.81%
29Matias Contreras111100+8.33%
30Jesus OV111100+8.13%
31찬영 이111100+8.09%
32frank wu111100+7.94%
33Anton Anhof111100+7.53%
34ناصر الشهراني111100+6.89%
35Marco Aurélio111100+6.87%
36Jeff Novak111100+6.68%
37Erivaldo Mariano da Silva111100+6.62%
38FRANCESCO LOREDO111100+6.59%
39Mattia Parrillo111100+6.47%
40Sergio Gutiérrez111100+6.19%
41Joey Rainey111100+6.02%
42Evgeny Korotaev111100+5.91%
43Agus Sutanto111100+5.8%
44Evgeny Buryakov111100+5.6%
45ray kreeter111100+5.54%
46Danish Butt111100+5.53%
47Konrad Smigacz111100+5.44%
48Choy Meichoy111100+5.4%
49سلطان السبيعي222100+5.19%
50Matii Lovric111100+5.03%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Komentarze dla DIA

Napisz co myślisz o SPDR® Dow Jones Industrial Average ETF Trust
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail