Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Noworoczna PROMOCJA: do 40% ZNIŻKI na InvestingPro+ SKORZYSTAJ Z OFERTY
Zamknij

Virgin Galactic Holdings Inc (SPCE)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Virgin Galactic Holdings

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
5,71 +0,33    +6,13%
27/01 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
5,63
-0,08
-1,40%
0:55:13 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 10.970.263
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 5,32 - 5,88
Virgin Galactic Holdings 5,71 +0,33 +6,13%

Aktualności na temat SPCE

 
Tu znajdziesz aktualne wiadomości na temat akcji spółki Virgin Galactic Holdings Inc (SPCE).
Wall Street otworzy się na plusie. Widok na odbicie S&P
Wall Street otworzy się na plusie. Widok na odbicie S&P Przez Investing.com - 23.02.2022 3

Investing.com - Amerykańskie giełdy otworzą się wyżej, odbijając po ostatnich dużych stratach, ponieważ inwestorzy z większym optymizmem patrzą na wydarzenia w Europie Wschodniej. Przed godziną 12:10...

Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. SPCE

Napisz co myślisz o Virgin Galactic Holdings Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
23.01.2023 14:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja mam 3500 akcji i czekam do 65 $
Jaad Ko
Jaadko 23.01.2023 14:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja się zadowolę 40$ ;)
Michał Joker
Michał Joker 13.01.2023 21:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
spółka rakieta , tu spekulacja gra dużą rolę , czekam na szybki strzał i sprzedaje , tu nie będzie powolnego wzrostu moim zdaniem
Piotr Jabłoński
Piotr Jabłoński 13.01.2023 7:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Hej! Czy jest jakieś logiczne uzasadnienie że tak wybiło przed sesją ( +19%)?
Jaad Ko
Jaadko 13.01.2023 7:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
" ... Virgin Galactic (NYSE:SPCE) announced that planned upgrades of VMS Eve are complete and the mothership is expected to enter ground tests next week before commencing flight tests to verify the enhancements to the ship. The company said commercial service remains on track to begin in Q2 of this year ... "
TT Jan
TT Jan 22.12.2022 8:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
juz sie pokazala 3 z przodu takim tempem to zaraz bedzie 2 z przodu
Grzegorz Bednarski
Grzegorz Bednarski 22.12.2022 8:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Calkiem mozliwe , ale teraz to chyba juz dobry moment na zakupy
TT Jan
TT Jan 16.12.2022 22:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak tam trzymacie to czy juz sprzedaliscie ?
Jaad Ko
Jaadko 16.12.2022 22:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
teraz to już trzeba trzymać do lotu
Aleks Sagemowski
Aleks Sagemowski 16.12.2022 22:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jaad Ko do jakiego lotu jak to ląduje
Sebek ss
Sebek ss 16.12.2022 22:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja trzymam
Konrad Sucharski
Konrad Sucharski 25.10.2022 21:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja mam 226 akcji kupowanych miedzy 4.6 a 5.36. trzymam aż dobije do 6 z przodu
Adam Swietlicki
Adam Swietlicki 22.10.2022 13:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dlugo każe czekac na te 2,5 dol, potem sprzedaz za 8. Idzie jak po sznurku
TT Jan
TT Jan 21.10.2022 7:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zaraz 3 z przodu kto to wytrzyma trzymac takie akcje a konca spadkow nie widac
Sebek ss
Sebek ss 21.10.2022 7:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja trzymam wisze od 6.60 niestety, załamka pytanie co dalej, kiedy i czy wogóle to odbije ??
TT Jan
TT Jan 23.09.2022 2:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
juz mamy 4 z przodu a to dalej spada
Aleks Sagemowski
Aleks Sagemowski 23.09.2022 2:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dziwisz się, firma jeszcze niczego nie dokonała, ciągłe przekładanie… jak tak dalej pójdzie to i 2$ będzie dużo.
Dagmara Chodyra Dagmara Chodyra
Dagmara Chodyra Dagmara Chodyra 20.09.2022 16:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak ja mam duzo akcji , czekam do 50jak stanie sie cud
Rafal Makowski
Rafal Makowski 20.09.2022 16:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jaka średnia?ja mam po 5,6 też sporo
Piotr Jabłoński
Piotr Jabłoński 20.09.2022 16:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
witam ! ja zakupiłem mały pakiecik przy cenie 5,27 z założeniem dokupienia w dużej perspektywie czasu . Ciekawe czy spadnie poniżej 4
Dagmara Chodyra Dagmara Chodyra
Dagmara Chodyra Dagmara Chodyra 20.09.2022 16:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Yaroslav Yavorskyi
Yaroslav Yavorskyi 20.09.2022 16:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.