Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Silver Futures - Sie. '22 (SIc1)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
19,445 -0,266    -1,35%
18/08 - Dane opóźnione. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Metale
  • Zamknięcie: 19,711
  • Otwarcie: 19,720
  • Zakres dzienny: 19,445 - 19,725
Srebro 19,445 -0,266 -1,35%
NiedźwiedziByczy
Początek Imię użytkownika Kupno Otwarcie Data końcowa Zmiana%
16.08.2022 HINDI STATUS   20.677 +5.96%
12.08.2022 Emre Kurt   20.470 -5.01%
13.06.2022 López Sánchez   21.450 08.07.2022 @ 19.245 -10.28%
26.04.2022 Ernesto Pailos   24.260 20.05.2022 @ 21.870 -9.85%
22.04.2022 pankaj mittal   24.700 20.05.2022 @ 21.870 -11.46%
13.04.2022 santosh yadav   25.775 15.04.2022 @ 25.690 +0.33%
29.03.2022 Raoul Vmax   24.255 30.03.2022 @ 25.130 +3.61%
07.03.2022 Raoul Vmax   25.725 10.03.2022 @ 25.650 +0.29%
04.03.2022 Raoul Vmax   25.750 06.03.2022 @ 25.782 -0.12%
16.11.2021 Andrey Kolomytsev   25.065 10.12.2021 @ 21.930 -12.51%
19.10.2021 Mohamed El abdellaoui   23.215 12.11.2021 @ 25.330 -9.11%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na srebro

Napisz co myślisz o Silver Futures
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Harry Theodore
Harry Theodore 2 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pomimo krachu kryptowalut nadal dziękuję Bogu za jego rozsądną radę finansową. Zacząłem inwestować w akcje i kryptowaluty za jedyne 2500 USD, a ponieważ tygodniami przestrzegałem wytycznych Parkera, zarobiłem do 10 000 USD w swoim portfelu. Dziękuję bardzo sir Insta💢gram👉 Official_georgefx_parker1
Nayra Riess
Nayra Riess 6 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wciąż pamiętam, że błagałem, aby zacząć od mniej niż 5000 dolarów, ponieważ nie było mnie wtedy stać na początkowy plan inwestycyjny, ale najbardziej niesamowite jest to, że zmieniło mnie to za jedyne 1000 dolarów od tego czasu, zrobiłem ponad 10 000 puszek. Bardzo dziękuję za dobrą pracę Trishá Dónald na Fácebóok
Riley Chan
Riley Chan 13 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nigdy nie handlowałem z kimś tak wspaniałym jak ty, dzięki za kolejną wypłatę. Ethan M. Corey jest zawsze dostępny na pytania, wskazówki dotyczące opłacalnych inwestycji. Napisz do niego na Face'book @Ethan M . Corey
Krzysztof Janecki
Krzysztof Janecki 17.08.2022 12:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sam spam!!!! Wszędzie śmietnik.
Robert Thomas
Robert Thomas 11.08.2022 21:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Obecnie powiększam swój portfel o jego sygnały handlowe, ponieważ są one dokładne i zapewniają stałe zarobki. Cotygodniowe transakcje to to, co z nim robię i zarabiam 30k tygodniowo z jego platformy inwestycyjnej. oficjalne_georgefx_parker1 @intas⚓⚓gram
Marcin Torzycki
Marcin Torzycki 02.08.2022 10:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Duży kapitał chyba tez się budzi Ktoś ( Jakaś kobieta milarderka w Texasie) kupiła w USA 900.000 monet srebrnych uncjowych za 50 mln usd I podobno złożyła zamówienie na dalsze - za jeszcze 950 milionów usd
Maciej Investor
Maciej Investor 02.08.2022 10:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czy ty wogole sie zatanowiles co napisales? to jest 405 ton monet i chce kupic jeszcze raz ponad tyle???. pomysl zanim cos glupiego napiszesz
igo igo
igo igo 02.08.2022 10:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tez to slyszalem, o tej babce ze 1/10 wsumie chce kupic calego srebra na swiecie
Ryszard Ochucki
Ryszard Ochucki 02.08.2022 10:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie każdy ma taki portfel jak ty? 🤔
krzysztof kudelski
krzysztof kudelski 28.07.2022 7:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czas na 20
Maciej Florek
Maciej Florek 30.06.2022 7:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czas na 17
Maciej Florek
Maciej Florek 30.06.2022 7:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
O kurcze 3 łapki w dół, powodzenia
Jakub wojcik
Jakub wojcik 30.06.2022 7:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chłopie ja się modlę o 17 nawet i niżej. cały czas czekam na promocje
BART szpak
BART szpak 30.06.2022 7:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakub wojcik technicznie 14
waldek xxx
waldek58 30.06.2022 7:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Promocja będzie na wzrost przy cenie 14$
krzysztof kudelski
krzysztof kudelski 30.06.2022 7:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A jest 19 !
Andrzej Zaczek
Andrzej Zaczek 23.06.2022 19:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pakuje się w sreberko na L, a Wy coś działacie?
Bart Jaku
Bart Jaku 23.06.2022 19:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Będzie spadać
ARTUR LUKASZEWICZ
ARTUR LUKASZEWICZ 23.06.2022 19:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
i miałeś rację
waldek xxx
waldek58 23.06.2022 19:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czekają na peronie osrani bo pociąg odjechał, i tam zostaną.
Artur Lukaszewicz
Artur Lukaszewicz 26.05.2022 10:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czy ktoś dokupuję jeszcze fizyka ?
Konrad Ko
Konrad Ko 26.05.2022 10:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak dokupujemy
Daniel lol
Daniel lol 26.05.2022 10:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja systematycznie co miesiąć kikanaście uncji i 1/4 uncji złota.
Jędrzej Szpygiel
Jędrzej Szpygiel 26.05.2022 10:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gdzie kupujesz z ciekawości?
Krzysztof Janecki
Krzysztof Janecki 26.05.2022 10:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.