Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
🟢 Nie przegap rynkowej szansy! Ceny wciąż rosną? 120-tysięczna społeczność Investing.com wie, jak to wykorzystać.
Dołącz do nas!
Zdobądź 50% ZNIŻKĘ
Zamknij

Kontrakty terminowe na miedź - Cze. '24 (MCCc1)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
857,55 +3,00    +0,35%
07:12:46 - Dane na żywo. Wartość w INR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Metale
Jednostka:  1 Kg
  • Zamknięcie: 854,55
  • Otwarcie: 856,25
  • Zakres dzienny: 854,00 - 858,95
Miedź 857,55 +3,00 +0,35%

Rankingi użytkowników dla Kontrakty terminowe na miedź

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się osoby, które czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na instrumencie: Miedź.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Iftekhar Zahur333100+34.96%
2Nawaj Patwekar333100+29.38%
3Boopathi Prabhu Palanisamy222100+23.93%
4RAjesh Kumar222100+21.11%
5Rekha Jain111100+20.96%
6Nguyễn Phạm111100+20.83%
7Harish Kumar111100+20.76%
8Asif Khan Khan111100+20.76%
9Sureshkumar Rajagopal111100+20.6%
10Shashank Gupta222100+20.48%
11Saravanan Saravanan222100+20.29%
12Sneh Ashish111100+20.27%
13Senthil Kumar111100+20.1%
14Rajendra prasad111100+20.06%
15Rajat Choudhary111100+19.98%
16Nasir Darji111100+19.64%
17RAJESH KUMAR111100+19.48%
18vinit jit111100+19.22%
19nikhil kini111100+19.14%
20girish kumar111100+19.04%
21Sneh Jha111100+18.82%
22donerindia dheeraj111100+18.48%
23Sohan Choudhary222100+18.33%
24Kaey KarthiK111100+17.97%
25srinidhi madhusudhan111100+17.8%
26sanu singh222100+17.78%
27mallikarjun gowda111100+17.71%
28Madhur Jain111100+17.59%
29Ali Alknad111100+17.47%
30SACHIN SHARMA111100+17.43%
31pradeep hari111100+17.43%
32jignesh soni111100+17.41%
33karan fotaria111100+17.36%
34AMIT SAHARAN111100+17.33%
35Arun Vaisnav111100+17.31%
36Rahul Rocks111100+17.29%
37RAJ CHOUBEY111100+17.14%
38Ankit Agrawal22150+17.1%
39Kabir Chhabra111100+16.99%
40Shubham Motani222100+16.89%
41Darsan Halan111100+16.82%
42Prashant Sonsurkar111100+16.82%
43Revath vyas Devulapalli111100+16.77%
44Atul Negi111100+16.76%
45Dhanpal singh111100+16.66%
46muthu kumaran111100+16.6%
47Indubhushan Panchbhai111100+16.58%
48prashant tiwari111100+16.42%
49Naga prashanth prashanth111100+16.29%
50Sunder Singh111100+16.27%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na miedź

Napisz co myślisz o Kontrakty terminowe na miedź
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Krystian Cichy
Krystian Cichy 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pękło 10.000, to już koniec
Hshhhxbb Hzbbhhz
Hshhhxbb Hzbbhhz 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jutro 10500 do.konca roku 13000
Kaizen Cechniak
Kaizen Cechniak 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Krystian Cichy
Krystian Cichy 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Podziel na dwa. Widzimy się w piątek przy pekaniu 4.00. Fed, czyli porażka
Hshhhxbb Hzbbhhz
Hshhhxbb Hzbbhhz 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kaizen Cechniak
Kaizen Cechniak 01.06.2024 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
miesięczna świeca piękny knot spadnie do 3,0 w czerwcu albo niżej
Krystian Cichy
Krystian Cichy 01.06.2024 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak to na pewno nie poleci. 4.40 to jest maksymalny dołek
Bartek Paluch
Bartek Paluch 26.05.2024 23:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witam, jak się zacznie ? spadek?
Piotr GPW
Piotr GPW 26.05.2024 23:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mniem siem wydajem zem widze zeee małymi kruczkami pnie siem w gorem.
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 26.05.2024 23:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tu się chyba jednak klaruje jakiś zjazd powoli. Liczę na takie 4.5$ i mogę zamykać eski :)
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 23.05.2024 20:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ładnie oddało.. Oby tak pod 4.5$
Krystian Cichy
Krystian Cichy 23.05.2024 20:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chyba 5.4$
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 23.05.2024 20:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No co Ty, dobrze napisałem, mówię, że 4.5$ i koniec :)
Krystian Cichy
Krystian Cichy 23.05.2024 20:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chyba miałeś rację, Chiny runęły
Hshhhxbb Hzbbhhz
Hshhhxbb Hzbbhhz 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co się znów wyrzygało??
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wykupienie rynku zapewne w końcu dało znać o sobie :)
Piotr GPW
Piotr GPW 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Łukasz Jan Kowalski   no brak słów,jednak odwracamy pozycje i sprzedajemy...
Hshhhxbb Hzbbhhz
Hshhhxbb Hzbbhhz 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Łukasz Jan Kowalski eee chyba podpucha dla biedaków żeby wyskoczyli z pociagu
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Hshhhxbb Hzbbhhz  ja tam nie wiem, ale shortuje ze szczytu, więc me gusta.
Krystian Cichy
Krystian Cichy 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam nadzieję że nie jest to zmiana trendu
Krystian Cichy
Krystian Cichy 20.05.2024 14:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czemu nagle zanurkowało?
Piotr GPW
Piotr GPW 20.05.2024 14:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wszystko wskazuje na dalszy wzrost, rekordowy...
Krystian Cichy
Krystian Cichy 20.05.2024 14:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin Bor
Marcin Bor 20.05.2024 14:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Raczej już mamy po maksymalnych wynikach na ten tydzień...powolne opadanie do poziomu 10k
Krystian Cichy
Krystian Cichy 20.05.2024 14:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W przyszłym tygodniu Chiny są, zobaczymy jakie pmi będzie. Jak będzie słabe to wracamy do czterocyfrowej kwoty...
Janusz Hirsz
Janusz Hirsz 18.05.2024 1:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na którą giełdę patrzycie? Bo jednego dnia jedna na plusie a druga na minusie z różnicą 5%.
Krystian Cichy
Krystian Cichy 18.05.2024 1:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Już się wyrównało, mnie bardziej interesuje lme, bo on wpływa na cenę na złomie
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 17.05.2024 19:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Eski poszły. Zobaczymy czy odda :)
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 15.05.2024 15:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No w końcu eski dzisiaj oddały :D
Gazior Gazior
Gazior Gazior 15.05.2024 15:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chłopie miedź to ja skupowalem po 2 fizyka to na gazie się że mnie śmiali że mi dorzucają zbiornik od poloneza dzisiaj już ich tam nie ma a ja jestem
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 15.05.2024 15:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gazior Gazior  super. gratki :)
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 15.05.2024 15:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gazior Gazior  myślisz, że będą jeszcze miedziankę pchać do góry? Podobno zgodnie z przewidywaniami, popyt ma przewyższyć grubo podaż i miedź będzie droga, ale czy to prawda, co piszą, to już loteria :)
Krystian Cichy
Krystian Cichy 14.05.2024 23:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Comex mocno w górę, a Londyn na minusie. W dwa dni odchyłka ponad 5%!
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail