Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
💼 Chroń swój portfel dzięki akcjom wybranym przez AI w usłudze InvestingPro — TERAZ nawet 50% TANIEJ SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Copper Futures - (SCFc1)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
75.220,00 -900,00    -1,18%
23/07 - Zamknięty. Wartość w CNY ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Metale
  • Zamknięcie: 76.120,00
  • Otwarcie: 75.260,00
  • Zakres dzienny: 74.640,00 - 75.900,00
Miedź 75.220,00 -900,00 -1,18%

Rankingi użytkowników dla Kontrakty terminowe na miedź

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się osoby, które czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na instrumencie: Miedź.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Frank Danty Figueroa Cristóbal99333.33+7.03%
2Shivaji Jadhav111100+6.11%
3Arwin Arora111100+5.75%
4영현 김111100+4.6%
5Hermann Albrecht222100+2.08%
6Govind Phule111100+1.49%
7Vikas Shah111100+0.87%
8Atul Verma111100+0.47%
9malli mandalapu111100+0.32%
10Anshu Singh111100+0.25%
11Badal Fouzder11000%
12Raj Panjwani11000%
13Iqbal Khadiwala11000%
14Gaurav Gupta1100-0.14%
15CAL LI1100-1.52%
16Dilip Bhandari1100-1.67%
17James Sheron1100-3.01%
18M Siddique Mir1100-3.16%
19Yudhishthir Sharma1100-3.68%
20Prakash M K1100-4.98%
21Mithun kumar1100-6.11%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na miedź

Napisz co myślisz o Copper Futures
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Kaizen Cechniak
Kaizen Cechniak 26 minut temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
poniżej 4,1 i zamykam L że strata
Kaizen Cechniak
Kaizen Cechniak 5 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
teraz odwrót na miedzi 4,1355 pora na L i do 6,5 lub wyżej
Hshhhxbb Hzbbhhz
Hshhhxbb Hzbbhhz 18.07.2024 15:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
up! up!
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 09.07.2024 10:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzień dobry traderzy, jakie macie przemyślenia? Będziemy szli ponownie do góry powyżej 5$?
Zbigniew Grunwald
Zbigniew Grunwald 05.07.2024 14:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
krystian jak wysoko sie wznisie?
Krystian Cichy
Krystian Cichy 05.07.2024 14:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Moim zdaniem to kolejny short, bo lme nadal 99xx, a tu 4.67. Przy 4.67 byłoby 10100
Krystian Cichy
Krystian Cichy 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pękło 10.000, to już koniec
Hshhhxbb Hzbbhhz
Hshhhxbb Hzbbhhz 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jutro 10500 do.konca roku 13000
Kaizen Cechniak
Kaizen Cechniak 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Krystian Cichy
Krystian Cichy 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Podziel na dwa. Widzimy się w piątek przy pekaniu 4.00. Fed, czyli porażka
Hshhhxbb Hzbbhhz
Hshhhxbb Hzbbhhz 04.06.2024 12:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kaizen Cechniak
Kaizen Cechniak 01.06.2024 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
miesięczna świeca piękny knot spadnie do 3,0 w czerwcu albo niżej
Krystian Cichy
Krystian Cichy 01.06.2024 0:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak to na pewno nie poleci. 4.40 to jest maksymalny dołek
Bartek Paluch
Bartek Paluch 26.05.2024 23:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Witam, jak się zacznie ? spadek?
Piotr GPW
Piotr GPW 26.05.2024 23:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mniem siem wydajem zem widze zeee małymi kruczkami pnie siem w gorem.
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 26.05.2024 23:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tu się chyba jednak klaruje jakiś zjazd powoli. Liczę na takie 4.5$ i mogę zamykać eski :)
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 23.05.2024 20:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ładnie oddało.. Oby tak pod 4.5$
Krystian Cichy
Krystian Cichy 23.05.2024 20:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chyba 5.4$
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 23.05.2024 20:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No co Ty, dobrze napisałem, mówię, że 4.5$ i koniec :)
Krystian Cichy
Krystian Cichy 23.05.2024 20:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chyba miałeś rację, Chiny runęły
Hshhhxbb Hzbbhhz
Hshhhxbb Hzbbhhz 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co się znów wyrzygało??
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wykupienie rynku zapewne w końcu dało znać o sobie :)
Piotr GPW
Piotr GPW 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Łukasz Jan Kowalski   no brak słów,jednak odwracamy pozycje i sprzedajemy...
Hshhhxbb Hzbbhhz
Hshhhxbb Hzbbhhz 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Łukasz Jan Kowalski eee chyba podpucha dla biedaków żeby wyskoczyli z pociagu
Łukasz Jan Kowalski
Łukasz Jan Kowalski 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Hshhhxbb Hzbbhhz  ja tam nie wiem, ale shortuje ze szczytu, więc me gusta.
Krystian Cichy
Krystian Cichy 22.05.2024 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam nadzieję że nie jest to zmiana trendu
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail