Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔎 Zobacz ProTips, aby od razu poznać ryzyka i zyski dot. NVDA Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Kontrakty terminowe na USA 10 - letnie T-Note Futures - Mar. '24 (TYH24)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
109,88 +0,38    +0,35%
23/02 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Kontrakt terminowy
Miesiąc:  Mar 24
  • Zamknięcie: 109,50
  • Otwarcie: 109,53
  • Zakres dzienny: 109,28 - 109,97
USA 10-letnie T-Note 109,88 +0,38 +0,35%

Ranking użytkowników, Kontrakty terminowe na USA 10 - letnie T-Note

 
Na tej stronie użytkownicy są uszeregowani zgodnie z ich opinią na temat nastrojów dotyczących kontraktów na obligacje, a konkretnie: Kontrakty terminowe na USA 10 - letnie T-Note.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Matt Rosenberg222100+5%
2?? ?222100+4.85%
3達也 阿久根333100+4.79%
4Roberto Borrelli44375+4.56%
5Anton Moroz55480+4.36%
6Andrzej Balcerek55480+3.91%
7CESAR MALLE222100+3.88%
8Amruth Sundarkumar55360+3.73%
9Sulaiman Lalani60603761.67+3.68%
10Chan Sohn57574477.19+3.59%
11Jan De Laet1010770+3.33%
12재원 이33266.67+3.28%
13Financial Collapse1818950+3.23%
14Robert Merrill44375+3.15%
15Vũ Hùng Jeans111100+3.1%
16Alberto Ce111100+3.03%
17Antonio Anselmi33266.67+2.93%
18林 公司111100+2.91%
19Göker Köse222100+2.87%
20Alberto Manzi111100+2.84%
21TK Kim111100+2.79%
22Puleng Tshaba111100+2.73%
23Fernando Ramírez111100+2.73%
24Dean Tan111100+2.72%
25Raffat Khan111100+2.71%
26Ty Craig111100+2.63%
27Naif Alsaif222100+2.58%
28Nigel Ng222100+2.58%
29현욱 김111100+2.58%
30병국 최111100+2.57%
31Sunghoon Kim111100+2.53%
32javier fernandez222100+2.53%
33Kal Son Yong111100+2.51%
34Ariel Filippetti444100+2.48%
35sinner222100+2.46%
36Mats Sjoberg22150+2.44%
37성호 서111100+2.44%
38Brian Lopez111100+2.44%
39Carlos Pacheco111100+2.43%
40pieter swart111100+2.42%
41joe jo33266.67+2.42%
42Milan Mihal222100+2.41%
43zhiliang ye111100+2.38%
44Christopher Galdi111100+2.34%
45Chalad Baba111100+2.34%
46Daniil Gavrilov111100+2.33%
47광연 김111100+2.33%
48병헌 박111100+2.33%
49Randall chan111100+2.32%
50壱馬 吉岡111100+2.32%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na USA 10 - letnie T-Note

Napisz co myślisz o kontraktach terminowych na Kontrakty terminowe na USA 10 - letnie T-Note
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Szymon Szmiel
Szymon Szmiel 22.09.2022 19:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
procentowo spadek już sięga poziomu z kryzysu 2000 -2001. Załamanie trendu podobne. Wg tego może jeszcze symbolicznie 110 zaliczymy i potem up. To tylko taka techniczna przesłanka bo fundamentalnie na razie brak perspektyw na odwrócenie trendu przy tak nastawionym Fedzie
Robert Thomas
Robert Thomas 11.08.2022 21:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Obecnie powiększam swój portfel o jego sygnały handlowe, ponieważ są one dokładne i zapewniają stałe zarobki. Cotygodniowe transakcje to to, co z nim robię i zarabiam 30k tygodniowo z jego platformy inwestycyjnej. oficjalne_georgefx_parker1 @intas⚓⚓gram
Daniel Domagała
Daniel Domagała 14.07.2021 19:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jest tutaj ktoś może by obudzić to forum. Jestem ciekaw czy ktoś inwestuje w t-note?
Jacek Jezierski
Jacek Jezierski 28.02.2021 0:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oby ta wyprzedaż się za mocno nie rozkręciła bo to oznacza duże kłopoty finansowe dla USA.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail