Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
PROMOCJA Cyber Monday przedłużone: do 60% ZNIŻKI na InvestingPro+ SKORZYSTAJ Z OFERTY
Zamknij

Kontrakty terminowe na FTSE 100 Gru. '22

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
7.617,5 +18,5    +0,24%
08:18:03 - Dane pochodne na żywo. Wartość w GBP ( Zastrzeżenie )
Typ:  Kontrakt terminowy na indeks
Bazowy:  FTSE 100
  • Zamknięcie: 7.599,0
  • Otwarcie: 7.623,5
  • Zakres dzienny: 7.611,2 - 7.629,8
FTSE 100 7.617,5 +18,5 +0,24%

Analiza techniczna kontraktów terminowych na FTSE 100

 
Ta strona zawiera analizę techniczną dla kontraktów terminowych na różnice kursowe CFD dla FTSE 100, w tym sygnały: zdecydowane kupuj, kupuj, zdecydowanie sprzedaj, sprzedaj lub sygnały neutralne. Oferuje również szczegółową analizę techniczną dla sygnałów kupuj/sprzedaj średnich kroczących (proste i wykładnicze dla szerokiego zakresu okresów) oraz kupuj, sprzedaj, wykup, wyprzedaj lub sygnałów neutralnych wspólnych wskaźników wykresu (w tym RSI, MACD oraz CCI). Dodatkowo, strona zawiera poziomy punktów zwrotu dla m.in. Standardu, Fibonacciego i Camarilla. Wszystkie analizy techniczne są dostępne w różnych ramach czasowych.
Podsumowanie:Mocne kup
Średnie kroczące:Mocne kupKup (10)Sprzedaj (2)
Wskaźniki techniczne:Mocne kupKup (7)Sprzedaj (1)

Pivot Points01.12.2022 07:18 GMT

Nazwa S3 S2 S1 Pivot Point R1 R2 R3
Klasyczna 7.608,1 7.612,8 7.615,4 7.620,1 7.622,7 7.627,4 7.630,0
Fibonacci 7.612,8 7.615,6 7.617,3 7.620,1 7.622,9 7.624,6 7.627,4
Camarilla 7.616,0 7.616,7 7.617,3 7.620,1 7.618,7 7.619,3 7.620,0
Woodie 7.607,1 7.612,3 7.614,4 7.619,6 7.621,7 7.626,9 7.629,0
DeMark's - - 7.614,1 7.619,4 7.621,4 - -

Wskaźniki techniczne01.12.2022 07:18 GMT

Nazwa Wartość Akcja
RSI(14) 68,031 Kup
STOCH(9,6) 80,622 Wykup
STOCHRSI(14) 50,204 Neutralny
MACD(12,26) 19,400 Kup
ADX(14) 46,285 Kup
Williams %R -20,164 Kup
CCI(14) 40,7096 Neutralny
ATR(14) 15,1429 Mniejsza lotność
Highs/Lows(14) 0,8214 Kup
Ultimate Oscillator 45,421 Sprzedaj
ROC 0,246 Kup
Bull/Bear Power(13) 13,0804 Kup

Kup: 7

Sprzedaj: 1

Neutralny: 2


Podsumowanie:Mocne kup

Średnie kroczące01.12.2022 07:18 GMT

Okres Prosty Wykładniczy
MA5 7.620,7
Sprzedaj
7.619,0
Sprzedaj
MA10 7.617,0
Kup
7.613,7
Kup
MA20 7.598,4
Kup
7.600,0
Kup
MA50 7.557,1
Kup
7.565,4
Kup
MA100 7.518,2
Kup
7.525,3
Kup
MA200 7.461,8
Kup
7.473,0
Kup

Kup: 10

Sprzedaj: 2


Podsumowanie:Mocne kup

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: FTSE 100?
lub
Zagłosuj, aby poznać wyniki!
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na FTSE 100

Napisz co myślisz o kontraktach terminowych na Kontrakty terminowe na FTSE 100
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Veronica Dan
Veronica Dan 20 minut temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jestem wdzięczny Bogu i 𝑹𝒊𝒄𝒉𝒂𝒓𝒅 𝑹𝒊𝒗𝒆𝒓𝒔 na 𝕚𝕟𝕤𝕥𝕒𝕘𝕣𝕒𝕞, który pomógł mi handlować po tym, jak miałem tak wiele wątpliwości co do kryptowalut i straciłem pieniądze na rzecz oszustów. Zarabiam co tydzień dobre zyski dzięki jego niesamowitym umiejętnościom handlowym, jestem bardzo szczęśliwy, że odzyskałem swoje straty i naprawdę muszę zeznawać. Skontaktuj się z nim pod adresem 𝕚𝕟𝕤𝕥𝕒𝕘𝕣𝕒𝕞 - 𝚛𝚒𝚌𝚑𝚊𝚛𝚍 ._. 𝚛𝚒𝚟𝚎𝚛𝚜 & on - 🅦🅗🅐🅣🅢🅐🅟🅟 +𝟺𝟺 𝟽𝟾𝟺𝟾 𝟶𝟶𝟾𝟽𝟿𝟻
zielinski dove
zielinski dove 11 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W ciągu 11 dni udanego handlu z 🅢🅐🅜🅟🅡🅐🅢🅐🅝🅓🅡🅔🅦, mój również był udany i doskonale, w przeciwieństwie do innych platform, otrzymałem swoje płatności. W rzeczywistości poradził mi, abym zaczął od 800 $, co zrobiłem i byłem w stanie wypłacić łącznie 12 800 $. Teraz śmiało mogę go przekazać każdemu, z kim możesz się połączyć 🅦🅗🅐🅣🅢🅐🅟🅟 +❹❹ ❼❸❻❶ ❻⓿❺❾❻❾ lub
Robert Thomas
Robert Thomas 11.08.2022 22:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Obecnie powiększam swój portfel o jego sygnały handlowe, ponieważ są one dokładne i zapewniają stałe zarobki. Cotygodniowe transakcje to to, co z nim robię i zarabiam 30k tygodniowo z jego platformy inwestycyjnej. oficjalne_georgefx_parker1 @intas⚓⚓gram
Tymek Owczarski
Tymek Owczarski 17.06.2022 18:25
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak myślicie pójdzie teraz w górę, czy będzie kontynuowało spadek?
Kazimierz Kamiński
Kazimierz Kamiński 24.01.2022 15:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Do ilu moźe zlecieć dzisiaj.?
Kazimierz Kamiński
Kazimierz Kamiński 29.12.2021 10:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Spieszy się na nowe ATH
Waldemar Gom
Waldemar Gom 06.07.2021 22:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chyba jednak nie do końca. Dane z USA trochę zmieniły kierunek :-(
Kazimierz Kamiński
Kazimierz Kamiński 05.07.2021 14:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
cóż chyba idziemy po ,7220
Marcel Pieczara
Marcel Pieczara 28.06.2021 16:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
7009 co myślicie góra czy dół
Kazimierz Kamiński
Kazimierz Kamiński 28.06.2021 16:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
poczekajmy
Kazimierz Kamiński
Kazimierz Kamiński 27.05.2021 20:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zapraszam do dyskusji: czy jutro mamy 7130,  a może przyszły tydzień?
Krystian Str
Krystian Str 27.05.2021 20:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.