Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

BIST 100 (XU100)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
1.392,91 +1,27    +0,09%
30/07 - Zamknięty. Wartość w TRY ( Zastrzeżenie )
Typ:  Indeks
Rynek:  Turcja
# Elementów:  99
  • Wolumen: 1.844.733.683
  • Otwarcie: 1.383,25
  • Zakres dzienny: 1.380,02 - 1.392,91
BIST 100 1.392,91 +1,27 +0,09%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Erdoğan Coşgun94194079084.04+296.34%
2Ozgur A.23323321893.56+164.7%
3Bilal YIKILMAZ16916815089.29+140.75%
4ziya yılmaz77277146560.31+95.65%
5Can Tatar14141178.57+45.61%
6Süleyman Ak15151173.33+40.6%
7Husnu Akbiyik27271451.85+37.14%
8Harun Bey1010880+33.41%
9Yunus MİTAN25251768+31.97%
10BB CC35351954.29+30.56%
11İbrahim Aytar88675+30.07%
12thegod father77571.43+29.91%
13Can ZORLUYAR1212758.33+29.52%
14Yasin Zehirlioğlu444100+29.1%
15Niyazi Gürses51514588.24+28.53%
16Gökhan Atilla98562.5+28.44%
17Ziya Gunery1010660+28.26%
18Ismail Karabay88562.5+27.33%
19Anita Vacca13513511988.15+26.94%
20Abdullah Kirik44375+26.23%
21Oğulcan EROĞLU23231460.87+26.08%
22mrt yvz109666.67+25.64%
23Sedat taşkın1110770+25.59%
24Göknur Erdem55480+23.63%
25Ahmet Bayır55480+23.37%
26Ecevit Arslan66583.33+22.72%
27Ferdi Irmak55480+22.72%
28Ahmet Meşeci99777.78+21.63%
29Emre Torun333100+21.11%
30Serkan Kosova87457.14+20.76%
31Oğuz Kağan Şimşek76466.67+20.75%
32Para Para444100+20.63%
33ekrem ars444100+20.52%
34Numan Taş222100+20.42%
35adem demir444100+20.24%
36Mustafa Aydın77457.14+20.15%
37dinç ay109777.78+20.14%
38Sami Kavun44375+19.96%
39Emre Fahri Dumanlı44375+19.86%
40Fatih Juan99555.56+19.82%
41Mehmet Baran44375+19.79%
42Beytocan Kartal333100+19.77%
43MUSTAFA Yaprak333100+19.7%
44Kutsi Gulsever1615960+19.55%
45Zafer Akar44375+19.5%
46Mehmet Zülfü Çakırtekin44375+19.46%
47NUMAN YILMAZ12121083.33+19.46%
48Mehmet Cennet333100+19.41%
49SERKAN EKEN444100+19.37%
50Ergün Ay111100+19.27%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: BIST 100?
lub
Rynek jest obecnie zamknięty, głosowanie jest możliwe wyłącznie w godzinach funkcjonowania rynku.
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BIST 100

Napisz co myślisz o BIST 100
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Ireneusz Faryński
Ireneusz Faryński 05.07.2021 16:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Coś te forum słabo aktywne?
Ireneusz Faryński
Ireneusz Faryński 05.07.2021 16:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kiedy ta giełda w Stambule zacznie odrabiać straty? Jak ta gospodarka obecnie się rozwija? Jest tu jakiś ekspert od rynku tureckiego...
Dariusz Szwarc
Darek 16.10.2018 10:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
halo halo... decyzja o mupnie miesiąc wstecz okazala się trafna. Turcja ma interesy z usa a usa potrzebują Turcji na bliskim wschodzie. Suma=normalizacja.
Filip Bacmaga
Filip Bacmaga 13.06.2014 15:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie notowania CFD (akcje, indeksy, futures), notowania kryptowalut oraz walut, nie są nam dostarczane przez konkretne giełdy, tylko przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Ani Fusion Media, ani osoby zaangażowane w Fusion Media, nie ponoszą odpowiedzialności za utratę środków i powstałą szkodę w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej, włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail