Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Nowość! 💥 Skorzystaj z ProPicks i zobacz strategię, która pokonała S&P 500 o +1,183% Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Kontrakty terminowe na srebro - Maj '24 (MSVc1)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
83.480 0    0,00%
16/04 - Dane na żywo. Wartość w INR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Metale
Jednostka:  1 Kg
  • Zamknięcie: 83.480
  • Otwarcie: 83.990
  • Zakres dzienny: 83.020 - 84.255
Srebro 83.480 0 0,00%

Rankingi użytkowników dla Kontrakty terminowe na srebro

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się osoby, które czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na instrumencie: Srebro.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Akash Malviya1000+100%
2Siddharth Mehta55480+20.81%
3Rajesh Thakur333100+19.22%
4Bhavya Goyal77571.43+17.75%
5Dharmu Dharmu333100+16.95%
6Genil Gupta222100+16.21%
7Subhash Gupta16161487.5+16.14%
8Pawan Bargoti111100+13.38%
9Ashish Garg555100+12.45%
10Manish Pathak Pathak222100+12.34%
11Tansukh Jain66583.33+12.32%
12nilay bhatt111100+12.1%
13Mangesh Pal222100+12%
14Yasin Hasan1818950+11.88%
15puttanashetty shashidhara88450+11.74%
16Murugan Arumugam222100+11.63%
17Jaideep Patil111100+11.59%
18Ramniwas Parihar99555.56+11.49%
19Md Nnn33266.67+11.43%
20Rajesh Kumar777100+11.28%
21Mayur Patel222100+11.23%
22pratik shah111100+11.13%
23Brahmaiah Vunnam111100+11.03%
24MAVUDURU VIVEK111100+10.99%
25burhan wani111100+10.85%
26Bansari Devani111100+10.73%
27reema dalwale111100+10.67%
28Neel Shah111100+10.66%
29ravi r111100+10.65%
30Putta Ravindranath111100+10.52%
31Nive Kuttyma222100+10.41%
32Krishna Sai33266.67+10.37%
33mangilal sirvi111100+10.3%
34madhu raman111100+10.24%
35Ravi Satwara111100+10.16%
36Pradeep Pradhan111100+10.12%
37arun nayak111100+10.11%
38Arush Jain111100+9.96%
39Lakshmi Narasaiah22150+9.93%
40ravneet singh222100+9.59%
41Nitesh Tated222100+9.53%
42Mukesh Patel222100+9.45%
43Singh Sisodi111100+9.23%
44Nikhil Porwal111100+8.99%
45Prashant nema111100+8.79%
46Amjid Rashid111100+8.7%
47Boopathi Raja222100+8.6%
48Shanaya Fr111100+8.59%
49sathish dharma111100+8.58%
50Suhail Khan111100+8.58%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na srebro

Napisz co myślisz o Kontrakty terminowe na srebro
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
kacper kacper
kacper kacper 12.04.2024 15:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
skąd te wzrosty?
Jakub Stanosz
Jakub Stanosz 12.04.2024 3:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Gdzie znajdujecie wiadomsci i najświeższe informacje ?
Piotr Duczmal
Piotr Duczmal 12.04.2024 3:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Krzysztof Tuliszka
Krzysztof Tuliszka 12.04.2024 3:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
MarketWatch
Krzysztof Boduch
Krzysztof Boduch 11.04.2024 15:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Będzie down
Joker Joker
Joker Joker 11.04.2024 15:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
lucek kowalski
lucek kowalski 13 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ty jesteś down
Joker Joker
Joker Joker 10.04.2024 16:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ależ popyt silny. Chyba srebro wywali nowe ATH
Ireneusz Matusiak
Ireneusz Matusiak 10.04.2024 16:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
28 przetestowane pozytywnie. Sądzę że będzie mocna północ.
Paweł Trendel
Paweł Trendel 09.04.2024 22:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakieś pomysły co bedzie dalej? Przebuje 30?:)
Joker Joker
Joker Joker 09.04.2024 22:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ireneusz Matusiak
Ireneusz Matusiak 09.04.2024 22:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Myślę że dostaniesz co potrzebujesz:⁠-⁠)
Jakub Stanosz
Jakub Stanosz 09.04.2024 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
a to co
Ireneusz Matusiak
Ireneusz Matusiak 09.04.2024 6:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na razie testuje 28. To ważny poziom.
Jakub Stanosz
Jakub Stanosz 09.04.2024 2:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To co do 30 ?
waldek xxx
waldek58 07.04.2024 23:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Według niektórych analityków i znawców ,-jeśli srebro przebije 30$ to otwiera się droga na następny opór 50$. Tak czy siak złoto i srebro jest w trendzie wzrostowym.Ja nie inwestuje w kontrakty tylko mam kupione akcje spółek takich jak SVM-NEM-HL.Można kupić ETF GDXJ-SLVP
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail