Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Zamknij

Kontrakty terminowe na srebro - Mar. '23 (MSVc1)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
68.103 +1.069    +1,59%
09/12 - Zamknięty. Wartość w INR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Metale
Jednostka:  1 Kg
  • Zamknięcie: 67.034
  • Otwarcie: 67.362
  • Zakres dzienny: 66.892 - 68.270
Srebro 68.103 +1.069 +1,59%

Rankingi użytkowników dla Kontrakty terminowe na srebro

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się osoby, które czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na instrumencie: Srebro.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Akash Malviya1000+100%
2Siddharth Mehta55480+20.81%
3Rajesh Thakur333100+19.22%
4Bhavya Goyal77571.43+17.75%
5Dharmu Dharmu333100+16.95%
6Genil Gupta222100+16.21%
7Subhash Gupta16161487.5+16.14%
8Pawan Bargoti111100+13.38%
9Ashish Garg555100+12.45%
10Manish Pathak Pathak222100+12.34%
11Tansukh Jain66583.33+12.32%
12nilay bhatt111100+12.1%
13Mangesh Pal222100+12%
14Yasin Hasan1818950+11.88%
15puttanashetty shashidhara88450+11.74%
16Murugan Arumugam222100+11.63%
17Jaideep Patil111100+11.59%
18Ramniwas Parihar99555.56+11.49%
19Md Nnn33266.67+11.43%
20Rajesh Kumar777100+11.28%
21Mayur Patel222100+11.23%
22pratik shah111100+11.13%
23Brahmaiah Vunnam111100+11.03%
24MAVUDURU VIVEK111100+10.99%
25burhan wani111100+10.85%
26Bansari Devani111100+10.73%
27reema dalwale111100+10.67%
28Neel Shah111100+10.66%
29ravi r111100+10.65%
30Putta Ravindranath111100+10.52%
31Nive Kuttyma222100+10.41%
32Krishna Sai33266.67+10.37%
33mangilal sirvi111100+10.3%
34madhu raman111100+10.24%
35Ravi Satwara111100+10.16%
36Pradeep Pradhan111100+10.12%
37arun nayak111100+10.11%
38Arush Jain111100+9.96%
39Lakshmi Narasaiah22150+9.93%
40ravneet singh222100+9.59%
41Nitesh Tated222100+9.53%
42Mukesh Patel222100+9.45%
43Singh Sisodi111100+9.23%
44Nikhil Porwal111100+8.99%
45Prashant nema111100+8.79%
46Amjid Rashid111100+8.7%
47Boopathi Raja222100+8.6%
48Shanaya Fr111100+8.59%
49sathish dharma111100+8.58%
50Suhail Khan111100+8.58%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na srebro

Napisz co myślisz o Kontrakty terminowe na srebro
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Successful Trader
Successful Trader 4 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Och, to było dla mnie wspaniałe, wiedząc, że zarobiłam prawie $60,000 z moim ekspertem kierownikiem konta ➡️ 𝔼𝕝𝕚𝕫𝕒𝕓𝕖𝕥𝕙_𝕊𝕞𝕚𝕥𝕙_𝔹𝕥𝕔𝕖𝕩𝕡𝕖𝕣𝕥 na 𝕚𝕟𝕤𝕥𝕒𝕘𝕣𝕒𝕞𝕚𝕖, była uczciwą ekspertką dla swoich traderów, zainwestowałem niewielką kwotę $6.200 i uzyskałem zysk w wysokości $60.000 po reinwestycji $32.000 w ciągu 14 dni handlowych, dostałem ją również za pośrednictwem jej oficjalnej 𝕎𝕙𝕒𝕥𝕤𝕒𝕡𝕡 ➡️+ 1805-265-3694 rozmawiaj z nią i daj sobie wieczny uśmiech 👍
James coin
James coin 6 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeśli potrzebujesz godnego zaufania i niezawodnego menedżera konta do handlu inwestycjami na rynku Forex lub Bitcoin, 𝔼𝕝𝕚𝕫𝕒𝕓𝕖𝕥𝕙_𝕤𝕞𝕚𝕥𝕙_𝕓𝕥𝕔𝕖𝕩𝕡𝕖𝕣𝕥 na 𝕚𝕟𝕤𝕥𝕒𝕘𝕣𝕒𝕞𝕚𝕖 jest tym, czego potrzebujesz, może pomóc Ci osiągnąć zysk w wysokości nawet 12 500 $ tygodniowo przy niewielkiej inwestycji. Handel na rynku Forex z nim jest najwyraźniej sekretem mojego nowo uznanego sukcesu w handlu na rynku Forex. Polecam go jako zmieniające życie doświadczenie w handlu, każdemu, kto potrzebuje pomocy, skontaktuj się z nią za pośrednictwem jej oficjalnej 𝕎𝕙𝕒𝕥𝕤𝕒𝕡𝕡 +1805_265_3694
Weverton Alves
Weverton Alves 7 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Do wszystkich Polski 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Dzielę się niezawodną i autentyczną platformą stworzoną z korzyścią dla wszystkich, aby wznieść inwestorów ponad oszukańcze działania, aby osiągnąć bogactwo i szczęście, inwestując i odzyskując swoje inwestycje w 7 dni bez niczego ukrytego. opłaty lub stres przy wypłacie, nigdy nie pożałujesz inwestycji z tą platformą, jeśli nie masz nic przeciwko, wyślij prywatną wiadomość ➡️Màrcus_Màxwèll_Fxtràdè👉🅸🅽🆂🆃🅰🅶🆁🅰🅼. 🇵🇱 na 👋💥 po odpowiedni przewodnik
Successful Trader
Successful Trader 7 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Och, to było dla mnie wspaniałe, wiedząc, że zarobiłam prawie $60,000 z moim ekspertem kierownikiem konta ➡️ 𝔼𝕝𝕚𝕫𝕒𝕓𝕖𝕥𝕙_𝕊𝕞𝕚𝕥𝕙_𝔹𝕥𝕔𝕖𝕩𝕡𝕖𝕣𝕥 na 𝕚𝕟𝕤𝕥𝕒𝕘𝕣𝕒𝕞𝕚𝕖, była uczciwą ekspertką dla swoich traderów, zainwestowałem niewielką kwotę $6.200 i uzyskałem zysk w wysokości $60.000 po reinwestycji $32.000 w ciągu 14 dni handlowych, dostałem ją również za pośrednictwem jej oficjalnej 𝕎𝕙𝕒𝕥𝕤𝕒𝕡𝕡 ➡️+ 1805-265-3694 rozmawiaj z nią i daj sobie wieczny uśmiech 👍
Wanda Kaczmarek
Wanda Kaczmarek 7 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marzeniem każdego inwestora jest osiągnięcie zysku bez strat. Spełniłem to marzenie z zaufanym handlowcem, który obsługuje wszystkie moje transakcje. Jestem na czwartej wyprawie handlowej i zarabiam bardzo dobrze. Kontakt 🅝🅔🅛🅛🅨🅙🅐🅜🅔🅢❾⓿❾ pod adresem 🅘🅝🅢🅣🅐🅖🅡🅐🅜 lub 🅦🅗🅐🅣🅢🅐🅟🅟 +❹❹❼❸❻❶❻⓿❺❼❻❾
James coin
James coin 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jeśli potrzebujesz godnego zaufania i niezawodnego menedżera konta do handlu inwestycjami na rynku Forex lub Bitcoin, 𝔼𝕝𝕚𝕫𝕒𝕓𝕖𝕥𝕙_𝕤𝕞𝕚𝕥𝕙_𝕓𝕥𝕔𝕖𝕩𝕡𝕖𝕣𝕥 na 𝕚𝕟𝕤𝕥𝕒𝕘𝕣𝕒𝕞𝕚𝕖 jest tym, czego potrzebujesz, może pomóc Ci osiągnąć zysk w wysokości nawet 12 500 $ tygodniowo przy niewielkiej inwestycji. Handel na rynku Forex z nim jest najwyraźniej sekretem mojego nowo uznanego sukcesu w handlu na rynku Forex. Polecam go jako zmieniające życie doświadczenie w handlu, każdemu, kto potrzebuje pomocy, skontaktuj się z nią za pośrednictwem jej oficjalnej 𝕎𝕙𝕒𝕥𝕤𝕒𝕡𝕡 +1805_265_3694
Louis Moreno
Louis Moreno 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dziękuję 🅻🅴🆆🅸🆂_charles🅵🆇🆃 za dach nad głową, będę Ci wdzięczna do końca życia. Zainwestowałem $1000 w twoją platformę, teraz mieszkam we własnym mieszkaniu i nie płacę już rachunków za dom. Nie przestanie opowiadać ludziom o swojej platformie, napisz do niego bezpośrednią wiadomość @🅻🅴🆆🅸🆂_🅲🅷🅰🆁🅻🅴🆂🅵🆇🆃 na Ⓘⓝⓢⓣⓐⓖⓡⓐⓜ
Urszula Mazur
Urszula Mazur 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marzeniem każdego inwestora jest osiągnięcie zysku bez strat. Spełniłem to marzenie z zaufanym handlowcem, który obsługuje wszystkie moje transakcje. Jestem na czwartej wyprawie handlowej i zarabiam bardzo dobrze. Kontakt 🅝🅔🅛🅛🅨🅙🅐🅜🅔🅢❾⓿❾ pod adresem 🅘🅝🅢🅣🅐🅖🅡🅐🅜 lub 🅦🅗🅐🅣🅢🅐🅟🅟 +❹❹❼❸❻❶❻⓿❺❼❻❾
Ewa Jakubowicz
Ewa Jakubowicz 9 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marzeniem każdego inwestora jest osiągnięcie zysku bez strat. Spełniłem to marzenie z zaufanym handlowcem, który obsługuje wszystkie moje transakcje. Jestem na czwartej wyprawie handlowej i zarabiam bardzo dobrze. Kontakt 🅝🅔🅛🅛🅨🅙🅐🅜🅔🅢❾⓿❾ pod adresem 🅘🅝🅢🅣🅐🅖🅡🅐🅜 lub 🅦🅗🅐🅣🅢🅐🅟🅟 +❹❹❼❸❻❶❻⓿❺❼❻❾
Marek Lukasz
Marek Lukasz 9 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W końcu zająłem się handlem kryptowalutami i udało mi się zarobić ponad 10 000 $ przy zaledwie 1500 $ i pomocy pana Jasona Connora, możesz do niego napisać Ⓙⓐⓢⓞⓝ_Ⓒⓞⓝⓝⓞⓡ_ⓒⓡⓨⓟⓣ ⓞ_ⓣⓡⓐⓓⓔⓡ na 🄸🄽🅂🅃🄰🄶🅁🄰🄼
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail