Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Zaktualizuj teraz
Zamknij

Rentownosć obligacji: Stany Zjednoczone 3-miesięczne

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
3,3485 -0,0290    -0,84%
09:21:35 - Dane na żywo. ( Zastrzeżenie )
Typ:  Obligacja
Grupa:  Skarbowe
  • Zamknięcie: 3,3770
  • Zakres dzienny: 3,3440 - 3,3950
Stany Zjednoczone 3-miesięczne 3,3485 -0,0290 -0,84%

Ranking nastrojów użytkowników, obligacje Stany Zjednoczone 3-miesięczne

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) dla rentowności obligacji: Stany Zjednoczone 3-miesięczne.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Mahesh Subramanian111100+58.66%
2Vic Costanzo111100+58.35%
3Soojong Ha111100+56.11%
4coco chen111100+55.67%
5Hei Leopold44375+26.72%
6Sabu Raime44375+25.56%
7Zafer Ay22150+21.4%
8Paolo Bertozzi111100+13.09%
9SE Kim222100+12.75%
10andrei andrei222100+11.6%
11Selenia Chan111100+11.04%
12Thang Tran111100+11.02%
13jeff c111100+10.79%
14Andy Baek111100+10.61%
15Hans Tisott111100+10.57%
16Cyrille Champion111100+10.22%
17Jesse Vonk111100+10.09%
18Arthur Ground111100+10.08%
19Павел Коротенко111100+9.8%
20AYY Lakecity111100+8.97%
21Hung Vuu111100+8.7%
22Cameron Marte111100+7.76%
23煮面 白水111100+6.04%
24Ca Derr111100+5.8%
25xavier zhan111100+5.57%
26Tu Nguyen111100+5.52%
27정욱 이111100+4.71%
28Cheuk lun Lee22150+4.45%
29pi qi111100+4.22%
30Simon Semyon111100+4.17%
31Devendra Shinde111100+3.88%
32Scott Vaughan111100+3.87%
33壱馬 吉岡111100+3.73%
34Andreas Eggert111100+3.63%
35Dursun Karagül111100+3.55%
36Jeff Roberts111100+3.23%
37Ryan Frodge111100+3.07%
38João Martelo111100+2.48%
39Simarjeet Tulli111100+1.94%
40Stanislas de Rosny111100+1.79%
41Lucas Waiteman Bastos111100+1.59%
42Robin Learmont111100+1.53%
43Va VV111100+1.47%
44Trader Fe111100+1.35%
45PL PL111100+1.26%
46Joe Lopez111100+1.17%
47Mayur Patel111100+1.15%
48Fahad Hazza111100+1.06%
49JUNO LAWRANCE111100+1.05%
50재석 박111100+1.03%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Stany Zjednoczone 3-miesięczne

Napisz co myślisz o zysku z obligacji Stany Zjednoczone 3-miesięczne
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail