Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

CHF/HUF - Frank szwajcarski Forint węgierski

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
401,667 +0,845    +0,21%
08:27:15 - Dane na żywo. ( Zastrzeżenie )
Typ:  Waluta
Grupa:  Nietypowe - krzyżowe
Bazowa:  Frank szwajcarski
Kwotowana:  Forint węgierski
  • Zamknięcie: 400,822
  • Kupno/Sprzedaż: 401,489 / 401,844
  • Zakres dzienny: 400,250 - 402,039
CHF/HUF 401,667 +0,845 +0,21%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Aniko Matkovics66583.33+7.725%
2schiszler gabriella222100+4.297%
3Benito Fisher111100+3.26%
4Pandur David333100+3.02%
5Zoltán MB333100+3.01%
6Gabor Lendvai111100+2.686%
7Jean-marie Barbe111100+2.61%
8ronda Villal111100+2.589%
9BALÁZS BÉLA444100+2.473%
10Andrea Yo111100+2.43%
11Abdelilah Chaoui111100+2.26%
12borko attila111100+2.228%
13Balazs Skorka111100+2.18%
14Kovács Bence111100+2.14%
15Daniel Ba111100+2.08%
16Giacomo Varotto111100+1.94%
17sander vindevoghel111100+1.68%
18Fahad Alhajri111100+1.64%
19Westmedia Goo222100+1.62%
20David Id Pandur111100+1.58%
21Jani Grlj111100+1.5%
22Resull kanık111100+1.42%
23Roland Alchihabi111100+1.41%
24jon zabalua111100+1.35%
25aldjhf agif333100+1.27%
26Warren Buffett111100+1.25%
27benedykt torzewski111100+1.21%
28Raul Arjona111100+1.04%
29Ute Kleffel111100+0.96%
30Henry Ng1000+0.76%
31Zoltán Benkő111100+0.75%
32Andrási Bence111100+0.73%
33Alexandra Ch111100+0.61%
34James Joniot111100+0.49%
35Geoffrey Maldue1000+0.39%
36Jose Alejandro Rodriguez111100+0.19%
37Aleksandr Gippius111100+0.18%
38Peter Lelovics111100+0.16%
39poppy dharsono111100+0.08%
40andrea rossi111100+0.07%
41Alex Rosario Suriel111100+0.06%
42Viki St1100-0.08%
43Jorge Louro22150-0.15%
44husin mohd22150-0.18%
45Riccardo Mancuso1100-0.19%
46ben bosch1100-0.19%
47Seba zilla1100-0.2%
48Péter Kaszt1100-0.35%
49Áron Ágfay1100-0.366%
50Krisztian Alexander Kondor22150-0.52%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: CHF/HUF?
lub
Zagłosuj, aby poznać wyniki!
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. CHF/HUF

Napisz co myślisz o CHF/HUF
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji

Przeglądarka walut

Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail