Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Nowość! 💥 Skorzystaj z ProPicks i zobacz strategię, która pokonała S&P 500 o +1,183% Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

CHF/EUR - Frank szwajcarski Euro

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
Zauważ, że najczęściej stosowaną parą jest EUR/CHF
1,0277 -0,0038    -0,37%
11:58:20 - Dane na żywo. ( Zastrzeżenie )
Typ:  Waluta
Grupa:  Podrzędne
Bazowa:  Frank szwajcarski
Kwotowana:  Euro
  • Zamknięcie: 1,0315
  • Kupno/Sprzedaż: 1,0277 / 1,0278
  • Zakres dzienny: 1,0265 - 1,0315
CHF/EUR 1,0277 -0,0038 -0,37%

Rankingi użytkowników dla CHF/EUR

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się osoby, które czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na instrumencie: CHF EUR.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Jose Rafael S. Castro77685.71+8.99%
2Daniela Socas222100+7.83%
3João Aguiam111100+6.42%
4James Formby222100+6.06%
5Johann Boucansaud333100+5.29%
6Louis Aebischer111100+4.75%
7Andrea Pacini111100+4.42%
8Henry Aquilina111100+4.41%
9santi alonso111100+4.37%
10Adrian Ukshini111100+4.24%
11Kistenyov Denys111100+4.22%
12juan antonio risco66466.67+4.192%
13Nathan Reingewirz111100+4.03%
14Yo VB111100+3.99%
15Esteve Peña Morales111100+3.67%
16Carasco Amen111100+3.46%
17SIROOS KHAJEHPOUR111100+3.35%
18Rob Jaspars111100+3.31%
19tina gu111100+3.06%
20Robert Schuler111100+3.03%
21Jacopo Zanetti22150+3.03%
22Mike Cooper111100+2.86%
23Burak Erdem111100+2.37%
24Andrea Yo111100+2.33%
25ziya yılmaz29281450+2.27%
26Серега Морозов77685.71+2.05%
27Giorgio Di Stefano66583.33+1.9%
28Eugene Esselaar222100+1.85%
29Joan Marti111100+1.82%
30Louis Baligand33266.67+1.69%
31Anis Simoes111100+1.64%
32KJ IBOUTOU111100+1.59%
33Сергей Козлов444100+1.59%
34David Id Pandur111100+1.55%
35Valdrin Kameri111100+1.4%
36Alessandro Bruzzese211100+1.28%
37Weldon Parsaloi111100+1.27%
38Ehsan Sadeghi111100+1.24%
39Dylan Tollia111100+1.23%
40Tshepho Hlongwane111100+1.22%
41Alice Mantegazzi111100+1.18%
42Valentin Matton111100+1.17%
43michael den ouden32150+1.14%
44miso er111100+1.14%
45como lokoo111100+1.09%
46Matteo Giazzi111100+1.05%
47Shkendim Spahiu111100+0.93%
48pablo biondo111100+0.92%
49Augusto Titiro111100+0.92%
50Jose David Huebra111100+0.91%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: CHF/EUR?
lub
Zagłosuj, aby poznać wyniki!
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. CHF/EUR

Napisz co myślisz o CHF/EUR
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji

Przeglądarka walut

Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail