x
0

Tabela liderów

Inwestowanie społecznościowe - Najwyżej notowane Rachunków na żywo

OcenaNazwa konta% TrafieńMAX DDTygodnieNetto P/LZyski
1Anubis 0.00% 0% 194$0 +0%
2Ahamad Doza Chowdhury 76.38% 100% 206-$59 -5%
3Basyo 80.63% 100% 268-$22,421 -14%
4Faizan Memon 76.55% 64% 239-$416 -15%
5fidan 45.45% 100% 256-3,917 -31%
6Much Solichuddin 72.38% 100% 231-$3,358 -39%
7eslam nassr 48.72% 99% 199-$100 -40%
8ulitin andrey 56.67% 49% 214-$2,081 -41%
9kazinasim 89.47% 100% 253-$562 -41%
10jason_X 37.32% 99% 290-$3,435 -42%

Społeczność

Członkowie o najlepszych wynikach

Ocena Imię użytkownika% Trafień% Z/S
1Michał Wiatr100%360.26%
2Juliusz Bartosik56.6%227.8%
3Piotr Rapacz64.06%171.26%
4Kofla Forex69.78%170.83%
5PRZEMYSLAW GRUSZCZYNSKI68.72%122.9%
6Mateusz Miciukiewicz100%80.07%
7Peter peter55.32%74.35%
8Yuriy Kovalskyy Jr.66.67%64.44%
9Mariusz Polak42.86%63.67%
10dedek Ginalski55.56%59.45%

Najwyżej notowane pojedyncze wybory

Ocena Imię użytkownikaInstrument% Z/S
1Michał WiatrBTC/USD339.45%
2Juliusz BartosikBTC/EUR213.04%
3Mariusz PolakUnited State98.28%
4Mateusz MiciukiewiczJSW80.07%
5Antoni PieczkaDIN71.88%
6Piotr RapaczBLDP69.81%
7Yuriy Kovalskyy Jr.BTC/USD64.61%
8Sławomir ZduniakFSLR35.53%
9Bernard KmiecPLAZ33.25%
10roberttheus TheusBAC28.45%

Najbardziej aktywni wybierający

Ocena Imię użytkownikaSuma% Z/S
1Kofla Forex1006170.83%
2Darek DW67448-46%
3Juliusz Bartosik424227.8%
4Mobius New402-27.3%
5PRZEMYSLAW GRUSZCZYNSKI358122.9%
6Elektron Cieluch145-23.27%
7roberttheus Theus14552.72%
8Peter peter14174.35%
9qqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqq141-3.44%
10Piotr Rapacz128171.26%

Najbardziej aktywne instrumenty

OcenaInstrumentByczyNiedźwiedziSuma
1EUR/USD44555173556
2Złoto24919231022
3Ropa West Texas Intermediate14920427075
4GBP/USD15419521459
5USD/JPY25515315743
6Ropa Brent9912915321
7Gaz ziemny1347014411
8Srebro373113268
9DAX556311447
10AUD/USD4112710297
11S&P 500329910053
12US Dollar Indeks121939893
13USD/TRY2741118965
14USD/RUB130498681
15Dow Jones Industrial Average20637060
16Miedź18166758
17USD/CAD52416742
18EUR/JPY33446479
19Nifty 5015196143