Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Orange Polska SA (OPL)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
6,34 +0,07    +1,15%
17:00:00 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLTLKPL00017 
  • Wolumen: 1.389.077
  • Kupno/Sprzedaż: 6,30 / 6,34
  • Zakres dzienny: 6,26 - 6,40
Orange PL 6,34 +0,07 +1,15%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Paweł Alefierowicz111100+13.22%
2José Ignacio Urdiales111100+13.18%
3Xander ONeal111100+10.66%
4Mateusz Niedźwiedź111100+8.99%
5Robert Przybysz33266.67+8.79%
6Radomir Otmianowski111100+7.69%
7Pawel Grabalowski111100+6.78%
8Kuba Borek111100+6.51%
9Piotr Heh1000+4.62%
10Rafal Gebacz111100+2.3%
11Mariusz Koziol111100+1.55%
12Anita Vacca222100+1.14%
13Szymon Kwasek111100+0.79%
14Katarzyna Ki2100+0.64%
15Ernest Błaż111100+0.5%
16Darek DW67111100+0.4%
17Przemysław Strzeżek111100+0.3%
18paszeko ringo111100+0.3%
19Wojciech Frey11000%
20Marcin Godlewski1100-0.15%
21SZYMON MIONCZYŃSKI1100-0.18%
22wojciech wójtowicz1100-0.3%
23Filip Michalowski1100-1.07%
24Alexander Sikora1100-1.44%
25Jan Kostyrko1100-2.11%
26Daniel Balicki1100-2.84%
27Jonasz Olkowski1100-2.89%
28Przemo Noww1000-3.08%
29marek salach22150-3.11%
30kanapka kanapka1100-3.41%
31Adam Tymiński22150-3.69%
32Mikołaj Kłek1100-4.12%
33Rafał Nanys1100-5.35%
34Jarek Kosowski1100-5.5%
35Pawel Skoczylas1100-6.03%
36Adams Adamson1100-7.21%
37Jakub Kołyska1100-7.66%
38Dwayne Buzzell1100-8.1%
39Łukasz Stasiak1100-9.57%
40Maciej Gralak1100-9.72%
41Jarosław Żuk1100-10.07%
42Ivan Semehen33133.33-17.82%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. OPL

Napisz co myślisz o Orange Polska SA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Rafał Grzebin
Rafał Grzebin 02.06.2022 16:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jest szansa na zarobek
Marek Nie musze
Marek Nie musze 17.05.2022 12:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fajne takie nie za drogie
Adi Tujestem
AdiTujestem 26.04.2022 15:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ponoć 9 PLN miało testować XD
Marek Nie musze
Marek Nie musze 26.04.2022 15:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bedzie ;)
Adi Tujestem
AdiTujestem 26.04.2022 15:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
szkoda, że jak miałem eskę to tak nie spadało :-)
Zbigniew Majewski
Zbigniew Majewski 26.04.2022 14:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dlaczego tak spada ?
Yah Hoo
Yah Hoo 23.02.2022 16:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Grubo...
dzialka kup
dzialka kup 18.02.2022 17:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
test 8,30 ?
dzialka kup
dzialka kup 09.02.2022 10:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
oby tylko dali wywidendy i będzie dobrze
Adam Swietlicki
Adam Swietlicki 09.02.2022 10:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na kiedy planowana jest decyzja o dywidendzie?
Adam Swietlicki
Adam Swietlicki 20.01.2022 15:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Orange wygląda bardzo prowzrostowo, po prostu perelka na GPW, fajny zarobek, wiecej takich okazji zucze
Adam Swietlicki
Adam Swietlicki 17.01.2022 18:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
korekta zaliczona, można zasuwać po 17 pln
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail