Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Nowość! 💥 Skorzystaj z ProPicks i zobacz strategię, która pokonała S&P 500 o +1,183% Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Tesla Inc (TSLA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
152,90 +1,94    +1,29%
16:16:07 - Dane opóźnione. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  US88160R1014 
WKN:  A1CX3T
  • Wolumen: 95.954
  • Kupno/Sprzedaż: 153,80 / 153,86
  • Zakres dzienny: 147,88 - 154,00
Tesla 152,90 +1,94 +1,29%

Rankingi użytkowników dla TSLA

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Tesla Inc (TSLA).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Rui Sousa44375+60.66%
2Leonardo Lomeli111100+49.83%
3Stefano Bacchiocchi222100+45.24%
4Helen Di111100+43.8%
5Michael Kr444100+43.41%
6Edu So111100+42.72%
7Francesco Zielonka111100+42.69%
8Daniel Cerhak33266.67+42.43%
9Amir Rana111100+41.77%
10Jose Maria Guardo222100+38.51%
11Lukas St111100+37.46%
12Alexander Hofbauer111100+35.66%
13Timo Blecher111100+35.33%
14Harry Zi111100+34.78%
15olivier lecomte111100+34.27%
16Le On111100+34.13%
17Paul Lambert111100+33.95%
18Peter Frech111100+31.32%
19Hermann Albrecht66583.33+30.7%
20Inga Zaurs33266.67+29.64%
21Zr Ku111100+29.39%
22HaXeZ HXZ111100+28.74%
23Leonard Verlande111100+28.29%
24Maschine Vd111100+27.94%
25Hellcat Furz111100+27.85%
26Alex Heberlein111100+27.21%
27Volker Freudenberg33266.67+27.11%
28manuel sanchez111100+24.65%
29Konstantin Todte111100+24.03%
30An Ka76466.67+23.47%
31Adrian Rogl111100+23.35%
32Janik Eriksson33266.67+22.95%
33Leon Baisch22150+22.68%
34Mario Lucic111100+20.77%
35Manuele Crescini44250+19.43%
36Igor Bittner33266.67+18.99%
37Nils Schenk111100+18.96%
38Daresta Luca111100+18.71%
39Philip Fehér111100+18.26%
40Daniel Beck111100+17.86%
41Lukas Koch111100+16%
42Nico Hesse111100+15.5%
43Nadia Barbosa Garatva111100+15.17%
44Andreas Maier111100+14.53%
45Ana Jiménez111100+13.23%
46Jerome VDA111100+13.11%
47Victor vdb111100+12.62%
48Tom Burgard111100+12.42%
49Osman Tanburacı111100+12.23%
50Kestutis Vainilaitis88450+12.05%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. TSLA

Napisz co myślisz o Tesla Motors Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Laura Kosarska
Laura Kosarska 24.04.2024 16:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wkoncu cos się dzieje
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 24.04.2024 10:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Pieknie wystrzelila w gore!!! Oby tylko to nie byl sloniany zapal! Narazie barrrrdzo milo!!!!
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 24.04.2024 7:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czekamy na 8 - godzine. Ciekawe jak gielda zareaguje. Wybiki nie byly zbyt dobre ale tez nie dramatyczne. Elon oglosil ze w przyszlym roku zacznie produkcje taniego auta tesli. W polowie czerwca bedzie glosowanie czy Elon dostanie wyplate 50 miliardow. Dostalby to w akcjach ktore musialby trzymac minimum 5 lat. Powiedzial ze chcialby tez skcji dokupic sby mial mozliwosc wiekszego decydowabia w firmie. Zapowiedzial ze jesli nie dostanie tej wyplaty to odejdzie z firmy. Eksperci mowia ze dostanie.
Johnny Tequilla
JTforextrader 23.04.2024 14:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Straszna nagonka na tesle, fajna świeca ostania na wykresie może coś oznaczać. niech leci na 300, nie mam nic przeciwko.
Eligiusz Jakimowicz
Eligiusz Jakimowicz 22.04.2024 20:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak myślicie, wystarczyłoby tych zjazdów?
Łukasz Grzybowski
Łukasz Grzybowski 22.04.2024 20:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
też liczne na odbicie
krzysiek niewazny
krzysiek_ask40 22.04.2024 20:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
liczę że spadnie na 129 i wtedy wystrzeli w górę jak tweetowal Elon w ostatnich tweetach
Danuta Gärtner
Danuta Gärtner 22.04.2024 14:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
23.04. wieczorem Tesla oglosi wyniki . Mozliwe ze zrobila minus.
Lukasz Szef
Lukasz Szef 11.04.2024 17:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co tu aie stalo haha
Kamil Freeman
Kamil Freeman 05.03.2024 10:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dobry zastałem Jolkę?
Mmmm Mmmm
Mmmm Mmmm 25.01.2024 13:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co zaczyna sie na ż i wlada swiatem ?
Łukasz Łukasz
Łukasz Łukasz 25.01.2024 13:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
żyto?
Mmmm Mmmm
Mmmm Mmmm 25.01.2024 13:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Damian Cofalik
Damian Cofalik 25.01.2024 13:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Żabka🤣
Janusz Hirsz
Janusz Hirsz 25.01.2024 13:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
żytnia
Kostek Przybył
Kostek Przybył 25.01.2024 11:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakieś rady? Koledzy bardziej ogarnięci w fachu?
Andrzej Czajkowski
Andrzej Czajkowski 25.01.2024 11:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Leon jeździ przepraszać cały żydowski świat żeby mu nie zszortowali firmę do zera
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail