Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Noworoczna PROMOCJA: do 40% ZNIŻKI na InvestingPro+ SKORZYSTAJ Z OFERTY
Zamknij

Tesla Inc (TSLA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
2.996,430 +282,680    +10,42%
26/01 - Zamknięty. Wartość w MXN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Meksyk
ISIN:  US88160R1014 
  • Wolumen: 12.916
  • Kupno/Sprzedaż: 0,000 / 0,000
  • Zakres dzienny: 2.900,000 - 3.034,000
Tesla 2.996,430 +282,680 +10,42%

Analiza TSLA

 
Na tej stronie znajdziesz najnowsze analizy rynkowe, opinie i raporty dotyczące akcji spółki Tesla Inc (TSLA). Bądź na bieżąco i obserwuj wpływ kluczowych wydarzeń na notowania jej akcji.
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. TSLA

Napisz co myślisz o Tesla Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Damian Szydlo
Damian Szydlo 20 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ta Tesla jest jakaś pojebana. Jakim cudem to zrobiło 20% w dwa dni. Jak to nie zjedzie przed fedem, to chyba uwierzę w istnienie Boga xd.
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 20 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ludzie pakuja L pewnie, Więc zaraz może to jebnac trochę z rynkiem nigdy nic nie wiadomo
Damian Szydlo
Damian Szydlo 20 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Spoko, może lecieć do góry, ale nie w takim tempie.
Przemysław Borowik
Przemysław Borowik 10 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Po dobrych wynikach kwartalnych może
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 27.01.2023 10:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dojedzie ta Tesla do 200?
Przemysław Borowik
Przemysław Borowik 22 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jedzie na 200
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 22 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
w poniedziałek spodziewam sie korekty delikatnej korekty, i lecimy po te 200
Damian Szydlo
Damian Szydlo 22 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak, na pewno będzie tak jak mówisz xd. Jak się tego spodziewasz, to na bank będzie właśnie tak.
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 20 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
spekuluje, tylko pozdro
Miły Marcin
Miły Marcin 26.01.2023 18:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Spółka i tak przewartościowana
Dżej Dżej
Dżej Dżej 26.01.2023 18:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak jakoś o połwę ;)
Lukasz Be
Lukasz Be 26.01.2023 18:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
komentarze takich ekspertów i wy to aż miło poczytać
Dżej Dżej
Dżej Dżej 26.01.2023 18:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Lukasz Be miło mi że Tobie miło ;)
Basia Wysocka
Basia 26.01.2023 14:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
byki do roboty...
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 26.01.2023 14:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
u każdego brokera te rynki startują 15:40 ?
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 25.01.2023 22:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
a jedna, po otwarciu lecimy w gore ?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
Paweł Kowalewski
Paweł Kowalewski 25.01.2023 22:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
19 października było analogicznie i 20 października akcje spadły o 15$ w dół. Ciekawe jak premarket się rozwinie.
Jan Kowalki
Jan Kowalki 25.01.2023 22:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak na razie zadnej reakcji. Będa przetrawiac jutro.
Seweryn Maciejewski
Seweryn Maciejewski 25.01.2023 22:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zleci jutro, oczekiwania nadmuchane byly znowu
Dżej Dżej
Dżej Dżej 25.01.2023 22:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Seweryn Maciejewski ale zobacz ze te rozduchane oczekiwania o tylko odrobine nie zostaly spełnione, dziś + 15$ bedzie na zamknieciu ;)
Seweryn Maciejewski
Seweryn Maciejewski 25.01.2023 22:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no i pieknie. Dobrze, że się myliłem bo sam w longu siedzę ;)
Karol Wielgołaski
Karol Wielgołaski 25.01.2023 16:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ciekawe czy będzie spadek po ujawnieniu raportu?? Jak myślicie??
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 25.01.2023 16:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak dla mnie up
maciek staniszewski
maciek staniszewski 25.01.2023 16:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ciężko powiedzieć ale wątpie by w 3 miesiące udało się dobić 3 mld w sprzedaży by dobić do oczekiwań chociaż nie można też zapominać o sporej obniżce cen aut
Daniel Sikora
SDanielFX 25.01.2023 16:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja liczę na wzrost bo mam longa
Paweł Kowalewski
Paweł Kowalewski 25.01.2023 16:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No ciekawe co będzie. Tesla ma teraz prognozę na prawie 24 bln, IV na pewno był słaby skoro tak znizali ceny w grudniu. Czy w grudniu po obniżkach zdążyli by odrobić cały kwartał? raczej mało prawdopodobne.
Basia Wysocka
Basia 23.01.2023 20:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
liderem sprzedaży elektryków jest Tesla, a w Polsce KIA , , bo jest tańsza. Tesle sprzedają się świetnie ... Musk może czasem odwala , ale firma ma i tak świetne wyniki na tle innych...
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 23.01.2023 20:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Polska raczej ma malo do gadania bo ile tu się sprzedaje w porównaniu do stanów czy innych potęg
Basia Wysocka
Basia 23.01.2023 20:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dokładnie tak
Big smoke
Big smoke 23.01.2023 11:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Elon sprzedaje akcje czyżby szykował się zjazd?
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 23.01.2023 11:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
skąd takie informacje ?można prosić źródło ?
Paweł Kowalewski
Paweł Kowalewski 23.01.2023 11:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chyba chodzi o artykuły, w których mowa była o tym, że sprzedawał. Wiadomości z Grudnia. ja osobiście liczę na zjazd i czytając analizy w necie itd. itp to jest jakaś nadzieja. patrząc na wykres w szerszym zalresie również widać, że trend nadal jest spadkowy.
Big smoke
Big smoke 23.01.2023 11:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na Investing nawet było
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 21.01.2023 2:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czy te trzy słupki, nie oznaczają rozpoczecie hossy? poziomy nie przekroczyły poziomu 0 startujac przy 114.54 czy jesteśmy w trendzie wzrostowym?Możemy wchodzi w długiego longa ?
Paweł Kowalewski
Paweł Kowalewski 21.01.2023 2:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja mam nadzieję, że choć na moment trochę poleci. Ustawiłem S-ki przy 129,5...
Daniel Bronowski
Daniel Bronowski 21.01.2023 2:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
obawiam sie, teraz juz tylko góra, póki coś sie nie odwali
Paweł Kowalewski
Paweł Kowalewski 21.01.2023 2:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No właśnie jak się coś nie odwali. Musk kombinuje z Twitterem, teraz ma kolejna sprawę, same Teslę nie najlepiej się sprzedają. Może jeszcze to zarzutuje na delikatny dołek. Już tak na początku roku podrygiwały te akcje do góry a potem spadały.
Paweł Kowalewski
Paweł Kowalewski 19.01.2023 23:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak myślicie? co z Tesla w najbliższym czasie? L-ki czy S-ki?
Damian Szydlo
Damian Szydlo 19.01.2023 23:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.