Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔥 Akcje wybrane przez AI w strategii Tytani technologiczni zyskały jak dotąd +7,1% w maju.
Przyłącz się, póki akcje są GORĄCE.
Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

RWE AG (RWE)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
34,25 -0,35    -1,01%
12:32:29 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Włochy
ISIN:  DE0007037129 
  • Wolumen: 255
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 34,25 - 34,48
RWE 34,25 -0,35 -1,01%

Rankingi użytkowników dla RWE

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: RWE AG ST O.N. (RWEG).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1davide garulli19191684.21+24.57%
2Franco Gnutti111100+18.57%
3Aldo Salandini111100+8.46%
4Anita Vacca444100+6.7%
5Andrea Franchi111100+6.19%
6ziya yılmaz111100+5.34%
7Nicola Capurso222100+3.27%
8Hermann Albrecht111100+2.08%
9Stefano Migliaro111100+1.56%
10Alex Nobili111100+1.47%
11Ivan Lecce111100+0.36%
12Ste Avo111100+0.04%
13Luciano Cinghia11000%
14Ferdinando Magaraggia1100-0.43%
15Daniele Dellai1100-0.64%
16Alex Jukes1100-1.67%
17Massimiliano Pacini1100-2.4%
18Bogdan Mihailescu33133.33-2.54%
19Julian Delfino1100-2.62%
20Davide Mantino1100-3.42%
21carlo baudoino1100-6.11%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. RWEG

Napisz co myślisz o RWE AG
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Andrzej Kowalski
Andrzej Kowalski 24.05.2022 9:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzisiaj ostro w dól, ktoś wie dlaczego ?
Zbigniew Wasielewski
Zbigniew Wasielewski 02.03.2017 9:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A oni przypadkiem nie muszą płacić za Atom?...:)
Zbigniew Wasielewski
Zbigniew Wasielewski 28.11.2016 21:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak tak dalej pojdzie to wycena jednej akcji bedzie nizsza niz przejazd po A2 na dkugosci 50 km... co to ma byc...
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail