Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔎 Zobacz ProTips, aby od razu poznać ryzyka i zyski dot. NVDA Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

RWE AG (RWEG)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
31,110 -0,070    -0,22%
22/02 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE0007037129 
WKN:  703712
  • Zamknięcie: 31,110
  • Otwarcie: 31,320
  • Zakres dzienny: 30,980 - 31,560
RWE 31,110 -0,070 -0,22%

Rankingi użytkowników dla RWEG

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: RWE AG ST O.N. (RWEG).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Ferenc Vadász29292482.76+34.61%
2ziya yılmaz87876170.11+30.99%
3Johannes Hoh44375+27.55%
4Gandini Riki111100+25.09%
5Jean Pierre Olieslaeger333100+25.03%
6Angelo Koskia111100+24.98%
7David Huertas Mendez111100+24.25%
8Attila Kegye111100+22.24%
9Ricardo Corominas111100+21.52%
10Evert Just111100+17.67%
11Κωνσταντίνος Βελισσάρης111100+16.32%
12Vladimír Pánek111100+16.02%
13Nicolas Aznar222100+15.67%
14Anita Vacca75757194.67+15.65%
15Zoran Jerkovic111100+15.06%
16Alex Mo111100+15.05%
17Jordi Sentis111100+13.77%
18tamas farago22150+13.35%
19Markus Siegl12121191.67+13.34%
20Francisco Sierra88337.5+13%
21Tumu Austine111100+12.83%
22Ines Jensen222100+12.58%
23ahmed bin Aziz111100+12.48%
24Juan Garcia Ganuza22150+10.9%
25GORKEM KOSAR111100+10.33%
26Alkis My33133.33+9.81%
27Ramon Bauerfeind111100+9.73%
28Leander Funken111100+9.44%
29Marek Romancov111100+9.44%
30Artur Ribeiro111100+8.8%
31Simon Alonso111100+8.72%
32Fait Accompli222100+8.25%
33Emilio Salar galvez111100+8.19%
34Валерия Пупченко111100+8.16%
35Kaushik Shah111100+7.7%
36Georges Michel111100+7.69%
37Frederic GD111100+7.65%
38Investingcom Yonetim111100+7.47%
39Miguel Cuadrado111100+7.45%
40michel heu111100+7.37%
41Juergen SCHMITZ111100+7.37%
42Massimo Mucci111100+7.25%
43Krisztián Szijártó111100+6.97%
44iimthe boss22150+6.78%
45cristian leo111100+6.72%
46Massimiliano Cecchini33266.67+6.62%
47Antonio Garrido Panés111100+6.59%
48Stephan Gawel111100+6.43%
49Nyls Nubret111100+6.4%
50Ismael Velez Suarez111100+6.39%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. RWEG

Napisz co myślisz o RWE AG
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Andrzej Kowalski
Andrzej Kowalski 24.05.2022 9:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzisiaj ostro w dól, ktoś wie dlaczego ?
Zbigniew Wasielewski
Zbigniew Wasielewski 02.03.2017 9:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A oni przypadkiem nie muszą płacić za Atom?...:)
Zbigniew Wasielewski
Zbigniew Wasielewski 28.11.2016 21:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak tak dalej pojdzie to wycena jednej akcji bedzie nizsza niz przejazd po A2 na dkugosci 50 km... co to ma byc...
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail