Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Shell PLC (SHEL)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
33,88 +0,42    +1,26%
18/07 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Holandia
ISIN:  GB00BP6MXD84 
  • Wolumen: 5.420.477
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 33,66 - 33,95
Shell 33,88 +0,42 +1,26%

Rankingi użytkowników dla SHEL

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Shell PLC (SHEL).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Claudio Prive444100+21.49%
2Tamas Lajos Elekes111100+18.21%
3Luc Arnould222100+17.08%
4Rob Kijkis222100+14.68%
5mm uu222100+13.79%
6Gianni van Leeuwen111100+12.92%
7Nicola Giorgi111100+12.39%
8Francesco Spin111100+11.18%
9Marco Bakker222100+10.77%
10Nicolas Vanderhallen111100+9.93%
11Laurent Vermandele222100+9.84%
12Jo Chermin111100+9.58%
13Paolo Dodero43266.67+9.36%
14Randall Soumahu111100+9.1%
15Jorge Herranz322100+8.88%
16Maurits Nagtegaal111100+8.41%
17Baris Yapar111100+8.38%
18Guy Fransen111100+8.35%
19Mike Van Den Berge43133.33+8.18%
20Johan Dijkstra111100+8.02%
21Re Ka111100+8.02%
22Юлия Шурышева111100+7.99%
23joost broedersz111100+7.91%
24Kris Rens211100+7.78%
25Chetan Woodun111100+7.7%
26Shirleen Chua111100+7.47%
27Michiel Hijma222100+7.46%
28Stanislav Panchenko111100+7.42%
29Pure Trend111100+7.21%
30Marko Zacheraz111100+7.13%
31Rudolph van Calcar111100+6.76%
32Jeroen Seubers111100+6.7%
33jachy josh111100+6.51%
34Claude Danant33266.67+6.5%
35Eric Sorensen22150+6.4%
36Gustavo Yepes Calle111100+6.32%
37Fritz Raser111100+6.2%
38Jochen Adam111100+6.18%
39Marjan Huisman111100+6.14%
40Gerard van Loenhout111100+6.13%
41Kevin Wauters322100+6.12%
42Juan Villasante111100+6.1%
43Lenne Verloo111100+6.08%
44Kees Dalhuijsen111100+6.04%
45Saglasie Saglasie222100+6.02%
46Lino Borremans44375+6%
47Jürg Hügli111100+6%
48Herwig van der auwera111100+5.77%
49J.J. van Wingerden222100+5.52%
50Joaquin Calderon111100+5.47%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. SHEL

Napisz co myślisz o Shell PLC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Marek Wesołowski
Marek Wesołowski 26.04.2021 11:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zbieram powoli, w szczycie C/Z bylo 13, teraz jest ok. polowa tej ceny, ale poszli w zielone, więc i straty się pojawią, a na pewno droższe pozyskiwanie energii. Jest jeszcze miejsce na 10-15 % przecenę. Potem powinno rosnąć (LNG w 2040 podwoi się). 5% netto dywidendy jest tu realne
Piotr Łapa
Piotr Łapa 19.04.2021 19:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trzymam już pół roku . Po szczepieniach i luzowaniu obostrzeń góra. myślę że czerwiec , sierpień
Paweł Gie
Paweł Gie 09.11.2020 12:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sentyment jest skrajnie niski chyba gorzej się nie da...i nizej...
Grzesiek Berdowski
Grzesiek Berdowski 09.11.2020 12:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W dobrą porę wypowiedziałeś te słowa...3,2,1 przed "bumem" ;)
Paweł Gie
Paweł Gie 09.11.2020 12:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no kupiłem pół h przed hehe
Mirek Ma
Mirek Ma 18.08.2020 10:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Inwestuje, ale jako długoterminowo
Grzesiek Berdowski
Grzesiek Berdowski 10.06.2020 10:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ktoś inwestuje w daną spółkę?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail