Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

BlackBerry Ltd (BB)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody BlackBerry

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
6,84 +0,10    +1,48%
20:25:14 - Real-time Cboe. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 3.474.382
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 6,71 - 6,85
BlackBerry 6,84 +0,10 +1,48%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Nabil Takla55480+90.6%
2Nicolas SmartRengifo55480+73.75%
3Tommaso Velo111100+53.05%
4Piotr Rapacz31312064.52+51.97%
5Milan Pansuria111100+51.08%
6Linda Tiet111100+48.52%
7Drew Mares444100+47.22%
8Oscar Girola22150+42.3%
9Nicolas Ros77342.86+40.46%
10Shannon Cross222100+38.88%
11Jorge Mendez111100+34.31%
12Alexis Diaz111100+31.99%
13Cristi Becheanu111100+31.46%
14Mehmet Kuru16161062.5+26.65%
15INES AMIEVA LUIS FRANCISCO33266.67+25.78%
16Vladimir Yevtushenko555100+24.31%
17Ali Shady111100+23.37%
18magnus management111100+22.84%
19Zac Kaufman111100+20.95%
20Игорь Балан222100+20.9%
21ROBERTO VENTRESCA111100+20.82%
22Ya Nikk111100+19.68%
23Vladimír Pánek111100+19.52%
24Max Rusin111100+18.92%
25Barron Felder111100+17.79%
26paolo gasparini111100+17.4%
27Piyush Bharwada111100+17%
28Claudio Ceravolo111100+16.72%
29ruslan shafikov111100+16.7%
30Jesse Randen111100+15.81%
31Константин Макаров55120+14.98%
32Daniel Martín22150+14.34%
33Иван Захаров111100+13.71%
34Diaconu Alex111100+13.46%
35Joanna Yin111100+13.31%
36Kwok Wong111100+12.86%
37Susy Polimene111100+12.5%
38Luis Canseco33266.67+11.99%
39anis reinikis111100+11.95%
40Rich Nihei111100+11.81%
41Ben Rickert66350+11.63%
42Adolfo Blanco33133.33+11.53%
43Francisco Rodriguez111100+11.27%
44Alesio Prevete111100+11.19%
45NIKOLAOS VASILAS111100+10.97%
46Bender Rodriguez111100+10.69%
47hancheng Cao111100+10.69%
48Randy Kennedy111100+10.31%
49David Aguilar111100+10.06%
50Vernon Redwood111100+9.93%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BB

Napisz co myślisz o BlackBerry Ltd
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Robert Dubielski
Robert Dubielski 09.07.2022 0:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak raczej jest nie dowartosciowana bardzo ;)
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 02.11.2021 23:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co sie kroi na aftermarket?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 19.10.2021 19:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
do ilu teraz może dojść? jakiś powód tego wystrzału?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 06.10.2021 18:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zdycha powoli?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 01.10.2021 23:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
będzie coś z tego jeszcze w tym roku? tak min 12?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 01.10.2021 23:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sorry min 15
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 22.09.2021 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jakieś info spod stołu przed raportem ktoś ma ?
Arson S Arson
Arson S Arson 22.09.2021 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wczorajsze wyniki lepsze od oczekiwań i już zaczyna się pompowanie. Jeżeli dołączy się spekuła to może być ciekawe. Ja ogólnie nie zmieniam zdania, że jest to spółka niedowartosciowana. Kiedyś będziemy wspominać te 10 czy 20 USD z utęsknieniem :)
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 18.08.2021 18:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
będzie wreszcie isc w gore?
Vlad Berger
Vlad Berger 26.07.2021 12:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Moim zdaniem ze wsrod mem stockow tu jest perspektywa realnego wzrostu + jeszcze swoje nie odegrala.8 usd to pewne ,akupy,zas mozna juz zaczynac po malutku:)
Arson S Arson
Arson S Arson 21.07.2021 18:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
już dobre ceny się robią na zakupy.
kub mat
kub mat 21.07.2021 18:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dobra cena to 8,xx
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 14.07.2021 16:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
całe lato teraz bedzie spadek na mem stokach?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail