Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

BlackBerry Ltd (BB)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody BlackBerry

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
9,26 +0,38    +4,28%
20:48:36 - Real-time Cboe. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
ISIN:  CA09228F1036 
CUSIP:  09228F103
  • Wolumen: 9.385.391
  • Kupno/Sprzedaż: 9,25 / 9,26
  • Zakres dzienny: 8,82 - 9,37
BlackBerry 9,26 +0,38 +4,28%
Data wygaśnięcia:
Pokaż:
Cena wykonania opcji:
02.12.2021 19:40 GMT

Opcje kupna

Opcje sprzedaży

Ostatnio Zmiana Kupno Sprzedaż Wol. Strike Ostatnio Zmiana Kupno Sprzedaż Wol.
1,31 11,97% 1,23 1,3 326 8,00 0,01 0% 0,01 0,01 271
0,74 39,62% 0,73 0,84 41 8,50 0,03 -62,5% 0,02 0,03 767
0,35 84,21% 0,32 0,37 926 9,00 0,09 -70% 0,07 0,09 605
9,31
Cena @ 02.12.2021 19:40 GMT
0,09 28,57% 0,07 0,1 4.410 9,50 0,32 -52,94% 0,29 0,34 298
0,02 -50% 0,02 0,04 3.048 10,00 0,73 -34,82% 0,73 0,97 76
0,02 0% 0,01 0,02 1.188 10,50 1,26 -21,25% 1,23 1,29 67

Pozycje otwarte

 Opcje kupna
 Opcje sprzedaży
© 2016 Market data provided and hosted by Barchart Market Data Solutions. Fundamental company data provided by Morningstar and Zacks Investment Research. Information is provided 'as-is' and solely for informational purposes, not for trading purposes or advice, and is delayed. To see all exchange delays and terms of use please see disclaimer.
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BB

Napisz co myślisz o BlackBerry Ltd
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 02.11.2021 23:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co sie kroi na aftermarket?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 19.10.2021 19:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
do ilu teraz może dojść? jakiś powód tego wystrzału?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 06.10.2021 18:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zdycha powoli?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 01.10.2021 23:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
będzie coś z tego jeszcze w tym roku? tak min 12?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 01.10.2021 23:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sorry min 15
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 22.09.2021 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jakieś info spod stołu przed raportem ktoś ma ?
Arson S Arson
Arson S Arson 22.09.2021 16:22
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wczorajsze wyniki lepsze od oczekiwań i już zaczyna się pompowanie. Jeżeli dołączy się spekuła to może być ciekawe. Ja ogólnie nie zmieniam zdania, że jest to spółka niedowartosciowana. Kiedyś będziemy wspominać te 10 czy 20 USD z utęsknieniem :)
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 18.08.2021 18:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
będzie wreszcie isc w gore?
Vlad Berger
Vlad Berger 26.07.2021 12:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Moim zdaniem ze wsrod mem stockow tu jest perspektywa realnego wzrostu + jeszcze swoje nie odegrala.8 usd to pewne ,akupy,zas mozna juz zaczynac po malutku:)
Arson S Arson
Arson S Arson 21.07.2021 18:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
już dobre ceny się robią na zakupy.
kub mat
kub mat 21.07.2021 18:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dobra cena to 8,xx
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 14.07.2021 16:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
całe lato teraz bedzie spadek na mem stokach?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 01.07.2021 19:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
będzie coś z tego jeszcze?
Dawid Przybylski
Dawid Przybylski 01.07.2021 19:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
poczekaj kilka tygodni/miesięcy. Nie ma co liczyć na jakiś cudowny strzał w górę. trzeba się okupić jak jeszcze jest nisko, i czekać.
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 01.07.2021 19:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dawid Przybylski zeby to nisko nie okazalo wysoko ;)
kub mat
kub mat 01.07.2021 19:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czytałeś trochę o firmie i jej kontraktach ?BB będzie rosło ale w perspektywie dłuższego okresu
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 01.07.2021 19:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dawid Przybylski ale to jest memstock. tu się czeka na cudowny strzal
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 30.06.2021 10:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nie chce nic mówić ale od 3 tygodni idzie bokiem w dół. zanosi się na jakieś wzrosty?
Arson S Arson
Arson S Arson 25.06.2021 21:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
poszła kolejna transza
Dawid Przybylski
Dawid Przybylski 25.06.2021 16:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
taka przecena, że myślę czy by nie dokupić.
Arson S Arson
Arson S Arson 25.06.2021 0:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dobre wyniki za 1q. Potrzeba jeszcze jakiś nowych wiadomości. Jest dobrze :)
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 22.06.2021 18:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
będzie duży plus w tym tygodniu czy tylko podchody?
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 18.06.2021 12:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jakieś wskazówki na dziś i przyszły tydzień?
kub mat
kub mat 18.06.2021 12:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czekać i obserwować
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 15.06.2021 19:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ktoś coś wie jak dzis jutro itd ma się kręcić BB?
Dawid Przybylski
Dawid Przybylski 15.06.2021 19:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Prawdopodobnie zejdzie do 13 do jutra. Trzeba trzymać i czekać. Na pewno poleci do góry, tylko pytanie kiedy. Liczę na to że do końca tygodnia zacznie się poprawiać, w najlepszym wypadku będzie 16,5 w najgorszym zejdzie do 11-12. Z tego co widziałem to mimo że nie jest w daily popular trinkets na redicie to ma spore wsparcie społeczności więc liczmy na to, że coś dobrego się stanie do końca tygodnia.
Arson S Arson
Arson S Arson 15.06.2021 19:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
do końca tygodnia nic pozytywnego się nie wydarzy. Potezeba kilku tygodni ale wzrosty będą większe niż te ostatnie.
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 15.06.2021 19:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Arson S Arson jakieś słuchy co do następnego tygodnia?
Kuba Wilk
Kuba Wilk 09.06.2021 21:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To od jutra zaczynamy rajd w górę ;)
Marcin Ziomek
Marcin Ziomek 09.06.2021 21:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dlaczego od jutra?
Dawid Przybylski
Dawid Przybylski 09.06.2021 21:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
rajd już miał być od 2 dni. nie liczę za bardzo na szybki zysk, ale długoterminowo poleci w górę.
Arson S Arson
Arson S Arson 09.06.2021 21:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
będzie jeszcze nie jedna huśtawka. na spółce jestem od 2 lat ale teraz już robi się ciekawie i to nie tylko za sprawą Reddit ale także z uwagi na zmianę modelu biznesowego. Spółka ciekawa jak ktoś chce mieć zamożną emeryturę czyli long term.
Dawid Przybylski
Dawid Przybylski 07.06.2021 19:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak myślicie, do końca tygodnia dobije do 30?
Arson S Arson
Arson S Arson 07.06.2021 19:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kurs nie spadł do fundamentów czyli 8-10 USD a więc to nie koniec szybkich szarpnięć na północ.
Kacper Mlakowicz
Kacper Mlakowicz 04.06.2021 13:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
all hehe in yolo hehe
Arson S Arson
Arson S Arson 02.06.2021 15:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zaczyna się
Vlad Berger
Vlad Berger 02.06.2021 15:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
twoja opinia 30-40usd max? Duzo zakupili wlasnie wczoraj BB ...
Arson S Arson
Arson S Arson 02.06.2021 15:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wszystkie chwyty dozwolone. ja jestem po 8,5 , 12.60 i ostatnia transza 19,70 . ostatnio zarobiłem na fali a teraz się okaże. cel min. 30usd
To Bara
To Bara 02.06.2021 15:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
podtrzymujesz opinie?
Arson S Arson
Arson S Arson 12.02.2021 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ponownie wsiadłem i jak poprzednio long term czyli min. rok. W marcu 20r byłem nawet na -50 a wyszedłem po 18usd więc przetrwałem i się opłaciło. Jedna z lepszych spółek z branży cyberbezpieczeństwa o dobrych perspektywach
Arson S Arson
Arson S Arson 02.02.2021 19:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czy zejdziemy w tym tygodniu poniżej 10?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (1)
Arson S Arson
Arson S Arson 02.02.2021 19:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja sprzedałem po 14 fartem a wsiadałem po 6 . spółka mega tylko cały czas polują na nią short-erzy i tego przez chwilę się obawiam
Weronika Nowak
Weronika Nowak 02.02.2021 19:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja wsiadłam po 13, kupiłam tego sporo niedawno i żałowałam że nie sprzedałam jak podskoczylo do ok 25 :D teraz żeby chociaż na zero wyjść, jak narazie AMC ładnie dało zarobić
Arson S Arson
Arson S Arson 02.02.2021 19:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
spółka bardzo dobra jak pisałem już tutaj wcześniej więc na pewno odrobisz i zarobisz więc nie sprzedawa. spółka idealna pod long term.
Arson S Arson
Arson S Arson 02.02.2021 19:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja zaraz wsiadam i ustawiam realizację na 100$ . Myślę, że ten poziom w ciągu 2 lat do osiągnięcia.
Arson S Arson
Arson S Arson 02.02.2021 19:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mam nadzieję, że zamknelas pozycji i wytrwalas do dziś
Arson S Arson
Arson S Arson 28.01.2021 17:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
13.50-14 to raczej min - ja dokupiłem po 14 . Myślę, że na koniec sesji powinno podejść może nawet pod 18 ale obstawiam 16
Pokaż poprzednie odpowiedzi (4)
Maciej Aleksander
Maciej Aleksander 28.01.2021 17:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Po premarkecie na prawdziwej sesji myslicie ze ruszy czy juz poleci na leb?
Piotr Iks
Piotr Iks 28.01.2021 17:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Maciej Aleksander czemu ma lecieć, info o BB raczej na +. Wczoraj poleciało wiadomo czemu :).
Maciej Aleksander
Maciej Aleksander 28.01.2021 17:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
BB tez blokowali?
Piotr Iks
Piotr Iks 28.01.2021 17:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Arson S Arson
Arson S Arson 28.01.2021 17:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sentyment rynkowy nie pomoga
Wiktor Wiktor
Wiktor Wiktor 28.01.2021 17:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.