Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Randgold Resources Ltd (RRS)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
Randgold Resources - dane historyczne. Aby uzyskać dane w czasie rzeczywistym, skieruj inne zapytanie
6.547,00 0,00    0,00%
31/12 - Zamknięty. Wartość w GBP ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Wielka Brytania
ISIN:  GB00B01C3S32 
SEDOL:  B01C3S3
  • Wolumen: 0
  • Kupno/Sprzedaż: 6.514,00 / 6.578,00
  • Zakres dzienny: 6.547,00 - 6.547,00
Randgold Resources 6.547,00 0,00 0,00%

Rankingi użytkowników dla RRS

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Randgold (RRS).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1David Connolly111100+21.53%
2Timo Rissanen111100+18.61%
3ziya yılmaz48483470.83+16.15%
4Andrew Lee111100+14.75%
5Salvis Lapins111100+12.63%
6Petoche Dmb111100+10.98%
7Maor Shoham111100+10.67%
8Jose Cano111100+10.4%
9nigel kelly111100+8.36%
10Hermann Albrecht111100+7.5%
11Robert Low111100+7.08%
12Abhishek Mysore Ramachandra77571.43+7.03%
13Сергей Тарасенко111100+6.58%
14John Yong111100+4.49%
15davide garulli111100+4.12%
16Darek Tu222100+4%
17Joe Bucks222100+3.9%
18Mohit Jain111100+3.31%
19Anita Vacca1010990+2.86%
20Paul Butcher111100+1.69%
21Hermann Albrecht111100+0.13%
22Krishma Sonchhatra111100+0.07%
23Graham Frankel11000%
24Taner Kaplankiran11000%
25Robert Spowart1100-0.51%
26David Petri1100-1.1%
27Antonio Fernandes1100-1.37%
28Облигаций Опционович1100-2.16%
29Adrian Sende1100-2.78%
30Social Mobility1100-2.91%
31Eldon Hodgkiss1100-2.98%
32James Dias1100-4.2%
33Paul Abbosh1100-5.16%
34Michae Woodford1100-5.58%
35Stephen Healy1100-6.48%
36Phil White1100-6.58%
37Mario Marinov1100-6.9%
38Lucas Harrison1100-7.5%
39Hussein Osman1100-8.69%
40john silk22150-8.84%
41Federico Villagomez1100-9.75%
42Ernest Brant1100-9.92%
43Jagdish Ramnani1100-10.16%
44César Agustí1100-10.16%
45Gordon Barclay1100-10.16%
46Steven Brooks1100-10.61%
47Radek Zeman1100-12.42%
48Omar Haydar1100-13.12%
49Jagdish Ramnani1100-14.01%
50Семен Чайковский1100-20.76%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. RRS

Napisz co myślisz o Randgold Resources Ltd
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail