Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
Zamknij

Porsche Automobil Holding SE (PSHG_p)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
42,79 -0,12    -0,28%
15:00:14 - Dane opóźnione. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE000PAH0038 
WKN:  PAH003
  • Wolumen: 268.774
  • Kupno/Sprzedaż: 42,78 / 42,80
  • Zakres dzienny: 42,56 - 42,96
Porsche Automobil Holding SE 42,79 -0,12 -0,28%

Rankingi użytkowników dla PSHG_p

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Porsche Automobil Holding SE (PSHG_p).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Naji Audi111100+23.55%
2Ricardo Abad Perales222100+19.04%
3Mathieu Den111100+16.04%
4David Havrlant111100+15.95%
5Geek Games111100+15.74%
6Javier Tabieres222100+15.31%
7Carlos Muñoz99555.56+14.12%
8Borja León111100+13.8%
9Walter Crljenak111100+13.58%
10Joaquim Estevez44375+13.53%
11Antonio de Luna111100+11.64%
12율희 김111100+11.54%
13Mika Leppäkoski111100+11.3%
14SAUL SPINELLI111100+11.09%
15infinity Tome111100+11%
16Reinhold Behrens111100+10.88%
17GONZALO ACEITUNO111100+10.83%
18Simone Casagranda111100+10.58%
19Agustín Serrano Cortés111100+10.39%
20Elio Giudice111100+10.05%
21Francesca Urgese111100+9.73%
22Oktay CAN222100+9.67%
23Bruno Giglio111100+9.41%
24maurizio macchi22150+9.38%
25Alessandro Denini66466.67+9.22%
26Adam Spencer111100+9.16%
27Antobio Zanzottera111100+8.44%
28Alex Collado111100+8.4%
29Stefano Maggi111100+7.89%
30Luis Bermudez111100+7.78%
31Ferran Aznar111100+7.68%
32Rafa Pérez Pellicer111100+7.6%
33Wolfgang Barth111100+7.57%
34Luis Torres111100+7.57%
35Noah Yildiz111100+7.36%
36Giulio Trader111100+6.89%
37Wadim Sei222100+6.72%
38Ruben Investing111100+6.54%
39Frans Coninckx111100+6.49%
40Manny Davidson111100+6.24%
41Jelle Cools222100+6.21%
42Eric Babin111100+6.21%
43Anita Vacca444100+6.14%
44Pascal Vermersch111100+6.08%
45alessandro bellicano111100+6.01%
46ALEXIS MARSAUDON111100+5.68%
47orlando oliva maza22150+5.64%
48Marco Herrera111100+5.59%
49Yesenia Usieda111100+5.57%
50Дмитрий Гапоненко111100+5.5%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. PSHG_p

Napisz co myślisz o Porsche Automobil Holding SE
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail