Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Playway SA (PLWP)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
278.00 -18.50    -6.24%
- Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLPLAYW00015 
  • Wolumen: 12,353
  • Kupno/Sprzedaż: 278.00 / 278.50
  • Zakres dzienny: 278.00 - 298.00
Playway 278.00 -18.50 -6.24%

Rankingi użytkowników dla PLWP

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Playway SA (PLWP).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Tom Kowalski111100+55.51%
2Piotr Kalinowski111100+17.78%
3Karol Puchalski111100+15.95%
4Grzegorz Foryszewski44375+13.03%
5Marcin Kuźma111100+11.15%
6Tomasz Leks211100+9.74%
7Ali Baba111100+9.73%
8Dariusz Witkowski1000+9.17%
9Marcel Jastrzębski111100+8.68%
10Matthew Wozn111100+7.64%
11ghornak barbarian33266.67+5.8%
12Lukas Lukas111100+5.27%
13Marek Salach33266.67+4.65%
14Marlena Poczta111100+4.6%
15Krzysztof Konieczny111100+3.49%
16Marek Kasprowicz111100+3.37%
17Alexander Sikora111100+1.61%
18Kazimierz Kożma11000%
19Іван Синюк1100-0.38%
20Kuba So1100-0.53%
21Karol Chyrzy1100-0.66%
22Jaro Kalucki54250-1.42%
23Paweł Wosiński2200-1.68%
24Agata Szulecka2200-2.31%
25Michał Hajduk1100-2.85%
26Adams Adamson22150-3.45%
27Mateusz Dąbrosz1100-3.75%
28Lech Klimkowski1100-4.3%
29Waldemar Połucha1100-4.35%
30wacław grosicki1100-5.26%
31Krzysztof Chuderski22150-5.31%
32grazyna pawel1100-5.95%
33Robert Czarny2200-6.43%
34Jakub Trojgo1100-6.96%
35marek salach2200-7.25%
36Miłosz Pira1100-12.91%
37леонид региневич1100-14.8%
38Mikołaj Varth1100-16.81%
39Mariusz Karpiak1100-18.79%
40Rafal Krajęwski1100-19.57%
41Dariusz Wais1100-20.31%
42JJ MM2200-25.15%
43Michal Stefaniak1100-27.45%
44Jan Naszkiewicz1100-55.35%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. PLWP

Napisz co myślisz o Playway SA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Marcin Makieła
Marcin Makieła 08.02.2022 13:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak myślicie urośnie to jeszcze?
Nomad Wojtas
Nomad Wojtas 11.10.2021 20:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ponad 20 w góre w ciągu tygodnia. Nieźle
Darek Miasik
Darek Miasik 26.04.2021 16:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Heh ktoś tu się grubo przeliczył. Wie ktoś skąd te spadki?? szukam dna.
Michał Tom
Michał Tom 26.03.2021 13:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
prepers dobrze się sprzedaje, w kwietniu raport roczny i dywidenda 95% zysku, super
Michał Tom
Michał Tom 22.03.2021 14:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
teraz warto kupić bo technicznie daje sygnały kupna i jest po korekcie
Alfa Centauri
Alfa Centauri 02.12.2020 12:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Żałuję niezwykle, że Play Way jest jest w MWIG40. Chętnie kupiłbym cały indeks, ale nie przyłożę reki do finansowania kogokolwiek, kto na rynek wprowadza gry typu Succubus czy Drug dealer simulator. Firmy, które szerzą zło, powinny iść z torbami. Świat byłby lepszy.
Filip Latkowski
Filip Latkowski 02.12.2020 12:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
MG GM
MG GM 02.12.2020 12:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
lecz się chłopie
Mateusz szczurek
Mateusz szczurek 02.12.2020 12:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kup indeks a następnie puść shorta na playway, wyzeruje się ;)
Alfa Centauri
Alfa Centauri 02.12.2020 12:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mateusz szczurek Podoba mi się :-)
Franciszek Win
Franciszek Win 02.12.2020 12:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kup indeks sprzedaj kontrakt na playa i bedzie git
Marcin Maciejowski
Marcin Maciejowski 25.11.2020 16:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kiedy korekta?
Miłosz Zolich
Miłosz Zolich 28.04.2020 11:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Warto w tej chwili kupić? Czy lepiej poczekać aż spadnie?
Bartosz Sopala
Bartosz Sopala 28.04.2020 11:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
playway nigdy nie był tak wysoko. Nie ma sensu gonić kursu zakladając że pójdzie do góry.  Wzrost jest oczywiście prawdopodobny ale góra 5% Spadki w przypadku tej spółki są bardzo częste. Może się nawet zdarzyć 10-15% w przeciagu tygodnia może dwóch. Trzeba poczekać. moze spąść 10-15%
Mariusz Be
Mariusz Be 11.02.2020 19:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chyba oszaleli z takimi gierkami taki wynik, nice
Krzysztof Konieczny
Krzysztof Konieczny 22.05.2019 15:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
149 to pewne słabe wyniki ogłoszą
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail