Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

NVIDIA Corporation (NVDA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
2.100,01 -167,70    -7,40%
17/07 - Zamknięty. Wartość w MXN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Meksyk
ISIN:  US67066G1040 
S/N:  67066G104
  • Wolumen: 86.322
  • Kupno/Sprzedaż: 2.094,00 / 2.100,00
  • Zakres dzienny: 2.073,79 - 2.190,00
NVIDIA 2.100,01 -167,70 -7,40%

Rachunek zysków i strat NVDA

 
Przedstawiono tutaj rachunek zysków i strat (raport zysków) dla Nvidia (NVDA), prezentujący wyniki finansowe spółki z działalności operacyjnej i nieoperacyjnej, takie jak przychody, wydatki i dochód za ostatnie 4 okresy kwartalne lub okresy roczne.
RocznyKwartalny
Zaawansowany rachunek zysków i strat
Okres kończący się: 2024
28/04
2024
28/01
2023
29/10
2023
30/07
Przychody ogółem 26044 22103 18120 13507
Przychody 26044 22103 18120 13507
Pozostałe przychody, ogółem - - - -
Koszty uzyskania przychodów, ogółem 5638 5312 4720 4045
Zysk brutto 20406 16791 13400 9462
Koszty operacyjne, ogółem 9135 8489 7703 6707
Koszty sprzedaży/ogólne/administracyjne, ogółem 777 712 689 622
Badania i rozwój 2720 2465 2294 2040
Deprecjacja / amortyzacja 267 -650 228 219
Koszty (przychody) odsetkowe – netto z działalności operacyjnej -64 -63 -63 -65
Koszty (przychody) nadzwyczajne - - - -
Pozostałe koszty operacyjne, ogółem -203 713 -165 -154
Zysk operacyjny 16909 13614 10417 6800
Przychody (koszty) odsetkowe, netto z działalności nieoperacyjnej - - - -
Zysk (strata) ze sprzedaży aktywów 69 262 -69 62
Pozostałe, netto -439 -754 -105 -181
Wynik finansowy netto przed opodatkowaniem 17279 14106 10522 6981
Rezerwy z tytułu podatku dochodowego 2398 1821 1279 793
Wynik finansowy netto po opodatkowaniu 14881 12285 9243 6188
Udziały mniejszościowe - - - -
Udziały w spółkach zależnych - - - -
Korekta wg GAAP - - - -
Wynik finansowy netto przed uwzględnieniem pozycji nadzwyczajnych 14881 12285 9243 6188
Pozycje nadzwyczajne, ogółem - - - -
Wynik finansowy netto 14881 12285 9243 6188
Korekty ogółem wyniku finansowego netto - - - -
Wynik finansowy dla zwykłych udziałowców z wyłączeniem pozycji nadzwyczajnych 14881 12285 9243 6188
Korekta z tytułu rozwodnienia -53 14,52 -9,74 -9,52
Rozwodniony wynik finansowy netto 14934 12270,48 9252,74 6197,52
Średnia ważona ilości akcji rozwodnionych 24890 24900 24940 24990
Rozwodniony zysk przypadający na akcję z wyłączeniem pozycji nadzwyczajnych 0,6 0,493 0,371 0,248
Dywidenda od akcji - emisja pierwotna akcji zwykłych 0,004 0,004 0,004 0,004
Rozwodniony znormalizowany zysk przypadających na akcję 0,432 0,347 0,264 0,175
* W milionach USD (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
InvestingPro
Przejdź do pulpitu InvestingPro

Odblokuj dostęp do ponad 1000 mierników z InvestingPro

Zobacz zaawansowane dane rachunku zysków i strat, w tym wskaźniki i mierniki wzrostu, które zapewniają dogłębny wgląd w historyczne i prognozowane wyniki finansowe spółki.

 
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. NVDA

Napisz co myślisz o NVIDIA Corp
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Kris lecimy
Kris lecimy 26.06.2024 12:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nvidia to kopia Microsoftu więc będzie pompować
Szymon Dyk
Szymon Dyk 24.06.2024 14:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
moim zdaniem nie spadnie ai to potęga
Kazimierz Mrówa
Kazimierz Mrówa 24.06.2024 14:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
właśnie widać
Szymon Dyk
Szymon Dyk 24.06.2024 14:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
poczekaj kilka tygodni
Kazimierz Mrówa
Kazimierz Mrówa 24.06.2024 14:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nie mam na co, swoje zarobiłem, sprzedałem na szczycie a bańka dopiero pęka wiec w te "kilka tygodni" to będzie lecieć w dół, ale nie mówię jest potencjał w tej branży, jak będzie okazyjna cena to wrócę
Janusz Janusz
Janusz Janusz 24.06.2024 14:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
71 x zysk tzn, dobry moment na wyjście
Dominik Wrzesiński
Dominik Wrzesiński 21.06.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
banka ai pęka?
Jakub Ręcławowicz
Jakub Ręcławowicz 21.06.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
waldek xxx
waldek58 21.06.2024 12:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Twoje jaja pękają, że nie kupiłeś kilka lat temu.
Kazimierz Mrówa
Kazimierz Mrówa 20.06.2024 19:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sprzedawajcie zanim spadnie do 70
Grażyna Głogowska
Grażyna Głogowska 20.06.2024 19:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak spadnie to trzeba dokupywać
Karol Filipiak
Karol Filipiak 20.06.2024 19:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
skąd takie spadki?
Janusz Hirsz
Janusz Hirsz 20.06.2024 19:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Za 70 kupię. Korekta -50% jest apetyczna. przed wynikami było 95 (przed splitem 950).
Michał Skrzypek
Michał Skrzypek 10.06.2024 10:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
O co chodzi, dlaczego tak spadło???
Δ Halny Δ
Δ Halny Δ 10.06.2024 10:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Split na akcje
Kajetan Kołodziej
Kajetan Kołodziej 10.06.2024 3:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Polecam tę rzetelną firmę inwestorom, którzy chcą zarabiać nie tracąc pieniędzy. Nie mogę się zniechęcić, gdy otrzymuję tego rodzaju szybką płatność od ↘️Anais~barre~tradet, udało mi się pożyczyć mojej koleżance 700 $ i wpłacić u niej depozyt, udało jej się dać mi zysk w wysokości 6500 $ w ciągu 7 dni. Byłem bardzo szczęśliwy, ponieważ udało mi się zwrócić mojemu przyjacielowi pieniądze podwójnie, ona jest na ln¡$ta.grrrrram ↘️Anais~barre~tradet. ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddfddfpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
Ag Ka
Ag Ka 04.06.2024 15:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kiedy dół?
Zbigniew Majewski
Zbigniew Majewski 23.05.2024 8:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nowy szczyt ?
Michał DD
Michał DD 23.05.2024 8:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
i korekta
Dariusz Baranowski
Dariusz Baranowski 21.05.2024 7:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
O której godzinie będą jutrzeje wyniki? Dzięki za info z góry.
Mateusz Rębacz
Mateusz Rębacz 21.05.2024 7:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
2:00 PM PT tzn. u nas 23:00
Dariusz Baranowski
Dariusz Baranowski 21.05.2024 7:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dziękuję bardzo 🍻
ABCDDN 123
ABCDDN 123 16.05.2024 18:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak myslicie spadnie czy wzrosnie po wynikach
Michał DD
Michał DD 16.05.2024 18:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.