Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Zamknij

Nordea Bank Abp (NDAFI)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
9,840 -0,228    -2,26%
17:29:46 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Finlandia
ISIN:  FI4000297767 
S/N:  3735542696
  • Wolumen: 7.005.766
  • Kupno/Sprzedaż: 0,000 / 0,000
  • Zakres dzienny: 9,840 - 10,096
Nordea Bank 9,840 -0,228 -2,26%

Rankingi użytkowników dla NDAFI

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Nordea Bank Abp (NDAFI).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Simo Pu222100+91.31%
2Tom Tuisku44375+83.86%
3jari hämäläinen222100+82.91%
4Juho Rissanen55480+80.16%
5Jesse Anttila333100+71.73%
6Johannes Laurio55240+63.05%
7Peter Kauppi111100+54.72%
8Juuso Lillvis111100+53.76%
9Osmo Isopahkala111100+53.62%
10Antti Ketola111100+53.41%
11Raimo Loikkanen44375+53.29%
12Santeri Salmo111100+49.8%
13Jani Hirvijarvi66466.67+49.28%
14Harri Hänninen111100+49.05%
15Esa Suuronen111100+48.33%
16Sami Kokkila111100+46.99%
17Atte Väisänen111100+46.65%
18Philip Reschke33133.33+45.68%
19Matti Hanhela22150+42.47%
20Martin Puck111100+42.2%
21Mikael Laine111100+42%
22Paavo Hyyppä22150+41.1%
23Jere Tiainen111100+40.06%
24Reima Malkki22150+37.52%
25Antti Riutta111100+36.83%
26Jaska Sjoman111100+35.38%
27Ralf Schönfeld111100+29.02%
28Marko Huuskonen333100+27.54%
29Tapani Murto322100+27.32%
30Lasse Tanskanen111100+21.15%
31Walter Hietala111100+20.36%
32Sami Lappalainen22150+19.04%
33Jani Väisänen55360+17.07%
34Joni Saloranta54375+15.51%
35Joni Lillsund33266.67+13.08%
36Veikko Raunio22150+13.08%
37Ville Ronkanen33266.67+12.85%
38Aleksi Heikkilä111100+12.32%
39leila pajunen333100+12.27%
40MiiaMaria Koivisto111100+11.71%
41Andre Allan111100+11.18%
42Klaus Kurki111100+11.05%
43Tino Mäkelä111100+10.91%
44Tuomas MK111100+10.1%
45Mikhail Gorbunov111100+9.9%
46Rasmus Sandbäck111100+9.75%
47Lassi Rautio111100+9.29%
48Mohamed Merre111100+9.09%
49André Bourguignon111100+9.01%
50Timo Georgsson111100+8.77%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. NDAFI

Napisz co myślisz o Nordea Bank Abp
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail