Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Zaktualizuj teraz
Zamknij

Mennica Skarbowa SA (MNS)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
68,00 0,00    0,00%
26/09 - Dane opóźnione. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLGRMNK00014 
  • Wolumen: 0
  • Kupno/Sprzedaż: 67,80 / 68,00
  • Zakres dzienny: 66,50 - 69,00
Mennica Skarbowa 68,00 0,00 0,00%

Podsumowanie finansowe MNS

 
Niniejsza strona zawiera krótkie podsumowanie finansowe spółki Mennica Skarbowa SA, jak również najistotniejsze dane liczbowe z każdego ze sprawozdań finansowych firmy. Ponadto prezentowane są tu niektóre wskaźniki finansowe pochodzące z tych sprawozdań. Użytkownik może wybrać jeden z 4 okresów informacji rocznych lub kwartalnych.
TTM = Kroczące dwanaście miesięcy
MRQ = Ostatni kwartał

Rachunek zysków i strat MNS

Marża brutto TTM 4,58%
Marża operacyjna TTM 3,38%
Marża netto TTM 2,58%
Zwrot z inwestycji TTM 0%
 Przychody ogółem  Wynik finansowy netto
Okres kończący się: 30.06.2022 31.03.2022 31.12.2021 30.09.2021
Przychody ogółem 229,08 369,43 456,67 224,54
Zysk brutto 10,81 22,34 19,28 12,14
Zysk operacyjny 7,03 18,45 9,61 8,2
Wynik finansowy netto 4,72 15,78 6,45 6,03

Bilans MNS

Wskaźnik płynności szybki MRQ 0,1
Wskaźnik bieżącej płynności MRQ 1,51
Wskaźnik zadłużenia długoterminowego MRQ -
Wskaźnik zobowiązań do kapitałów własnych MRQ -
 Aktywa ogółem  Zobowiązania ogółem
Okres kończący się: 30.06.2022 31.03.2022 31.12.2021 30.09.2021
Aktywa ogółem 157,46 181,86 178,44 121,37
Zobowiązania ogółem 103,3 129,83 143,74 93,11
Kapitał własny ogółem 54,16 52,03 34,71 28,26

Rachunek przepływów pieniężnych MNS

Cash Flow/ 1 akcję TTM -
Przychód/ 1 akcję TTM -
Operacyjne przepływy pieniężne  -3,06%
 Środki pieniężne  Zmiana stanu środków pieniężnych netto
Okres kończący się: 30.06.2022 31.03.2022 31.12.2021 30.09.2021
Długość okresu (l. miesięcy): 0 Miesiące 3 Miesiące 12 Miesiące 9 Miesiące
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej -3,16 -12,92 -1,1 16,27
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej -0,52 -1,02 -0,04
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej -2,19 0,55 9,27 -3,27
Zmiana stanu środków pieniężnych netto -5,36 -12,9 7,15 12,97
* W milionach PLN (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MNS

Napisz co myślisz o Mennica Skarbowa SA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Sir Rothschild
Sir Rothschild 01.07.2022 15:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niezła szulernia... 1pln dywidendy na akcję :D
Sir Rothschild
Sir Rothschild 24.05.2022 14:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co jest z tym truchłem, że nic nie rośnie ? Wyniki w dechę, a tu padaka.
Kamil Jakub
Kamil Jakub 18.07.2020 12:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakieś pomysły, do ilu może dobić?
Paweł Cc
Paweł Cc 18.07.2020 12:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja szacuje że przy okresie dywidendy będzie 130 zł
ko ny
ko ny 08.04.2020 1:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czekać
Blazej Konczak
Blazej Konczak 08.04.2020 1:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.