Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

JPMorgan Chase & Co (JPM)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody JPMorgan

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
209,98 -6,89    -3,18%
18/07 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
210,30
+0,32
+0,15%
1:59:57 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 12.015.835
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 209,24 - 216,64
JPMorgan 209,98 -6,89 -3,18%

Rankingi użytkowników dla JPM

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: JP Morgan (JPM).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Gyanendra Agrawal111100+27.06%
2Awang mohd syafiq Mohd kifflee111100+26.6%
3Robert Amron111100+25.29%
4Lucas Contin111100+25.25%
5Sebastian Ioneț111100+25.04%
6VINH LE222100+24.94%
7Mukhtar Kadiev111100+24.65%
8Raul Pla111100+24.63%
9Atakan Karakaya111100+24.54%
10지향 아111100+24.4%
11Erdoğan Coşgun58583560.34+24.11%
12Para Till111100+22.3%
13Szabo Bence22150+21.87%
14Тим Тим111100+21.8%
15kim kwong44375+21.77%
16thien anh111100+21.76%
17Dana Miller111100+21.4%
18자력 퍼플111100+20.87%
19Slavik Ryuhtin111100+20.87%
20Cheong Hou111100+20.67%
21Ed Ld111100+20.56%
22Tony Chahine111100+20.23%
23andrea scipione111100+19.88%
24Malak Ahmed111100+19.87%
25Andrea Kahle111100+19.64%
26Sid Saeedi111100+19.62%
27Bobster Bambino111100+18.07%
28Juliusz Bartosik1111654.55+18.06%
29JESUS NEVADO CARRERO111100+17.63%
30samson evar111100+17.55%
31edoardo tipran111100+17.44%
32Fawaaz Sheriff111100+16.8%
33Cool Buddy111100+16.7%
34Tri Le Cao111100+16.59%
35Melvin Pot22150+16.3%
36Brandon Woodall111100+16.16%
37Zoubair Saile111100+16.12%
38Сергей Афанасьев111100+15.97%
39Anup Bhulabhai222100+15.91%
40Mikhail Ayvazov111100+15.86%
41Mistral Magic111100+15.78%
42Faruk Çavuşoglu111100+15.77%
43Rin Shar55480+15.74%
44Mark Dimmick111100+15.42%
45Rick Pol111100+15.01%
46Giuseppe Giguet111100+14.95%
47Gleb Dasyuk111100+14.93%
48Jason Adelhoefer111100+14.83%
49Red Textil111100+14.81%
50Christian Busse222100+14.76%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. JPM

Napisz co myślisz o JPMorgan Chase & Co
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Mateusz Paczkowski
Mateusz Paczkowski 31.07.2021 6:59
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail