Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Jastrzębska Spółka Węglowa s.a. (JSW)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
40,30 +0,47    +1,18%
17:04:28 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLJSW0000015 
  • Wolumen: 943.908
  • Kupno/Sprzedaż: 40,25 / 40,30
  • Zakres dzienny: 38,77 - 40,43
JSW 40,30 +0,47 +1,18%
Podsumowanie:Mocne kup
Średnie kroczące:Mocne kupKup (12)Sprzedaj (0)
Wskaźniki techniczne:Mocne kupKup (9)Sprzedaj (0)

Pivot Points28.01.2022 23:12 GMT

Nazwa S3 S2 S1 Pivot Point R1 R2 R3
Klasyczna 39,64 39,77 39,99 40,12 40,34 40,47 40,69
Fibonacci 39,77 39,90 39,99 40,12 40,25 40,34 40,47
Camarilla 40,10 40,14 40,17 40,12 40,23 40,26 40,30
Woodie 39,68 39,79 40,03 40,14 40,38 40,49 40,73
DeMark's - - 40,05 40,15 40,40 - -

Wskaźniki techniczne28.01.2022 23:12 GMT

Nazwa Wartość Akcja
RSI(14) 67,362 Kup
STOCH(9,6) 72,214 Kup
STOCHRSI(14) 100,000 Wykup
MACD(12,26) 0,710 Kup
ADX(14) 34,117 Kup
Williams %R -4,854 Wykup
CCI(14) 152,3072 Kup
ATR(14) 0,6300 Mniejsza lotność
Highs/Lows(14) 0,4507 Kup
Ultimate Oscillator 66,896 Kup
ROC 4,404 Kup
Bull/Bear Power(13) 1,4200 Kup

Kup: 9

Sprzedaj: 0

Neutralny: 0


Podsumowanie:Mocne kup

Średnie kroczące28.01.2022 23:12 GMT

Okres Prosty Wykładniczy
MA5 39,98
Kup
40,05
Kup
MA10 39,79
Kup
39,74
Kup
MA20 39,17
Kup
39,07
Kup
MA50 37,61
Kup
38,62
Kup
MA100 39,05
Kup
38,39
Kup
MA200 37,98
Kup
38,56
Kup

Kup: 12

Sprzedaj: 0


Podsumowanie:Mocne kup

Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. JSW

Napisz co myślisz o Jastrzębska Spółka Węglowa s.a.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Tomasz Mm
Tomasz Mm 2 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
JSW pokazało dzisiaj klasę. Reszta zalewa się krwią...
investor Nieznany
investor Nieznany 9 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dziś na koniec obstawiam piękną zieleń !!!
investor Nieznany
investor Nieznany 14 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pięknie zapaliły się sygnały kupna !!! czekamy !
Tomasz Mm
Tomasz Mm 15 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Trzymać akcje, bo JSW w tym roku pokaże w końcu siłę.
Łuk Hash
Łuk Hash 27.01.2022 15:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wracamy na 40
Andrew Pi
Andrew Pi 27.01.2022 12:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wedlug mnie zakładając że JSW bdize miało bardzo dobre wyniki dłużej to zakupi akcje innych spólek skarbu panstwa.
Tomasz Mm
Tomasz Mm 27.01.2022 11:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Uważacie, że JSW może w końcu wypłacić jakąś dywidendę? To byłby super impuls do powrotu pod 60 zeta.
Michał Wielgus
Michał Wielgus 27.01.2022 11:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
prezes mowil, ze beda w pierwszej kolejnosci odbudowywac fundusz rezerwowy, takze za 2021 na dywidende bym nie liczyl, z drugiej strony pokazali tez ze prezes jest jak wagon, odczepic mozna w kazdej chwili, a do 60 moim zdaniem bez dvd tez dojedziemy i przebijemy tak jak poprzednio przebilismy 40 ktore dlugo bylo szczytowym oporem
Edward Giblewski
Edward Giblewski 27.01.2022 11:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No to czekamy na 60.
Michał Wielgus
Michał Wielgus 27.01.2022 11:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Edward Giblewski jednak nadal na pokladzie?
Edward Giblewski
Edward Giblewski 27.01.2022 11:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nno tak czekałem na 30 ale się nie doczekałem ale wsiadłem do tego składu i myślę że zacznie się jazda moim pakiecikiem. Z wegla to raczej nie wyjdzie przez najbliższe lata zwłaszcza z wegla koksujacego jak jest problem z gazem. Mam ogrzewanie gazowe ale jednak palę węglem za połowę ceny obecnie gazu. W gorszej sytuacji są ci co dali się nabrać na dotacje i zlikwidowali piece bo myśleli że będzie bez pracy i tanio a tu klops albo płacić kosmiczne ceny albo w zimnym domu. Pozdrawiam i życzę trafnych decyzji.
Zy ta
Zy ta 14 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tu idzie gra o to, że stal może być wkrótce bardzo potrzebna... (niestety!) JSW jako jedyna firma w Europie produkuje koks, kosk jest potrzebny hutom...
Franko Napoli
Franko Napoli 27.01.2022 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
stawiam 39..przy 37.5.....pyk
Tomasz Mm
Tomasz Mm 27.01.2022 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Spokojnie, bo inni nadal nie wierzą, w to co było do przewidzenia.
Tomasz Mm
Tomasz Mm 27.01.2022 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja inwestuję długoterminowo. Mój cel to 62 zeta. Jak narazie zbieram akcje, czasem jakieś kółeczko zrobię.
Franko Napoli
Franko Napoli 27.01.2022 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
za ile kupiłeś najdrożej?
Tomasz Mm
Tomasz Mm 27.01.2022 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sprzedałem za 41, przy zysku 5 zł/akcje. A teraz trzymam od 34,27 zł. I nie oddam ich tak tanio. Jak trafia się okazja, to dokupuję trochę. Mam zamiar uzbierać 15 tyś. akcji. A później zobaczymy.
Franko Napoli
Franko Napoli 27.01.2022 9:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dobra robota...pozdrawiam ..szacun ..tak się robi piniadz...
Lukasz Dyc
Lukasz Dyc 26.01.2022 14:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
We Francji 500tyś zachorowań u nas 53 tyś i to dopiero początek i pewnie znowu będą srogie lockdowny . Putin straszy wojną . Nerwowe czasy idą . Ładne odbicie dzisiaj .
Adam Adamiak
Adam Adamiak 26.01.2022 14:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
parę panstw znosi restrykcje,a temat wojny też już wygasa
Alejandro Sosa
Alejandro Sosa 26.01.2022 14:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W dodatku ufo przelecialo nad Toruniem i ludzie sie teraz boja wyjsc z domu.
Marcin Jawny
Marcin Jawny 26.01.2022 14:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Adam Adamiak temat wojny wygasa? Chyba mało czytasz!
Franko Napoli
Franko Napoli 26.01.2022 10:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
teraz pewnie się rozpisze paru mędrców..ale na dołku to nikt nie był taki wygadany..anonimowe łapki w dół są w cenie ...bierzcie..
Franko Napoli
Franko Napoli 26.01.2022 10:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mamy to...heeeee
Tomasz Mm
Tomasz Mm 26.01.2022 9:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Giełda to nie piaskownica. Tutaj się liczy opanowanie, wiedza i posiadane informacje. Bo inaczej nigdy nie zarobicie.
Franko Napoli
Franko Napoli 26.01.2022 9:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
38...łapki w dół poproszę..
Tomasz Mm
Tomasz Mm 26.01.2022 9:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Proszę👍
Michał Wielgus
Michał Wielgus 26.01.2022 9:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myslicie Panowie ze ten ruch pod koniec wczorajszej sesji to byl wreszcie sygnal konczacy gre na spadki? dzis po wolumenie wygladaloby ze tak
Tomasz Mm
Tomasz Mm 26.01.2022 9:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tomasz Mm
Tomasz Mm 26.01.2022 9:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W dwa dni plus 9% to chyba dobrze, nieprawdaż Marcinie... A to dopiero początek...
Tomasz Mm
Tomasz Mm 26.01.2022 9:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Plus 12% i sprzedane. Dziękuję.
Marcin Jawny
Marcin Jawny 26.01.2022 7:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
CBA wkroczyło do JSW news! Zaskoczeni? Ja nie!
Tomasz Mm
Tomasz Mm 26.01.2022 7:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
I bardzo dobrze. Dość oszustw i wyprowadzania pieniędzy. Za niegospodarność są paragrafy.
Tomasz Mm
Tomasz Mm 26.01.2022 7:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czasem warto przeczytać cały artykuł, a nie tylko tytuł...
Franko Napoli
Franko Napoli 25.01.2022 11:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
lecimy na 38...
Piotr Kowalski
Piotr Kowalski 25.01.2022 11:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
prędzej na 28 zł.
Michał Wielgus
Michał Wielgus 25.01.2022 11:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mityczne 28, to peron na ktorym wielu bedzie stalo
Marcin Jawny
Marcin Jawny 24.01.2022 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin zawsze ma rację! A widzieli na zakończenie zieleń! hahahh
Tomasz Mm
Tomasz Mm 24.01.2022 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ile straciłaś płotko??
Paweł Piotrowski
Paweł Piotrowski 24.01.2022 16:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W USA widzieli
Andrew Pi
Andrew Pi 24.01.2022 15:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem !
Tomasz Mm
Tomasz Mm 24.01.2022 15:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A ty to kto, adwokat? Mam już swojego, nie szukam pomocy, bo świetnie sobie radzę.
Tomasz Mm
Tomasz Mm 24.01.2022 14:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakby GPW miała inwestorów, a nie miernych spekulantów, to nie byłoby paniki. Ale widzę ogromny plus tego, gdyż o kupiłem się dzisiaj po uszy... Kupujcie, bo jest mega okazja.
Paweł Piotrowski
Paweł Piotrowski 24.01.2022 14:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Otóż to. Cieszy mnie to że ktoś jeszcze myśli logicznie, a nie poddaje się spekulacji.
Babcia Klozetowa
Babcia Klozetowa 24.01.2022 14:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dawać na 20 to JSW...
Tomasz Mm
Tomasz Mm 24.01.2022 14:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na 1,00 od razu. To w końcu twoja waluta...
Marcin Jawny
Marcin Jawny 24.01.2022 13:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak pęknie obrona na 34 zł to lecimy z jsw na 27zl Ja nie będę bronił jsw
Michał Wielgus
Michał Wielgus 24.01.2022 13:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
po drodze 32 i 28, przy 32 sam pisales ze odkupisz wiec widze lekka niespojnosc
Marcin Jawny
Marcin Jawny 24.01.2022 12:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ludzie to panika przed wojną!
Michał Wielgus
Michał Wielgus 24.01.2022 12:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
putin lubi meczyc Ukraine w okolicy igrzysk olimpijskich, przy okazji 3 fala wg teorii Eliotta sie zrealizuje
Marcin Jawny
Marcin Jawny 24.01.2022 12:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin miał dalej rację! Pamiętam pisali tu o zieleni!
Piotr Kowalski
Piotr Kowalski 24.01.2022 11:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no i pięknie. niebawem będzie można robić zakupy coraz bliżej 28 zł
Piotr Nowakowski
Piotr Nowakowski 24.01.2022 11:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie dam za przyszłego bankruta więcej niż dyszkę
Lukasz Dyc
Lukasz Dyc 24.01.2022 11:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Rekordowe światowe statystyki omriconowej fali robią swoje. Panika a przed nami jeszcze gorsze dwa tygodnie.
Paweł Kowalski
Paweł Kowalski 24.01.2022 11:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To nie omicron Jeżeli dobrze pamiętam datę 26 stycznia jest posiedzenie FED. To raczej obawa przed zmianą przez FED polityki (podwyżki stóp procentowych itp)
Paweł Piotrowski
Paweł Piotrowski 24.01.2022 11:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Człowieku Omikron szaleje od dawna, nic nowego
Lukasz Dyc
Lukasz Dyc 24.01.2022 11:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Od dawna jest 1,5 miliona zachorowań w USA ? W PL będzie do końca tygodnia ponad 100tyś.
Paweł Piotrowski
Paweł Piotrowski 24.01.2022 11:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kupując, lub sprzedając akcje nie zarazisz się nim.
Paweł Piotrowski
Paweł Piotrowski 24.01.2022 11:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.