Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Jastrzębska Spółka Węglowa s.a. (JSW)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
34,40 -4,25    -11,00%
17:04:18 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLJSW0000015 
  • Wolumen: 2.339.876
  • Kupno/Sprzedaż: 34,40 / 34,67
  • Zakres dzienny: 33,88 - 39,29
JSW 34,40 -4,25 -11,00%
Okres kończący się: 2021
30/09
2021
30/06
2021
31/03
2020
31/12
Aktywa obrotowe, ogółem 2786,1 2937,6 3097,9 3392,4
Środki pieniężne i inwestycje krótkoterminowe 872 1029,8 1269,1 1602,5
Środki pieniężne 612,4 745,5 1138,8 1492,8
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty 256,5 281,1 130,3 104,5
Inwestycje krótkoterminowe 3,1 3,2 - 5,2
Należności ogółem, netto 1239,4 1187,5 995,4 900,6
Należności z tytułu dostaw i usług, netto 1079,6 903,2 789 684,5
Zapasy ogółem 667,3 709,8 823,8 880,3
Rozliczenia międzyokresowe czynne 5,7 2,2 9,5 1,2
Pozostałe aktywa obrotowe ogółem 1,7 8,3 0,1 7,8
Aktywa ogółem 14825,1 14916,1 14902,7 15030,9
Nieruchomości/urządzenia/wyposażenie, ogółem - netto 9698,7 9658,8 9698 9594,2
Nieruchomości/urządzenia/wyposażenie, ogółem - brutto - - - -
Skumulowana amortyzacja, ogółem - - - -
Wartość firmy 57 57 57 57
Wartości niematerialne, netto 88,4 111,4 100,7 95,2
Inwestycje długoterminowe 1078,1 1064,7 981,7 984,9
Należności wekslowe - długoterminowe - - - -
Pozostałe aktywa długoterminowe, ogółem 1116,8 1086,6 967,4 907,2
Pozostałe aktywa, ogółem - - - -
Zobowiązania krótkoterminowe ogółem 3753,4 3901,3 3769,5 3580,3
Zobowiązania z tytułu dostaw, robót i usług 2405,8 2575,6 2486,1 2423,3
Wymagalne/narosłe - - - -
Rozliczenia międzyokresowe bierne 178,9 243,7 221,1 188,8
Zobowiązania wekslowe/zadłużenie krótkoterminowe - - - -
Bieżący portfel zadłużenia długoterminowego/leasing kapitałowy 691 629,9 669,7 548,2
Pozostałe zobowiązania krótkoterminowe, ogółem 477,7 452,1 392,6 420
Zobowiązania ogółem 8038,2 8364 8185,2 8110,6
Zadłużenie długoterminowe, ogółem 1761,9 1960,5 1972 2092,5
Zadłużenie długoterminowe 1434,5 1601,1 1597,6 1686,3
Zobowiązania z tytułu leasingu kapitałowego 327,4 359,4 374,4 406,2
Odroczony podatek dochodowy 17,4 10,1 9,6 15,3
Udziały mniejszościowe 437,9 422,7 405,1 396,8
Pozostałe zobowiązania, ogółem 2067,6 2069,4 2029 2025,7
Kapitał własny ogółem 6786,9 6552,1 6717,5 6920,3
Akcje uprzywilejowane podlegające wykupowi, ogółem - - - -
Akcje uprzywilejowane – niepodlegające wykupowi, netto - - - -
Akcje zwykłe, ogółem 1251,9 1251,9 1251,9 1251,9
Dopłaty do kapitału 905 905 905 905
Niepodzielony zysk (skumulowany deficyt) 4644,4 4391,9 4574,4 4761,9
Akcje własne – zwykłe - - - -
Dług gwarantowany z tytułu akcji pracowniczych - - - -
Niezrealizowane zyski (strata) -14,4 3,3 -13,8 1,5
Inne udziały kapitałowe, ogółem - - - -
Suma pasywów 14825,1 14916,1 14902,7 15030,9
Akcje zwykłe pozostające w obrocie, ogółem 117,41 117,41 117,41 117,41
Akcje uprzywilejowane pozostające w obrocie, ogółem - - - -
* W milionach PLN (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. JSW

Napisz co myślisz o Jastrzębska Spółka Węglowa s.a.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Marcin Jawny
Marcin Jawny 3 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin zawsze ma rację! A widzieli na zakończenie zieleń! hahahh
Tomasz Mm
Tomasz Mm 3 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ile straciłaś płotko??
Andrew Pi
Andrew Pi 4 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem !
Tomasz Mm
Tomasz Mm 4 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A ty to kto, adwokat? Mam już swojego, nie szukam pomocy, bo świetnie sobie radzę.
Tomasz Mm
Tomasz Mm 5 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakby GPW miała inwestorów, a nie miernych spekulantów, to nie byłoby paniki. Ale widzę ogromny plus tego, gdyż o kupiłem się dzisiaj po uszy... Kupujcie, bo jest mega okazja.
Babcia Klozetowa
Babcia Klozetowa 5 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dawać na 20 to JSW...
Tomasz Mm
Tomasz Mm 5 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na 1,00 od razu. To w końcu twoja waluta...
Marcin Jawny
Marcin Jawny 6 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak pęknie obrona na 34 zł to lecimy z jsw na 27zl Ja nie będę bronił jsw
Michał Wielgus
Michał Wielgus 6 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
po drodze 32 i 28, przy 32 sam pisales ze odkupisz wiec widze lekka niespojnosc
Marcin Jawny
Marcin Jawny 7 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ludzie to panika przed wojną!
Michał Wielgus
Michał Wielgus 7 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
putin lubi meczyc Ukraine w okolicy igrzysk olimpijskich, przy okazji 3 fala wg teorii Eliotta sie zrealizuje
Marcin Jawny
Marcin Jawny 7 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin miał dalej rację! Pamiętam pisali tu o zieleni!
Piotr Kowalski
Piotr Kowalski 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no i pięknie. niebawem będzie można robić zakupy coraz bliżej 28 zł
Piotr Nowakowski
Piotr Nowakowski 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie dam za przyszłego bankruta więcej niż dyszkę
Lukasz Dyc
Lukasz Dyc 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Rekordowe światowe statystyki omriconowej fali robią swoje. Panika a przed nami jeszcze gorsze dwa tygodnie.
Paweł Kowalski
Paweł Kowalski 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To nie omicron Jeżeli dobrze pamiętam datę 26 stycznia jest posiedzenie FED. To raczej obawa przed zmianą przez FED polityki (podwyżki stóp procentowych itp)
Paweł Piotrowski
Paweł Piotrowski 7 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Człowieku Omikron szaleje od dawna, nic nowego
Lukasz Dyc
Lukasz Dyc 4 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Od dawna jest 1,5 miliona zachorowań w USA ? W PL będzie do końca tygodnia ponad 100tyś.
Pawel Gamer
Pawel Gamer 23.01.2022 0:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
JSW? Powinni to zasypać...
Michał Wielgus
Michał Wielgus 23.01.2022 0:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
najlepiej razem z toba
Andrzej Kwiatkowski
Andrzej Kwiatkowski 10 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
i może te śmieszne panele porozkładać 🤣
Andrzej Kwiatkowski
Andrzej Kwiatkowski 9 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
węgiel był jest i będzie potrzebny jeśli Europa tego nie zrozumie to pójdziemy wszyscy z torbami
Marcin Jawny
Marcin Jawny 22.01.2022 21:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
rząd USA nakazuje ewakuację rodzin dyplomatów z Ukrainy!!!!! Zbliża się wojna gieldy pójdą ostro w dół!
Andrew Pi
Andrew Pi 22.01.2022 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja osobiscie najbardziej obawiam się posunięć naszego rządu i ich wpływ na gospodarkę w szerokim tego słowa znaczeniu. Moim zdaniem są nieobliczalni i dlatego rynek dyskontuje naszego banana bardziej dotkliwie niż na to zasługujemy.
Paweł Kowalski
Paweł Kowalski 22.01.2022 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zgadza się. ten rząd jest nieodpowiedzialny. Wydaje mi się że w poniedziałek otworzymy się na czerwono ale dzień zakończymy zielenią.
Marcin Jawny
Marcin Jawny 22.01.2022 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
never! all day red! zbyt dużo zachorowań! A jeszcze info przeczytałem, że górnicy dostali za małe pensje więc może strajk będzie w kopalniach! Wina Nowego Ładu! Kolega chce zieleni hahahha
Henryk Mieszczak
Henryk Mieszczak 22.01.2022 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pisiory stare dziady wszystko doprowadzą do bankructwa
Michał Wielgus
Michał Wielgus 22.01.2022 11:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dokladnie, stare komuchy, prl to czasy ich swietnosci ktore wspominaja z usmiechem i probuja to odtworzyc
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 22.01.2022 11:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcinie Jawny tak blokowac nie
Marcin Jawny
Marcin Jawny 22.01.2022 11:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cała Azja i USA oraz Europa red w poniedziałek krew będzie na wig20! Ciekaw jestem czy będzie minus3% Idzie 5 fala plus możliwa wojna Rosji i Ukraina a do tego konflikty naszego rządu rządu UE! Niezapominajmy o inflacji, stopach! Wymianie w lutym członków RPP I aferach rządowych!
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 22.01.2022 11:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin rozumiem,ze wtopiles na krotkiej pozycji,(nagabywales by sprzedac przy 32zl. Wybilo na 42zl)Bardzo ryzykownie grasz w swietle naprawde goracego popytu na wegiel koksowniczy.Twoja
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 22.01.2022 11:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jesli masz akcje trzymaj.to moje zdalnie.niepewny okres minor.za 2 gora 3 tygodnie bedziesz zalowal jesli
Marcin Jawny
Marcin Jawny 22.01.2022 11:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Skarbie! Nie mam akcji! Wiem kiedy sprzedać kiedy trzymać! Za 3 tyg rynek będzie lądował kasę w USA a nie w Polska gpw! Nie gram na spadki czy wzrosty! Szczerze teraz jestem z pustym portfelem i czekam na dołek!
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 22.01.2022 9:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Teraz czas na dywidende 10zl bez odciecia.
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 22.01.2022 9:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cena do zysku mniej niz 1???czy to mozliwe?
Piotr Nowakowski
Piotr Nowakowski 22.01.2022 8:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dawać BALONISKO na 10 zeta
Krzycho Kris
Krzycho Kris 21.01.2022 19:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kurczę Marcin Jawny się pojawił i cały świat na czerwono - masz moc chłopaku 💪
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 21.01.2022 9:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin Jawny to nic wiecej jak trol ,ktory pisal o 30zl jak bylo 32zl a odbilo na 42zl.
Marcin Jawny
Marcin Jawny 21.01.2022 6:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Cała Azja i USA na czerwono i grubo!
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 21.01.2022 6:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nikt Tobie tanio akcji nie odda.przestan biadolic.skompromitowales sie pare razy,wystarczy juz.
Marcin Jawny
Marcin Jawny 21.01.2022 6:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nikt Mi nie musi oddawać akcji tanio! Ja je odkupię za 33zl nie długo!
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 21.01.2022 6:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ty golasie musialbys miec za co
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 21.01.2022 6:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Piszemy razem Marcin
Lidia Neclaw
Lidia Neclaw 21.01.2022 6:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Niedlugo. Tak jest prawidlowo JAWNY MARCIN.do
Marcin Jawny
Marcin Jawny 20.01.2022 15:27
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mówił Marcinek
Marcin Jawny
Marcin Jawny 19.01.2022 21:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
uSA cała na red!
Adam Adamiak
Adam Adamiak 19.01.2022 21:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
arch + 3.5 hcc 1.3
Michał Wielgus
Michał Wielgus 19.01.2022 21:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
on nie wie nawet co to za skroty ;)
Marcin Jawny
Marcin Jawny 19.01.2022 21:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na cene JSW ma wpływ spoldzielnia, spekula, fundusze, espi, w 5% ulica a ty mi mówisz o cenie hcc?:):):) Jak będzie jakies info z innej spółki nie licz, że spekula nie weźmie kasy z JSW aby zarobić gdzieś indziej! W biznesie nie ma sentymentów liczy się zysk i %. Pozdrawiam.
Henryk Mieszczak
Henryk Mieszczak 19.01.2022 21:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
masz racje
Pawel Gamer
Pawel Gamer 18.01.2022 22:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
JSW? Nie zasypali tego jeszcze? Chyba przez pomyłkę, niedopatrzenie czyjeś..... Myślałem, że to to już dawno zamknięte...
Marek Pasternak
Marek Pasternak 18.01.2022 22:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A ja myślałem że takie prostaczki jak Ty nie mając pojęcia jak wygląda na świecie sytuacja pod względem cen surowców nie interesują się GPW bo nie wiedzą co to jest. Założę się że należysz do grona "pseudoinwestorow" którzy nie widza różnicy pomiędzy węglem koksowy a energetycznym. Proponuję żebyś zainteresował się gielda warzywna a konkretnie burakami. Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji.
Michał Wielgus
Michał Wielgus 18.01.2022 22:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jest gamer, czekam na reszte spadziowej braci
Piotr Mazur
Piotr Mazur 18.01.2022 22:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zamknij się już marudo.
Paweł Piotrowski
Paweł Piotrowski 18.01.2022 22:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
On już był na forum CD Project. Pamiętam go dokładnie i jego wypowiedzi. Nie ma żadnego pojęcia o giełdzie. Wcale się nie dziwię, że tak wypada nasza giełda na tle innych, jak tacy nie dojrzali ludzie jak on tworzą tą giełdę i jeszcze wypisują takie głupoty.
Michał Wielgus
Michał Wielgus 18.01.2022 22:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przeciez on za darmo tego nie robi
Henryk Kuraś
Henryk Kuraś 17.01.2022 21:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na szczęście IMBECYLA płatnego trola KC PZPRR nikt nie zablokuje..... Jawny.... Niech żyje komuna i zbrodniarze lllRp...
Marcin Jawny
Marcin Jawny 17.01.2022 21:52
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Możesz sobie pisać co chcesz było wiadomo,że tak będzie!
Sebastian Kwiatkowski
Sebastian Kwiatkowski 17.01.2022 13:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Szykuje się powtórka z września października,jak dojdzie jakiś pozytyw za I kw to będzie rakieta .Wszystko na to wskazuje że tak może być.
raf dro
raf dro 17.01.2022 13:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mysłę że do 17 marca czyli do raportu za 2021 powinno się ustabilizować na 50-55zł. Po drodze może być jakaś mała korekta, ale generalnie powinno być na północ.
Przemysław Szymczak
Przemysław Szymczak 17.01.2022 13:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nawet lepiej do 17 marca bedzie sie kolo 60 krecilo
Sebastian Kwiatkowski
Sebastian Kwiatkowski 17.01.2022 10:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.