Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Infineon Technologies AG (IFXGn)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
40,420 -1,633    -3,88%
17:30:01 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE0006231004 
WKN:  623100
  • Zamknięcie: 40,420
  • Otwarcie: 41,337
  • Zakres dzienny: 39,915 - 41,447
Infineon 40,420 -1,633 -3,88%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1ziya yılmaz12121083.33+34.58%
2Marcus Ross222100+33.46%
3Franco Franco222100+30.69%
4Dietmar Knoch33266.67+29.32%
5michel heu222100+25.04%
6Alex Monxs222100+22.91%
7Mike Count222100+22.79%
8Richard Adrchw44375+22.07%
9Gabriel Gofflot111100+21.98%
10Sorin Stoica111100+21.6%
11Nikolaos Englezopoulos111100+20.26%
12Simon Lehmann322100+19.27%
13Mark Bocsor111100+18.62%
14Paolo Dodero222100+18.6%
15Enrique Bacete222100+18.05%
16Markus Eberhart22150+17.91%
17LORENZO DAGLIO55360+17.43%
18Sancho Bucar222100+17.22%
19Michaela Mueller111100+17.11%
20Adil Lashab111100+17.04%
21Dragos Manolescu111100+16.99%
22Nils Der Boss111100+16.86%
23Alvaro Santillan Nava222100+16.58%
24Robert Zach/Investing.com111100+16.52%
25Ben Gürtler222100+16.48%
26Mads Laursen111100+16.45%
27Victor Freebird111100+16.45%
28Enrico Neuhaus22150+16.39%
29IOANNIS GEORGIADIS111100+16.38%
30干灿 宋111100+16.33%
31Valentin Schorb111100+16.31%
32Ales Coufal111100+16.31%
33Steve Witschaß111100+15.93%
34Johannes Schneider111100+15.78%
35raffa raimondi111100+15.63%
36Lando lopez guillen111100+15.52%
37António Dias55360+15.37%
38Jon Allan Tacang111100+15.03%
39Jingyu Hou111100+14.7%
40Emil Wiggen111100+14.49%
41Varun Mohandru111100+13.88%
42Fabio Doerries111100+13.58%
43Flo Rian111100+13.56%
44Igor Calcio Gaudino111100+13.49%
45Alexander Masuch111100+13.4%
46Till ok222100+13.36%
47Bauts Toumaï111100+13.29%
48G A111100+13.23%
49Lourenco Debonnet111100+13.22%
50Nico Sierra44250+13.11%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. IFXGn

Napisz co myślisz o Infineon Technologies AG
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie notowania CFD (akcje, indeksy, futures), notowania kryptowalut oraz walut, nie są nam dostarczane przez konkretne giełdy, tylko przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Ani Fusion Media, ani osoby zaangażowane w Fusion Media, nie ponoszą odpowiedzialności za utratę środków i powstałą szkodę w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej, włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail