Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
Odblokuj dane Premium: aż 50% rabatu na InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Fresenius Medical Care AG & Co (FMEG)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
35,3600 -1,1400    -3,12%
21/06 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE0005785802 
WKN:  578580
  • Wolumen: 1.459.679
  • Kupno/Sprzedaż: 35,3600 / 35,3700
  • Zakres dzienny: 35,2100 - 36,7300
Fresenius Medical Care 35,3600 -1,1400 -3,12%

Rankingi użytkowników dla FMEG

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Fresenius Medical Care KGAA ST (FMEG).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Anita Vacca50504794+42.79%
2Mike Richter111100+16%
3Mikhail Gorbunov65360+15.05%
4Jens Weltmann111100+13.85%
5Eugene Esselaar111100+13.12%
6Georges Michel222100+12.9%
7Roberto Mastrofrancesco111100+12.7%
8Andrii Gregorchak111100+12.17%
9Marco Buccolino111100+10.31%
10Jan Dobias111100+10.01%
11ziya yılmaz333100+9.12%
12IGNACIO ARISTEGUI FERNANDEZ22150+9.01%
13Francesco DAiuto111100+8.9%
14Mark Sch111100+8.86%
15Salvis Lapins222100+8.04%
16giovanni bosio111100+7.42%
17One Overside111100+7.18%
18Kyungeun Park111100+6.55%
19Joe Bucks55480+6.24%
20Sergio Blanco111100+6.21%
21Michael Burkhardt111100+6.03%
22Alex Valero111100+5.99%
23Daniel Jost111100+5.73%
24Akshay Dahiya111100+5.59%
25Александр Крафт111100+5.51%
26Alberto Yais Oriol111100+5.5%
27Dieter Kostrzewa111100+5.29%
28ALICANSALA BULL111100+5.28%
29Patricia Roger111100+4.66%
30Hermann Albrecht111100+4.51%
31Paulloup Degoutin111100+4.06%
32Rene Anton111100+3.85%
33Pedro Vasquez111100+3.82%
34yuli purwati111100+3.77%
35Amar Patel111100+3.68%
36philippe kessler111100+3.67%
37Argemiro Duarte111100+3.54%
38syamsul kamar1000+3.42%
39Emanuel Barbera111100+3.37%
40Mauricio V.33266.67+3.3%
41Ralph Angerer111100+3.27%
42tilkempf Sonido111100+3.23%
43cb cb111100+2.86%
44antonio puyuelo222100+2.57%
45Jesús Carrero111100+2.53%
46Khanh Hien Dinh111100+2.38%
47Dmitry Zadorozhny111100+2.07%
48Mahesh Dm1000+2.04%
49KINET RENE111100+1.67%
50Maor Shoham111100+1.66%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. FMEG

Napisz co myślisz o Fresenius Medical Care KGAA ST
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail