Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Nowość! 💥 Skorzystaj z ProPicks i zobacz strategię, która pokonała S&P 500 o +1,183% Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Deutsche Bank AG (0H7D)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
12,55 +0,04    +0,32%
15:21:48 - Dane na żywo. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Wielka Brytania
ISIN:  DE0005140008 
SEDOL:  0835871
  • Wolumen: 716.454
  • Kupno/Sprzedaż: 12,43 / 12,69
  • Zakres dzienny: 12,41 - 12,62
Deutsche Bank 12,55 +0,04 +0,32%

Rankingi użytkowników dla 0H7D

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Deutsche Bank AG NA O.N. (DBKGn).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1jimmy young222100+36698.6%
2ziya yılmaz47462350+15523.6%
3Sergiu Zahari111100+14612.7%
4Hermann Albrecht1111436.36+14354.9%
5Desert Retail111100+10.95%
6Sulaiman Lalani111100+8.13%
7Leonardo Consoli111100+8.1%
8Dennis Laursen111100+6.81%
9Hermann Albrecht44250+5.41%
10David Adams111100+3.75%
11yasu wata111100+2.15%
12Jessica Wohlers111100+1.95%
13Gurinder Singh111100+1.27%
14Grigory Grigory1100-0.27%
15rui alves1100-4.76%
16davide garulli88450-7.67%
17Vanessa Tiara1100-18.91%
18Mistral Magic1100-20.06%
19Chris Williams1100-15552.9%
20Mike Pieri1100-16107.7%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. DBKGn

Napisz co myślisz o Deutsche Bank L
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Krzyztof Przybysz
Krzyztof Przybysz 27.03.2023 14:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dodaj-sprzedarz-za-0.4-akcja-dzis
TT Jan
TT Jan 24.03.2023 13:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
bankrutuje bank uciekac
Krzysztof Przybysz
Krzysztof Przybysz 02.01.2023 22:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mocny-kupno
falcon starlord
falcon starlord 02.01.2023 22:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mocne RUUUUUUUNNNNN
Łukasz Kowalski
Łukasz Kowalski 02.01.2023 22:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przeciez to zombii ktore zylo tylko dzieki QE od bardzo bardzo dawna... zegnaj DB :)
Michał Dobiszewski
Michał Dobiszewski 28.04.2021 9:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nieźle rozegrali
Lech Zega
Lech Zega 29.03.2020 19:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
według podanych danych i wykresów to kondycji a tego banku jest fatalna !!!
Damian MK
Damian MK 13.03.2020 17:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Daniel Ra
Daniel Ra 14.02.2020 11:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Poziom 10.400 nie do przebicia
Bartosz Łękarski
Bartosz Łękarski 11.04.2019 16:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myślę że może dobic do 7.6xx dzisiaj...
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail