Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Nowość! 💥 Skorzystaj z ProPicks i zobacz strategię, która pokonała S&P 500 o +1,183% Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Mercedes Benz Group AG (MBGn)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
74,36 -0,24    -0,32%
19/04 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE0007100000 
S/N:  710000
  • Wolumen: 6.001
  • Kupno/Sprzedaż: 73,88 / 74,26
  • Zakres dzienny: 73,50 - 74,50
Mercedes Benz Group 74,36 -0,24 -0,32%

Rankingi użytkowników dla MBGn

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Mercedes Benz Group AG (MBGn).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1nando RoCa1110880+49.75%
2Michailo Subbota333100+49.08%
3David Havrlant222100+32.58%
4Fotis Petropoulos333100+32.41%
5Максим Гафаров33266.67+30.58%
6antonio amato222100+28.55%
7Jonathan Mohr333100+26.57%
8tamas farago1414857.14+25.18%
9jachy josh66466.67+24.67%
10juan carlos carrascosa111100+24.21%
11Zoltán Ádám222100+23.21%
12ziya yılmaz1451449364.58+21.83%
13Matthias Schmidt111100+21.35%
14Gi Gi44375+21.19%
15Daniel Abicht33266.67+19.96%
16אילן כהן1010550+19.91%
17Abdu EZ222100+19.66%
18Máté Mozsáry111100+19.09%
19fljm Junk111100+18.99%
20Alex Schmidt111100+18.96%
21Rosen Ivanov111100+18.57%
22Joaquin Perez Ucedo33266.67+18.56%
23Danilo Danilo111100+18.4%
24Armin Imhof22150+17.99%
25Paulo Conceicao22150+17.98%
26Samuel Valero222100+17.97%
27Thomas Pfund111100+17.96%
28David Ribeiro111100+17.95%
29Dietmar Knoch111100+17.94%
30Michael Fizia111100+17.91%
31Derek Homan111100+17.87%
32Giovanni Cruz222100+17.64%
33Angela Cabello33266.67+17.39%
34L Mx222100+17.3%
35Marko Mozic111100+17.18%
36Raphael Ostertag111100+17.17%
37Mike Pieri55480+17.06%
38Melih Koyuncu111100+16.79%
39carlos Cachada33266.67+16.69%
40Tobias Langhoff111100+16.56%
41Henri Heikura111100+16.5%
42Denny Grewe111100+16.35%
43Daniel Batista111100+16.31%
44Erman Vardar111100+16.22%
45Ahmed Soliman111100+16.15%
46Markus Siegl23231982.61+16.12%
47Urs Fellmann111100+15.96%
48Frans Coninckx22150+15.92%
49Paolo Pelino111100+15.83%
50Pedro Perez111100+15.81%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MBGn

Napisz co myślisz o Mercedes Benz Group AG
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Adrian Adrian
Adrian Adrian 20.02.2023 13:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Luty 2023-Info przy 74€ że skupią swoje akcje. Zobaczymy co się wydarzy
Pawel Lobas
Pawel Lobas 24.03.2020 19:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zadzwonili do mnie z Austrii i gość chce zainwestować w kupno udziałów w Daimler AG. Szkoda że nie powiedział tego co prawdziwe. To bladź pieprzona. Chciał na minę mnie walnąć.
Pawel Lobas
Pawel Lobas 24.03.2020 19:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zadzwonili do mnie z Austrii ażeby kupić na wzrosty Daimler'a AG. od 36 miesięcy byli w aktywnym trendzie wzrostowym a od 9 miesięcy są aktywnie w spadkach. Nie liczę korekt... to bladź pieprzona. Chciał mnie na minę wpierdzielić. Co za patałach.
Wojtek Marszałek
Wojtek Marszałek 12.03.2020 17:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No i po ptakach
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail