Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Noworoczna PROMOCJA: do 40% ZNIŻKI na InvestingPro+ SKORZYSTAJ Z OFERTY
Zamknij

Mercedes Benz Group AG (MBGn)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
71,63 -0,56    -0,78%
03/02 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE0007100000 
S/N:  710000
  • Wolumen: 13.131
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 71,48 - 72,55
Daimler 71,63 -0,56 -0,78%

Rankingi użytkowników dla MBGn

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Mercedes Benz Group AG (MBGn).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1nando RoCa1110880+49.75%
2Michailo Subbota333100+49.08%
3David Havrlant222100+32.58%
4Fotis Petropoulos333100+32.41%
5Максим Гафаров33266.67+30.58%
6antonio amato222100+28.55%
7Jonathan Mohr333100+26.57%
8tamas farago1414857.14+25.18%
9jachy josh66466.67+24.67%
10juan carlos carrascosa111100+24.21%
11Zoltán Ádám222100+23.21%
12Igors Babisko44375+21.94%
13ziya yılmaz1451449364.58+21.83%
14Matthias Schmidt111100+21.35%
15Gi Gi44375+21.19%
16Daniel Abicht33266.67+19.96%
17אילן כהן1010550+19.91%
18Abdu EZ222100+19.66%
19Máté Mozsáry111100+19.09%
20fljm Junk111100+18.99%
21Alex Schmidt111100+18.96%
22Rosen Ivanov111100+18.57%
23Joaquin Perez Ucedo33266.67+18.56%
24Danilo Danilo111100+18.4%
25Armin Imhof22150+17.99%
26Paulo Conceicao22150+17.98%
27Samuel Valero222100+17.97%
28Thomas Pfund111100+17.96%
29David Ribeiro111100+17.95%
30Dietmar Knoch111100+17.94%
31Michael Fizia111100+17.91%
32Derek Homan111100+17.87%
33Giovanni Cruz222100+17.64%
34Angela Cabello33266.67+17.39%
35L Mx222100+17.3%
36Marko Mozic111100+17.18%
37Raphael Ostertag111100+17.17%
38Mike Pieri55480+17.06%
39Melih Koyuncu111100+16.79%
40carlos Cachada33266.67+16.69%
41Tobias Langhoff111100+16.56%
42Henri Heikura111100+16.5%
43Denny Grewe111100+16.35%
44Daniel Batista111100+16.31%
45Erman Vardar111100+16.22%
46Ahmed Soliman111100+16.15%
47Markus Siegl23231982.61+16.12%
48Urs Fellmann111100+15.96%
49Frans Coninckx22150+15.92%
50Paolo Pelino111100+15.83%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MBGn

Napisz co myślisz o Daimler AG
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Pawel Lobas
Pawel Lobas 24.03.2020 19:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zadzwonili do mnie z Austrii i gość chce zainwestować w kupno udziałów w Daimler AG. Szkoda że nie powiedział tego co prawdziwe. To bladź pieprzona. Chciał na minę mnie walnąć.
Pawel Lobas
Pawel Lobas 24.03.2020 19:40
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zadzwonili do mnie z Austrii ażeby kupić na wzrosty Daimler'a AG. od 36 miesięcy byli w aktywnym trendzie wzrostowym a od 9 miesięcy są aktywnie w spadkach. Nie liczę korekt... to bladź pieprzona. Chciał mnie na minę wpierdzielić. Co za patałach.
Wojtek Marszałek
Wojtek Marszałek 12.03.2020 17:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No i po ptakach
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail