Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Cyfrowy Polsat s.a. (CPS)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
11,76 +0,32    +2,80%
18/07 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLCFRPT00013 
  • Wolumen: 1.074.842
  • Kupno/Sprzedaż: 11,76 / 11,77
  • Zakres dzienny: 11,40 - 11,88
Cyfrowy Polsat 11,76 +0,32 +2,80%

Rankingi użytkowników dla CPS

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Cyfrowy Polsat SA (CPS).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1sushi sushi111100+11.43%
2paszeko ringo222100+6.87%
3Anita Vacca222100+5.09%
4Adam Szmajduch111100+4.5%
5miroslaw pytkowski111100+3.21%
6Oskar Stanioch111100+3.02%
7Ernest Błaż111100+2.36%
8Jason OReilly111100+1.64%
9Ivan Semehen44250+1.62%
10Przemysław Strzeżek111100+0.52%
11Adam Sieńko111100+0.09%
12Danny Road1100-0.87%
13Filip Frey1100-2.48%
14John Smith1100-2.62%
15Jan Chojnacki1000-3.02%
16piotr Chrobak1100-5.74%
17Artur Pira1100-7.01%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. CPS

Napisz co myślisz o Cyfrowy Polsat s.a.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Darek Chyła
Darek Chyła 16.07.2024 11:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
koniec hossy, wyskakiwać z okrętu
Mariusz Gajek
Mariusz Gajek 16.07.2024 11:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A co spadnie do 8
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 16.07.2024 11:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
I cyk dokupione po 11.75 Ten rok będzie niesamowity najpierw ccc teraz cyfrowy
Tomus Sz
Tomus Sz 02.07.2024 18:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...i co będzie to 11.40 ?
Tomus Sz
Tomus Sz 02.07.2024 18:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...no to dobrze.
Tomus Sz
Tomus Sz 02.07.2024 18:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...jednak myślę że będzie.
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 02.07.2024 18:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oby bo chce dokupić kilka k
Tomus Sz
Tomus Sz 02.07.2024 18:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...ja już mam swój pakiet i wolałbym żeby to było już i to najlepiej odrazu 22 . :) no ale nie będzie lekko...pozdrowienia 🍀
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 02.07.2024 18:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja też już zapakowany pod korek ale na przyczepkę coś zapakuję . Cierpliwości
przemolb80
przemolb80 14.06.2024 12:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zapraszam na forum bankiera tam sa szczegóły
przemolb80
przemolb80 14.06.2024 12:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
witam jest akcja przeciwko funduszom grającym na spadki
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 14.06.2024 12:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Akcje zablokowane
Tomus
Tomus 10.06.2024 13:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...ja zabrałem 1/5
Pokaż poprzednie odpowiedzi (7)
Tomus Sz
Tomus Sz 10.06.2024 13:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
... coś mi to nie poszłobo nie oddałem rano Za szybko za dużo no i będzie uśrednianie
ss bb
ss bb 10.06.2024 13:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tez mysle ze przy 11 odbicie, i tez mam nadzieje ze nie 10 pln
Tomus Sz
Tomus Sz 10.06.2024 13:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...ja już zostawiam ,nie będę kombinował, a jak spadnie to usrednie ...I zapominam o Cyfrowym na jakiś czas. Powodzenia 🍀
ss bb
ss bb 10.06.2024 13:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
👌👍
Tomus Sz
Tomus Sz 10.06.2024 13:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...ja już mam pełen pakiet.
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 24.05.2024 16:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A co to dzisiaj za zjazd ?
Darek Chyła
Darek Chyła 24.05.2024 16:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
było drogo i będzie taniej
ss bb
ss bb 24.05.2024 16:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Do ilu myślisz spadnie? Przy 11 pln to dobre miejsce wejścia na 2 razy
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 24.05.2024 16:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fajnie by było ale rynek eido żnie ma inne plany
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 24.05.2024 16:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fajnie by było sam bym chętnie dokupił poniżej 12 ale rynek ma chyba inne plany
ss bb
ss bb 24.05.2024 16:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
póki co 12.15 pln mocny opór
ss bb
ss bb 22.05.2024 18:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Akcjonariusze wyniki świetne, dodatkowo zysk za 2023 większy o 100 %. Jutro powino sporo urosnąć ale to GPW więc równie dobrze może spasc :) Co myślicie?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (3)
ss bb
ss bb 22.05.2024 18:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dołączyłem do twojego grona ;)
Tomus
Tomus 22.05.2024 18:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...a cel osiągnięty brawo dla wytrwałych
ss bb
ss bb 22.05.2024 18:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak z CDR nie urośnie mocniej bo siedzi fundusz
Tomus
Tomus 22.05.2024 18:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...z technicznego punktu widzenia korekta abc może nawet do podstawy wybicia. Trochę to może potrwać więc zaczynam coś innego.Powodzenia🍀
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 22.05.2024 18:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Patrząc na PLN tutaj jak i na całym parkiecie sprzedawali miejscowi zagranicą trzyma
ss bb
ss bb 13.05.2024 14:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Szanowni imiennicy(Tomasze), jak myślicie kiedy można zobaczyć 13,90 pln ?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (2)
ss bb
ss bb 13.05.2024 14:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mam nadzieje że przebije 13,39 wkrótce ;)
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 13.05.2024 14:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chyba nic z tego nie bedzie
ss bb
ss bb 13.05.2024 14:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
na tą chwile tak to wygląda
Darek Chyła
Darek Chyła 13.05.2024 14:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przed wynikami taki zjazd ...chyba króliczek i jego znajomi znowu wiedzą szybciej
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 13.05.2024 14:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Raczej to efekt sobotnich artykułów
ss bb
ss bb 13.05.2024 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Szanowni imienicy( Tomasze) 13.75 PLN do kiedy możliwe ?
Pokaż poprzednie odpowiedzi (4)
Tomus
Tomus 13.05.2024 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...ja jednak... już wybrałem opcje pierwszą. Ale zazwyczaj wychodzę zbyt wcześnie i omija mnie najlepsze.
Tomus
Tomus 13.05.2024 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...nie podoba mi się układ na wykresie 5g ...
ss bb
ss bb 13.05.2024 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mi się nie podoba też chwianie kursu na poziomie 13 zl
Tomus
Tomus 13.05.2024 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...najgorsze lub najlepsze zależy dla kogo jest to że cena może cofnąć do podstawy tak jak na pepco w październiku 23r lub wywalić 100% jak na DataWalk.Narazie obserwuje. Powodzenia i dobrego wyboru .🍀
ss bb
ss bb 13.05.2024 9:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dziękuje i pozdrawiam imienniku 💪🍀
Marcin Mordarski
Marcin Mordarski 10.05.2024 16:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.