Z Ostatniej Chwili
Zgarnij zniżkę 50% 0
😎 Ekskluzywna promocja letnia — akcje wybrane przez AI nawet 50% taniej w usłudze InvestingPro SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Zamknij

Zortrax SA (ZRX)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do listy obserwowanych
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
0,1222 -0,0120    -8,94%
15:00:00 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLCRLNS00018 
  • Wolumen: 170.458
  • Kupno/Sprzedaż: 0,1222 / 0,1298
  • Zakres dzienny: 0,1222 - 0,1278
Zortrax 0,1222 -0,0120 -8,94%

Podsumowanie finansowe ZRX

 
Niniejsza strona zawiera krótkie podsumowanie finansowe spółki Zortrax SA, jak również najistotniejsze dane liczbowe z każdego ze sprawozdań finansowych firmy. Ponadto prezentowane są tu niektóre wskaźniki finansowe pochodzące z tych sprawozdań. Użytkownik może wybrać jeden z 4 okresów informacji rocznych lub kwartalnych.
RocznyKwartalny  
Zaawansowane podsumowanie finansowe
TTM = Kroczące dwanaście miesięcy
MRQ = Ostatni kwartał

Rachunek zysków i strat ZRX

Marża brutto TTM 49,17%
Marża operacyjna TTM -124,51%
Marża netto TTM -117,42%
Zwrot z inwestycji TTM 0%
 Przychody ogółem  Wynik finansowy netto
Okres kończący się: 31.03.2024 31.12.2023 30.09.2023 30.06.2023
Przychody ogółem 2,47 3,69 3,2 3,52
Zysk brutto 1,34 1,83 1,68 1,48
Zysk operacyjny -4,16 -3,76 -3,94 -4,17
Wynik finansowy netto -4,1 -3,4 -3,84 -3,78

Bilans ZRX

Wskaźnik płynności szybki MRQ 0,4
Wskaźnik bieżącej płynności MRQ 0,93
Wskaźnik zadłużenia długoterminowego MRQ -
Wskaźnik zobowiązań do kapitałów własnych MRQ 4,32%
 Aktywa ogółem  Zobowiązania ogółem
Okres kończący się: 31.03.2024 31.12.2023 30.09.2023 30.06.2023
Aktywa ogółem 141,09 142,15 143,89 146,46
Zobowiązania ogółem 24,84 22,37 20,71 19,44
Kapitał własny ogółem 116,25 119,78 123,18 127,02

Rachunek przepływów pieniężnych ZRX

Cash Flow/ 1 akcję TTM -0,05
Przychód/ 1 akcję TTM 0,11
Operacyjne przepływy pieniężne  -3,05%
 Środki pieniężne  Zmiana stanu środków pieniężnych netto
Okres kończący się: 31.03.2024 31.12.2023 30.09.2023 30.06.2023
Długość okresu (l. miesięcy): 0 Miesiące 0 Miesiące 0 Miesiące 0 Miesiące
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej -0,624 -1,45 -2,43 -0,869
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej 0,07 0,6 2 0,147
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej 0,55 0,83 0,273 0,655
Zmiana stanu środków pieniężnych netto -0,015 -0,015 -0,16 -0,075
* W milionach PLN (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
InvestingPro
Przejdź do pulpitu InvestingPro

Odblokuj dostęp do ponad 1000 mierników z InvestingPro

Zobacz zaawansowane informacje finansowe, w tym wskaźniki i mierniki wzrostu, które zapewniają dogłębny wgląd w historyczne i prognozowane wyniki finansowe spółki.

 
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. ZRX

Napisz co myślisz o Zortrax SA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Δ Halny Δ
Δ Halny Δ 13.06.2024 16:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Z tego co wszędzie o tym Zortax szukam info każdy to zbiera papieru już ciężko dostać czyż by się szykowali do wystrzału? Dzisiaj była emisja 500k akcji po 0,10gr dla jakiegoś insidera w obiegu zamkniętym. Więc chyba coś się szykuje.
Δ Halny Δ
Δ Halny Δ 13.06.2024 16:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ktoś kupuje?
Tomus
Tomus 12.03.2024 21:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...techniczny koniec spadków 0,20
Tomus
Tomus 12.03.2024 21:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...I ponownie nowy dołek dołków ...
Tomus
Tomus 01.03.2024 13:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...bidula Babula do zwolnienia
Tomus
Tomus 16.02.2024 15:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tomus
Tomus 15.02.2024 16:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...co za dziadostwo szkoda narazie na to środków, zostawiam co mam ale słabo to wyglada.
Tomus
Tomus 16.01.2024 15:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
🙈🍀
Tomus
Tomus 10.01.2024 18:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...no to jeszcze tylko -45% od ceny 0,27 i ...firma będzie mogła się pochwalić ....historycznymi minimami...
Tomus
Tomus 05.01.2024 13:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
...coś to im nie idzie ,wygląda to jak reanimacja ,nic nie pozostaje tylko oczekiwać pulsu.
Tomus
Tomus 28.11.2023 8:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.