Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔎 Zobacz ProTips, aby od razu poznać ryzyka i zyski dot. NVDA Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Commerzbank AG (CBKG)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
10,743 +0,043    +0,40%
15:17:02 - Dane pochodne na żywo. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE000CBK1001 
WKN:  CBK100
  • Zamknięcie: 10,700
  • Otwarcie: 10,720
  • Zakres dzienny: 10,640 - 10,795
Commerzbank 10,743 +0,043 +0,40%

Rankingi użytkowników dla CBKG

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Commerzbank AG O.N. (CBKG).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Ferenc Vadász43433274.42+49.77%
2MM LL222100+37.04%
3Zoran Šprajc222100+35.98%
4Cecilio LOPEZ MARTINEZ222100+30.81%
5Hermann Albrecht77571.43+29.77%
6klaus forsberg33266.67+26.17%
7Zsolt Kun111100+26.14%
8Zsolt Varga222100+25.88%
9Erik Auxt222100+25.78%
10Filip Nowak111100+25.74%
11Dong Wu111100+25.48%
12Volkan Saraçoğlu222100+25.4%
13Corina Kober111100+25.38%
14christos rammos77571.43+24.76%
15Ben Rickert1111981.82+24.54%
16Rafael Lz de Aberasturi111100+23.59%
17Michailo Subbota77571.43+22.97%
18Alessandro Passafaro111100+21.45%
19Jakub Cierpiszewski111100+21.39%
20Sven Bublitz111100+21.33%
21Piotr Rapacz333100+20.98%
22narayan Naru111100+20.06%
23Matthias Ay222100+20.03%
24Iryna Sushkevich111100+19.92%
25Tamas Lajos Elekes22150+19.39%
26Jonathan Fuchs111100+18.96%
27Alexander Von Engel111100+18.79%
28Gregor Chrobok55360+18.58%
29Joseph Cleary111100+18.4%
30Endre Pálos111100+18.31%
31Louay Kakkatoma111100+18.3%
32Juan Vazquez111100+17.98%
33Benjamin Stüber111100+17.94%
34Tino Lauck111100+16.81%
35Jay Giraldo111100+16.03%
36Ákos Mezei111100+15.64%
37Moaz Bhojani111100+15.27%
38Sandra Meier22150+15.21%
39Leyth Ameri111100+15.18%
40Dominic Hidas22150+15.17%
41Rici Sarpez111100+15.13%
42George Poursaitidis111100+14.83%
43Herbert Knobling111100+14.76%
44Pasha Ivanov33266.67+14.69%
45Anthony Paul111100+14.66%
46Miguel Costa111100+14.31%
47vedat bahadir111100+14.15%
48Leon Bogers111100+14.12%
49Marc Hantson111100+14.02%
50Antonis Kallergis111100+13.66%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. CBKG

Napisz co myślisz o Commerzbank AG
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail