Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

CD PROJEKT SA (0LX1)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
99,00 0,00    0,00%
20/06 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Wielka Brytania
ISIN:  PLOPTTC00011 
SEDOL:  B28L473
  • Wolumen: 0
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 99,00 - 99,00
CD PROJEKT 99,00 0,00 0,00%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. CDR

Napisz co myślisz o CD Projekt SA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Mrstheresa Sab
Mrstheresa Sab 02.07.2022 6:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W zeszłym tygodniu Warren Buffett mówił w wiadomościach BBC o tym, jak inwestorzy i handlowcy mogą zarobić miliony. Polecił także eksperta od 🅘̣̣̣ 🅝̣̣̣ 🅢̣̣̣ 🅣̣̣̣ 🅐̣̣̣ 🅖̣̣̣ 🅡̣̣̣ 🅐̣̣̣ 🅜̣̣̣ 👉𝗝𝗮𝘀𝗺𝗶𝗻𝗲𝗳𝘅_𝗼𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹_𝗧𝗿𝗮𝗱𝗲𝘁. Zastanawiam się, czy widzowie tutaj znają jej usługi, ponieważ zmieniła moje życie finansowo dzięki swoim sygnałom handlowym....
Pawel Gamer
Pawel Gamer 01.07.2022 19:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bardziej interesuje mnie inflacja wrześniowa, bo obligacji listopadowych mam tyle, że jak inflacja będzie na podobnym poziomie jak teraz, to z samych odsetek za rok styknie na auto salonowe nawet po nowych cenach. Tylko po co mi drugie ;):). Dawać CDRa po 55!
Głodny Wiedzy
Głodny Wiedzy 01.07.2022 19:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Paweł? co z Tobą nie tak?
Marcin Torzycki
Marcin Torzycki 01.07.2022 19:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
a jakie listopadowe ?, prosz podaj ich nazwę
Pawel Gamer
Pawel Gamer 01.07.2022 19:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Głodny, co ma być nie tak? W.y.j.e.b.a.l.i.ś.c.i.e się na akcjach CDRa i tyle. Wy postawiliście na swoje, ja na swoje :). Jak to mówią, wygra lepszy ;). Dawać CDRa na 55! BoA ma rację.
Pawel Gamer
Pawel Gamer 01.07.2022 19:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marcin dla Ciebie to nie ma znaczenia, bo 10 czy 20k włożone różnicy ci nie zrobią. Żeby zyskać, trzeba włożyć dobre kilkaset koła, około miliona już jest ok.
Tomasz Mm
Tomasz Mm 1 godzinę temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Paweł, ja inwestuję 0,5 bańki i też fajnie się zarabia. Tylko trzeba mieć pojęcie w co się wchodzi i z głową. Prawie jak z kobietami, ☝️🤫🤣
Pawel Gamer
Pawel Gamer 01.07.2022 16:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Inflacja w czerwcu 15.6 procenta, czyli na obligacjach kupionych w sierpniu będzie 17 procent. Może nie kokosy, ale lepsze to niż 60 procent straty na CDRze. A CDR będzie tańszy niż ta stówa co teraz kosztuje :):). Dawać na 55!
Marcin Torzycki
Marcin Torzycki 01.07.2022 16:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A które to obligacje dają 17 % ? Czy wreszce możesz zdradzić tę tajemnice
Marcin Torzycki
Marcin Torzycki 01.07.2022 16:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
PS pewnie nie rożróżniasz co to stopa referencyjna NBP a inflacja Więc czytaj ze zrozumieniem
Sakart welo
Sakart welo 01.07.2022 16:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wygląda na to, że jakiś amerykański fundusz pozycję krótką zamyka.
Bogdanoff DumpItPumpIt
Bogdanoff2137 01.07.2022 15:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie jestem sobą to straszne Jestem nie sobą no właśnie Nie jestem sobą to straszne Jestem nie sobą no właśnie......Osoba fizyczna osoba bezprawna Osoba publiczna ścigana od dawna Już cuda się dzieją już ludzie się śmieją Gorąco się robi
Tomasz Ta
Tomasz Ta 01.07.2022 13:58
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Półgodziny temu została zaktualizowana testowa baza danych Cyberpunka na Steam. Pierwszy raz pojawił się rekord dlcappid. Chyba zaczynają się testy DLC :)
Pawel Gamer
Pawel Gamer 30.06.2022 20:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie dość, że bardzo powoli CDR idzie na to 500, to w dodatku nie w tą strone. Eee..., dawać na 55! Spadnie na 50 i nowi akcjonariusze CDRa będą pisać dawać na 100!
Pokaż poprzednie odpowiedzi (9)
Głodny Wiedzy
Głodny Wiedzy 30.06.2022 20:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wow, bardzo Cię to widzę boli...znikniesz jak i reszta
Sakart welo
Sakart welo 30.06.2022 20:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie tłumacz in się Tomcio. Oni wszyscy są zazdrosne, że państwo Ci zafundowało urlop. Śmiej się z tego, bo to oni płacą te 19% i to za ich kasę się bawisz.
Głodny Wiedzy
Głodny Wiedzy 30.06.2022 20:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
19? ja pierdziele, ja to od takiej straty nie zapłacę podatku hahaha, ale póki nie sprzedałem hienom to nie stracilem
Sakart welo
Sakart welo 30.06.2022 20:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Głodny, wy wszyscy musicie w Polsce zapłacić 19 % za zyski na gpw.
Głodny Wiedzy
Głodny Wiedzy 30.06.2022 20:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sakart welo ale ja nie mam zysku....
Głodny Wiedzy
Głodny Wiedzy 30.06.2022 19:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Po 100 sprzedałem kolejny mały pakiet. Szkoda dalej liczyć straty.
Xx Natix
Xx Natix 30.06.2022 19:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tak czytam, to chyba same shorty miałeś;D
Głodny Wiedzy
Głodny Wiedzy 30.06.2022 19:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Paweł wróciłeś?
Xx Natix
Xx Natix 20 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
spada to chwalisz sie sprzedażą kolejnego pakietu;) czyli musiales shortowac:p
Dobry Tomasz
Dobry Tomasz 30.06.2022 18:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jutro atak na 120 zł , będę obecny
Bogdanoff DumpItPumpIt
Bogdanoff2137 30.06.2022 18:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No i statystyka 1 na 100 tyś tomaszów jest normalny... nie mowa tu o tobie jbc a Tomaszu MM
Tomasz Mm
Tomasz Mm 1 godzinę temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bogdanoff, Twoja postawa mi odpowiada. Konkretnie, rzeczowo i szczerze. A nie jak ta cała reszta w łbami w chmurach 🤣
investor Nieznany
investor Nieznany 30.06.2022 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tymi co kupowali po 200 i 250 nie ma sie co przejmować, to dawna epoka jak PRL. Tych cen już nie bedzie przez kilka lata albo nigdy, teraz jest tu i teraz. Wezme lekko przy 87.
Sakart welo
Sakart welo 30.06.2022 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dokładnie tak jest. Wmawianie innym, żeby trzymali CDR albo kupili jest kłamanie ludzi. Nikt nie wie co będzie za rok, dwa czy pięć lat, lecz obecnie jest trend nadal spadkowy. Osobiście przy 44 zł zacznę się zastanawiał, czy wejść.
Głodny Wiedzy
Głodny Wiedzy 30.06.2022 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
cos nie tak z tym translatorem? poproś jakiegoś Polaka niech Ci napisze poprawną polszczyzną jakieś zdanie....
Xx Natix
Xx Natix 30.06.2022 17:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.