Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Santander Bank Polska SA (SPL1)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
355,90 +1,95    +0,55%
15/10 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  PLBZ00000044 
  • Zamknięcie: 355,90
  • Otwarcie: 351,80
  • Zakres dzienny: 348,60 - 356,00
Santander Bank Polska 355,90 +1,95 +0,55%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Matcin Tor111100+10.31%
2Dawca INSPIREDA111100+9.63%
3paszeko ringo111100+5.63%
4Anita Vacca444100+5.14%
5Patrycja Borys111100+4.91%
6Jaro Kalucki111100+4.24%
7DIAB los111100+2.78%
8bartek trela111100+2.75%
9Lucjan Mateusz111100+2.46%
10cezary kiwicki111100+2.1%
11Daniel Malazi111100+1.49%
12Jonasz Olkowski111100+1.46%
13Radomir Otmianowski111100+0.76%
14Mikolaj Włodarski1000+0.46%
15Artur Pira111100+0.41%
16Jan Abramowicz111100+0.08%
17Oleksandr Saienko1100-0.94%
18Jan Chojnacki1000-2.34%
19Marek Węgrzynowski1100-3.03%
20Ernest Błaż22150-3.58%
21Bartłomiej Ryt1100-4.37%
22Karolina Szmalcel1100-5.56%
23Maciej Łomnicki1100-6.42%
24Paweł Kocik1100-7.06%
25Wojciech Zwierzchowski4400-7.78%
26Justyna Lewandowska1100-9.4%
27aa aa1100-10.57%
28Alexander Sikora1100-15.41%
29Marek Chyc1100-17.31%
30Wiesław Marciniak77114.29-34.79%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. SPL1

Napisz co myślisz o Santander Bank Polska SA
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Jan Bed
Jan Bed 14.09.2021 9:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ludzie dajcie temu zejść poniżej 290, bo człowiek chce zapakować oszczędności zycia
Zbigniew Pych
Zbigniew Pych 06.08.2021 12:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
👍będzie rosło
Andrzej Chrzanowski
Andrzej Chrzanowski 12.05.2021 12:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
odbije sie jeszcze to gowno?
Marek Brzeziński
Marek Brzeziński 12.05.2021 12:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak :)
mariusz rudaniecki
mariusz rudaniecki 29.04.2021 11:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co sie wydarzylo?
mariusz rudaniecki
mariusz rudaniecki 29.04.2021 11:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co sie wydarzylo?
Krzycho Kris
Krzycho Kris 18.03.2021 10:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dzieje sie coś na tym forum??
Marek Brzeziński
Marek Brzeziński 18.03.2021 10:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie wiele
Marek Brzeziński
Marek Brzeziński 10.12.2020 12:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja bym zapytal dlaczego tak nie rosnie :) inne banki puchna a santander stoi
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 10.11.2020 14:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czemu tak rosnie nagle ? Co soe poprawiło w gospodarce od wczoraj? tp ze jest szczepionka.....
Leszomir negrolobo
Leszomir negrolobo 30.10.2020 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
gpw to spekulacyjna playforma
Leszomir negrolobo
Leszomir negrolobo 30.10.2020 14:46
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zyski spółek to nie jest wytyczna.gpw to spekulacyjna platforma
Leszomir negrolobo
Leszomir negrolobo 30.10.2020 14:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
czas na dołek z 2008
Jan Kowalski
Jan Kowalski 27.10.2020 14:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zysk netto Santander Bank Polska w III kw. wyniósł 479,8 mln zł
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 27.10.2020 14:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tak fajnie, na początku euforia ale i tak lecimy na na stówkę
mariusz rudaniecki
mariusz rudaniecki 27.10.2020 14:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kiedy w końcu będzie jakieś odbicie...
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 27.10.2020 14:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja stracilem wiarę sprzedalem ze stratą spl....narazie watpie ze teraz na jesien odbije
Leszomir negrolobo
Leszomir negrolobo 27.10.2020 14:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co ma zysk do spekulacji?
Antoni Borowik
Antoni Borowik 17.10.2020 12:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kupować trzeba było za 130
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 17.10.2020 12:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
albo lepiej poczekać i kupic ponizej 100 zl :)
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 02.10.2020 14:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zobaczymy chyba okolice 120 zl :/ nie wiem sr mam 165 zl, uśredniac czy sprzedawac ze strata :(
CC DIAMOND
CC DIAMOND 02.10.2020 14:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czekać
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 02.10.2020 14:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
CC DIAMOND na co? na jaka cene ?:)
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 02.10.2020 14:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
CC DIAMOND  sprzedałem wczoraj
Marek Brzeziński
Marek Brzeziński 02.10.2020 14:00
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Waldemar Lamprycht a trzeba bylo czekac :) dzis 175 :)
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 04.09.2020 15:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
warto uśredniać ? w perspektywie kilku tygodni czy czekać Waszym zdaniem ?
Adam Michalski
Adam Michalski 04.09.2020 15:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
chyba trzeba czekac ja tak robie usrednic mozna pakietami zeby zlapac tanio z dobra srednia
CC DIAMOND
CC DIAMOND 01.09.2020 13:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kiedy to coś zacznie poważnie rosnąć??
CC DIAMOND
CC DIAMOND 01.09.2020 13:11
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dramat....
Christian Grey
Christian Grey 29.08.2020 21:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ciśniemy do 140.
Konrad Małyska
Konrad Małyska 26.07.2020 21:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
✍️
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 15.07.2020 15:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wracamy w okolice 140- 150 ?
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 12.06.2020 14:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
i jak wrażenia  - co dalej  sądzicie z bankami ? ostatnio nie udało się wybić a zapowiadało się..... lecimy z powrotem  na okolo 140 zl ?
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 09.06.2020 12:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sprzedałem wszystkie 8 spółek;) zobaczymy nerwy robiły swoje ;)
michał Błaszczyk
michał Błaszczyk 03.06.2020 19:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jest sens teraz kupować?
Ben Mia
Ben Mia 03.06.2020 19:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
oczywiście ja już siedze od 149 i koniec kwietnia
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 03.06.2020 19:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja kupiłem 166 zł. kurde dokupywac?
Bartosz BR
Bartosz BR 03.06.2020 19:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Teraz już może bycć ciężko
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 03.06.2020 19:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja zaryzkowalem dzisiaj po ok 190 wziąłem kolejny pakiet....czy dobrze się okaże.....:/
Wojtek Marszałek
Wojtek Marszałek 28.05.2020 15:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
stopa referencyjna 0,1%. Będzie lecieć
Ben Mia
Ben Mia 21.05.2020 8:51
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kto jeszcze chce się załapać na darmowe złotówki w portfelu?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Disclaimer: Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie zachodzą w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Wszystkie notowania CFD (akcje, indeksy, futures), notowania kryptowalut oraz walut, nie są nam dostarczane przez konkretne giełdy, tylko przez animatorów rynku, a więc ceny mogą być nieprecyzyjne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, a co za tym idzie ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe poniesione w wyniku korzystania z tych danych.
Ani Fusion Media, ani osoby zaangażowane w Fusion Media, nie ponoszą odpowiedzialności za utratę środków i powstałą szkodę w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej, włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji.
Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail