Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Boeing Co (BA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Boeing

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
205,44 -8,75    -4,09%
21/01 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
204,01
-1,43
-0,70%
0:56:43 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
ISIN:  US0970231058 
CUSIP:  097023105
  • Wolumen: 11.283.722
  • Kupno/Sprzedaż: 0,00 / 0,00
  • Zakres dzienny: 204,57 - 213,79
Boeing 205,44 -8,75 -4,09%
Okres kończący się: 2021
30/09
2021
30/06
2021
31/03
2020
31/12
Przychody ogółem 15278 16998 15217 15802
Przychody 15278 16998 15217 15802
Pozostałe przychody, ogółem - - - -
Koszty uzyskania przychodów, ogółem 13566 14588 13808 20992
Zysk brutto 1712 2410 1409 -5190
Koszty operacyjne, ogółem 14949 15975 15300 23851
Koszty sprzedaży/ogólne/administracyjne, ogółem 1097 1040 1032 1828
Badania i rozwój 575 497 499 605
Deprecjacja / amortyzacja - - - -
Koszty (przychody) odsetkowe – netto z działalności operacyjnej -120 -38 -37 -70
Koszty (przychody) nadzwyczajne -169 -112 -2 496
Pozostałe koszty operacyjne, ogółem - - - -
Zysk operacyjny 329 1023 -83 -8049
Przychody (koszty) odsetkowe, netto z działalności nieoperacyjnej -669 -673 -679 -698
Zysk (strata) ze sprzedaży aktywów - - - -
Pozostałe, netto 30 199 190 122
Wynik finansowy netto przed opodatkowaniem -310 549 -572 -8625
Rezerwy z tytułu podatku dochodowego -178 -18 -11 -186
Wynik finansowy netto po opodatkowaniu -132 567 -561 -8439
Udziały mniejszościowe 23 20 24 19
Udziały w spółkach zależnych - - - -
Korekta wg GAAP - - - -
Wynik finansowy netto przed uwzględnieniem pozycji nadzwyczajnych -109 587 -537 -8420
Pozycje nadzwyczajne, ogółem - - - -
Wynik finansowy netto -109 587 -537 -8420
Korekty ogółem wyniku finansowego netto - - - -
Wynik finansowy dla zwykłych udziałowców z wyłączeniem pozycji nadzwyczajnych -109 587 -537 -8420
Korekta z tytułu rozwodnienia - - - -
Rozwodniony wynik finansowy netto -109 587 -537 -8420
Średnia ważona ilości akcji rozwodnionych 589 589,8 585,4 575,5
Rozwodniony zysk przypadający na akcję z wyłączeniem pozycji nadzwyczajnych -0,19 1 -0,92 -14,63
Dywidenda od akcji - emisja pierwotna akcji zwykłych - - - -
Rozwodniony znormalizowany zysk przypadających na akcję 0,16 1,52 -0,21 -12,76
* W milionach (za wyjątkiem pozycji na 1 akcję)
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BA

Napisz co myślisz o Boeing Co
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Oskar Langowski
Oskar Langowski 28.06.2021 20:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co sie dzieje ?
Grzegorz Bednarski
Grzegorz Bednarski 28.06.2021 20:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dobre pytanie :)
Eryk Lewandowski
Eryk Lewandowski 05.11.2020 14:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Idealny na long-terma :)
Eryk Lewandowski
Eryk Lewandowski 05.11.2020 14:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Idealny na long-terma
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 15.07.2020 22:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
warto teraz wejść ? na termin 1-2 lata
Marek MArecki
Marek MArecki 16.06.2020 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakich brokerów używacie? Ma ktoś trading 212? Który tańszy plus 500 cy trading 212 może znacie lepszych?
Władysław Iwanczuk
Władysław Iwanczuk 16.06.2020 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
XTB spoko
Władysław Iwanczuk
Władysław Iwanczuk 16.06.2020 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Interactive brokers
smok wawelski
smok wawelski 16.06.2020 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ja mam 212 i tranzakcje sa darmowe
Jacek Nawracaj
Jacek Nawracaj 16.06.2020 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trading212 z daleka. pożyczają twoje akcje innym...
grzegorz ochocki
grzegorz ochocki 16.06.2020 16:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trading 212 jest spoko
Robert Biernacki
Robert Biernacki 07.06.2020 23:21
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak przewidujecie w czerwcu?Dalej w górę??
Mariusz Omilian
Mariusz Omilian 07.06.2020 10:54
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
trup kupiony przy 144
Kosmaty Zajac
Kosmaty Zajac 05.06.2020 16:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dużo kosztują akcję, jak na trupa ;)
Marek Marecki
Marek Marecki 05.06.2020 16:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam nadzieję że sprzedałeś.
Kosmaty Zajac
Kosmaty Zajac 05.06.2020 16:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marek Marecki kupiłem po 120$ ;)
Robert Biernacki
Robert Biernacki 05.06.2020 16:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
No jak na trupa to niezły wynik dzisiaj :)
Waldemar Lamprycht
Waldemar Lamprycht 04.06.2020 6:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
warto zainwestować czy lepiej w luffhanse ?
Wojciech Kl
Wojciech Kl 04.06.2020 6:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Znowu ty ;)
Kamil Janczara
Kamil Janczara 03.06.2020 21:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak tak trup? zarobiony...
Marek Marecki
Marek Marecki 29.05.2020 18:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marek Marecki
Marek Marecki 28.05.2020 10:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dlaczego nie upadnie? Urośnie bo zmalało? Popatrz na Shiller PE ratio, na dziś prawie 20!, sytuacja finansowa 3/10 ! Piotroski F Score 2! Wyglądają jak bankrut. Zwolnią na dniach 13000 tys osób 13000 tys osób. Wyglądają jak bankrut.
Jan Marcinkowski
Jan Marcinkowski 28.05.2020 10:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To zbyt duża amerykanska marka. Jest jednym z kluczowych dostawców sprzętu wojskowego dla USA. Jeśli ktoś wierzy w ich updatek, chyba nie wie co pisze.
Marek Marecki
Marek Marecki 28.05.2020 10:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jan Marcinkowski   Upadek dla akcjonariuszy i ponowne prace pod inną nazwą, na przykład :)
Jan Marcinkowski
Jan Marcinkowski 28.05.2020 10:23
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marek Marecki  Spadali wiecej w przeszłości, a wtedy banki centralne nie mogły drukować kasy z powietrza. Wątpie żeby musieli rejestrować nową firmę.
Marek Marecki
Marek Marecki 27.05.2020 13:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie boicie się Panowie, przeciez to prawie bankrut...
Michal Karcz
Michal Karcz 27.05.2020 13:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przecież upaść nie upadnie. moim zdaniem pójdzie w góre tylko o ile
Jan Marcinkowski
Jan Marcinkowski 27.05.2020 13:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To amerykanska marka, prędzej upadnie FED niż Boeing. Będą w niego pompować kase aż im drukarki się zagotują.
Marek Marecki
Marek Marecki 27.05.2020 13:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jan Marcinkowski   Nie masz racji. Zobacz z jakim ratio Shellera kupiłeś akcje. To, że wcześniej, w napompowanej bańce były droższe, nie znaczy że pójdą do góry tak jak były.  Nie musza wcale bankrutować. Zrobią to inaczej. Ale my nie dostaniemy ani centa. O tym tez trzeba pomyśleć.
Jan Marcinkowski
Jan Marcinkowski 27.05.2020 13:55
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marek Marecki  Nie kupiłem. Zaprzeczam tylko temu jako by mieli zbankrutować.
Wojciech Bargieł
Wojciech Bargieł 15.05.2020 19:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kupujecie?
Michał Grajewski
Michał Grajewski 15.05.2020 19:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
I cierpliwie czekamy
Robert Biernacki
Robert Biernacki 15.05.2020 19:57
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.