Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

BAYER AG (BAYGn)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
57,35 +0,63    +1,11%
01/07 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  DE000BAY0017 
WKN:  BAY001
  • Zamknięcie: 57,35
  • Otwarcie: 56,36
  • Zakres dzienny: 55,75 - 57,42
Bayer 57,35 +0,63 +1,11%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Anita Vacca62625995.16+58.52%
2Fernando Puebla Fernandez76583.33+38.97%
3Νικοσ Σαρλησ555100+38.73%
4Mauricio V.33266.67+35.51%
5Paolo Corbellani65480+28.54%
6Maor Shoham99666.67+27.53%
7sas stas77571.43+26.37%
8JORGE BEJARANO44375+25.98%
9Jonathan Van Acker222100+25.08%
10Gerbrand van Veldhuizen222100+24.39%
11Daniel Abicht55360+24.26%
12Giampaolo Abbondio222100+23.01%
13Just Dima111100+22.52%
14Zoltan Ujvari77685.71+21.68%
15Javier Lázaro222100+21.42%
16Issa Tarawally111100+21.33%
17Stefano Maggi44375+21.27%
18Raul Muñoz444100+21.09%
19Sasha Lokshin44375+20.82%
20Erik Kastelec98562.5+20.7%
21Giorgio Bianchini111100+20.23%
22Alex Naaß111100+20.12%
23Marcello Laubinio111100+19.97%
24Cars Ten333100+19.94%
25Marco Antonio111100+19.79%
26Elis Gnoato44375+19.72%
27Tobias Folaron111100+19.59%
28Dia Mond33266.67+19.57%
29Gregor Kovacs111100+19.46%
30Philipp Lindenberg222100+19.29%
31Claudio Cartasegna222100+18.91%
32Jussi Lanu222100+18.77%
33Lucian Fulger22150+18.5%
34Jon Wick111100+18.39%
35Daniel Krautwurst111100+17.78%
36Hans Meiser111100+17.61%
37Giuseppe Marsella55480+17.33%
38Rico Tauscher44375+17.25%
39Ismael Andres111100+17.11%
40Simion Runde111100+16.91%
41irma lindstrom222100+16.84%
42Thierry Debus111100+16.73%
43Moaz Bhojani33266.67+16.69%
44Patrick Kehrer111100+16.62%
45Alfonso Sánchez111100+16.59%
46Paolo Ferraioli33266.67+16.39%
47Maarten Bouwman111100+16.39%
48Александр Пахомчик111100+16.31%
49Fernando Guirao111100+16.07%
50Luk Ha111100+15.97%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. BAYGn

Napisz co myślisz o BAYER AG
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Boogi Win
Boogi Win 22.10.2020 9:33
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ktoś tutaj coś ? Chyba wykrakałem kierunek 35. Heh:(
Boogi Win
Boogi Win 13.10.2020 16:43
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ciekawe gdzie jest dno ? 35?
Boogi Win
Boogi Win 28.08.2020 14:32
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sezon szparagowy się skończył to nawet u bauera nic nie zarobisz,
Tomasz Magiera
Tomasz Magiera 27.07.2020 21:24
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nic chłopaki z Bayeru nie rosną na koronce? Kto w Niemczech może dać teraz zarobić?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail