Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔎 Zobacz ProTips, aby od razu poznać ryzyka i zyski dot. NVDA Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

Banco Santander SA ADR (SAN)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody Santander ADR

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
4,105 +0,015    +0,37%
23/02 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
4,120
+0,015
+0,365%
0:30:00 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 2.983.767
  • Kupno/Sprzedaż: 4,080 / 4,190
  • Zakres dzienny: 4,090 - 4,130
Santander ADR 4,105 +0,015 +0,37%

Rankingi użytkowników dla SAN

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: Banco Santander SA ADR (SAN).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Paco Febrer55360+113.31%
2Georgios Argyros111100+53.74%
3Cecilio LOPEZ MARTINEZ22150+44.63%
4Nisca Blanes111100+44.1%
5Henrique Ruozzi111100+43.01%
6Flavio Restier111100+35.94%
7David Colina111100+35.52%
8José Luis Berges111100+33.6%
9Jose Fernandez111100+32.26%
10salo sultan111100+30.43%
11David Manso111100+24.18%
12Basheer Dargham222100+14.92%
13Braian Griffin111100+13.4%
14Leonardo Hesar111100+10.36%
15Adam LOGGAINS111100+7.68%
16Nathi Mashele111100+7.24%
17Wen Yen Wong111100+6.44%
18Attila Kovács111100+6.38%
19Joan Florit Pons111100+4.71%
20Rui Fernandes111100+4.6%
21Maxim Rachinsky111100+4.58%
22Alan Wales111100+4.39%
23Pere WEIS111100+4.29%
24JUAN PEDRO AGUADO CASADO111100+3.9%
25Maor Shoham111100+3.76%
26Andreina Celis111100+3.65%
27Víctor García111100+3.46%
28Miguel Eloi111100+3.27%
29Jesús Manuel García Martín111100+2.64%
30Богдан Скаженик111100+2.32%
31nelson fernandez111100+2.19%
32Brandon Estlex111100+2.08%
33Toker ÖZCAN111100+1.93%
34Carlos Esquibel111100+1.33%
35antonio comes1000+1.16%
36José Castellano Real111100+0.92%
37Hermann Albrecht222100+0.83%
38Joel Verdú111100+0.76%
39alomoh jetam111100+0.63%
40Anita Vacca111100+0.53%
41Lucas Radice111100+0.46%
42jm landaluce111100+0.39%
43jose aa111100+0.2%
44Josh Joseph111100+0.14%
45Kevin Twomey111100+0.13%
46Ezequiel Bertoia111100+0.13%
47Jesus Matanza111100+0.1%
48Luismi Saiz111100+0.1%
49Fábio Repp111100+0.09%
50Frank Hernandez11000%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. SAN

Napisz co myślisz o Banco Santander SA ADR
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail