Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Aviva PLC (AV)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
439,40 -19,40    -4,23%
18:09:49 - Zamknięty. Wartość w GBP ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Wielka Brytania
ISIN:  GB0002162385 
SEDOL:  0216238
  • Wolumen: 7.470.886
  • Kupno/Sprzedaż: 430,00 / 450,00
  • Zakres dzienny: 437,70 - 448,70
Aviva 439,40 -19,40 -4,23%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Chris Hemingway44375+48.41%
2Kaushik Shah44375+43.57%
3Garth Funston111100+35.05%
4Vladimir Rogers111100+34.72%
5Lucien Wang44375+34.22%
6Alexander Barr111100+31.5%
7George Richardson22150+29.27%
8Frank Anthony111100+29.11%
9Adam Cooper222100+28.25%
10Gerard Ducker44250+28.15%
11Dave Pemberton222100+27.56%
12Ee Pp111100+24.82%
13Jose Luis Calderon33133.33+22.99%
14William Cunnew111100+22.44%
15Stefan Magee111100+20.8%
16Francisco Rubio22150+20.01%
17Sharad Patel44375+19.27%
18Christopher Steane111100+18.89%
19Kian Ong222100+18.82%
20Howard Burkeman111100+18.61%
21Mistral Magic33133.33+17.79%
22Linton Vanzyl111100+17.47%
23chen choon Lim111100+17.37%
24Graham Woods111100+17.37%
25Babalawo Sanchez111100+16.55%
26Raul Hernando111100+16.14%
27ja vanB111100+16.08%
28Adam Gibson111100+15.86%
29ja vanB22150+15.5%
30fiona jane slomovic211100+14.45%
31Vale Gudumac222100+14.31%
32Peter Ma222100+14.11%
33Stamford Loh32150+11.66%
34Peter Chafer111100+11.12%
35Alexandre Mrt111100+11.04%
36Samuel Evans111100+10%
37Hany Ha111100+8.17%
38Kris Rens33266.67+7.68%
39Patrick Zingg222100+7.44%
40Mark Smith111100+6.86%
41Robyn Keens111100+6.82%
42Kenny Reddington111100+6.75%
43Oliver Holford111100+6.7%
44Jamie Devlin111100+6.52%
45Ed Salmon111100+6.39%
46Umang Shah111100+6.3%
47Wolfgang Dienstl111100+5.92%
48stefano bacchi33266.67+5.62%
49Dawid Gajdasik111100+5.61%
50Peter Kuemin111100+5.58%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. AV

Napisz co myślisz o Aviva PLC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Olivia Avas
Olivia Avas 22.07.2021 19:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
𝘜ż𝘺𝘸𝘢𝘮 𝘰𝘧𝘪𝘤𝘫𝘢𝘭𝘯𝘦𝘫 𝘴𝘵𝘳𝘰𝘯𝘺 𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳𝘯𝘦𝘵𝘰𝘸𝘦𝘫 𝘪𝘯𝘱𝘭𝘢𝘵𝘧𝘰𝘳𝘮.𝘴𝘪𝘵𝘦 𝘪 𝘻𝘢𝘳𝘢𝘣𝘪𝘢𝘮 $ 4400 𝘵𝘺𝘨𝘰𝘥𝘯𝘪𝘰𝘸𝘰 𝘣𝘦𝘻 𝘸𝘪ę𝘬𝘴𝘻𝘦𝘨𝘰 𝘸𝘺𝘴𝘪ł𝘬𝘶.
Mag Kam
Mag Kam 03.06.2020 9:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
sporo błędów na portalu w sprawie div. Aviva anulowała wypłatę, a tutaj informacje, że wypłaciła.
Kiszney Rapatowsky
Kiszney Rapatowsky 29.05.2020 12:44
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dlaczego wartości dywidend są różne od oficjalnych danych?
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail